1

@Suzu stokroć lepsza sprawa niż zagadka dest

13

@FafitFCB Magiera był świetnym trenerem, nie pozbywał bym się takiego gościa nigdy

0

@Albus54 a co miała zrobić?

0

@szymon6847 Depay to też jest umięśniony zawodnik z dynamiką różnica to tylko to że Werner jest typową 9 a Depay coś kombinacyjnie zagra

0

@Survier Pedri to nawet musi iść na wypożyczenie. Kadra z przodu z Messim, Cou, Griezmanem, Dembele, Trincao i Depayem i Fatim... I Konradem czasem to wystarczająca kadra a Pedri ma mnóstwo czasu żeby tu odnieść sukces, niech idzie do Ajaxu

1

@NGTRX poproszę to do przyklejenia gdzieś na stronie, nie ważne czy prawda czy nie ale ile musiałeś nad tym myśleć to szacun!

3

@LuisSalvano Arthur jeszcze

1

Ale dziś @IronSanHybrid będzie mieć roboty! Semedo, Vidal i Suarez chyba już oficjalnie a na pewno pierwsza dwójka!

1

Aroujo i Garcia to będą nasi przyszli stoperzy? Todibo Umtiti już chyba skreśleni a Pique zaraz karierę skończy. To co z Langletem? Moim zdaniem koło Umtitiego w piku nawet nie stała, a stoi w miejscu od dłuższego czasu.

4

@PatrykBarca może właśnie trzeba nam 2,3 którzy będą szli w zaparte i chce oddać życie za te barwy?

1

1000 dzień w serwisie! Jak ten czas leci! Szkoda,że to jeden z kolejnych tysięcy przez regulamin, ale co tam, fajnie było znów te liczbę wbić!

0

@LuisSalvano zawszę ty mi się kojarzyles, ty i cała śmietanka na czele z Transu, Barcainfo, Chakalaka, Chwytliwy. Nie wiem kto z kim trzyma, ale jest grono użytkowników bardzo rozpoznawalnych i myślałem,że to jest to grono!

0

@LuisSalvano szczerze to gdy słyszę o KWA to widzę tam między innymi ciebie:D

0

@FC1899Barca dziekuj Tito, że olał sprawę, każdy dobrze wie że powinien grać od dwóch sezonów zamiast Xaviego

0

@Ansufati123 jest Emerson i tego się trzymajmy

0

@Elnuum nie ma czegoś takiego jak rytm meczowy

1

@tomasz.s94 IE wiem stary, ale każdego w kolejce do grania podcinał brzytwa w tym presezonie

1

Ty oglądałeś te mecze,że mówisz o Aroujo niewiadoma?@Firestone

0

@tomasz.s94 po cholerę kupować Garcię skoro przyjdzie za darmo za pół roku? Teraz i tak nie pogra

0

@baron666 nigdy nie chodziło o psychikę, to tylko była fizyka, która u Kloopa była świetna i skończyła się we wrześniu 2018 bo Valverde i jego przygotowanie do sezonu

1

@MESSIah16 z dwa sezony jeszcze i może się uda!

1

Wolves stracilo Dohertiego za 45 mln. Czuć że Semedo tam wyląduje, strasznie dużo czynników na to wskazuje. Dest i Depay w końcu tu zawitają, oby sprawa, Suareza, Vidala się wyjaśniła jak najszybciej

1

Wolałbym 3000 minut Puiga niż 500-1000 jakby miał się u nas rotować

0

Co się w ogóle dzieje z Untitim?

0

Mało ruchu w środku ciekawe kto by się przydał;)

0

0

@Esio no szanujmy się, Vardy w tym wieku w fabryce pracował i o piłce nawet nie myślał a dziś?
Każdy widział co potrafi Puig i tu musi chodzić o profil

0

Trochę już się uspokoiłem po szoku o rzekomym odpaleniu Puiga.
Jeżeli nie ma go w planach to okej, trzeba to uszanować i wysłać chłopaka na wypożyczenie. Możemy na tym skorzystać, Puig do Ajaxu plus gotówka za Desta j każdy będzie zadowolony

0

@KarwanLaMasia nie palę w ogóle, chodzi o plusy zdrowotne jakie ma CBD

1

@Patrykl145 trzeba wotum przeciwko grubemu zorganizować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?