jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś próbował tutaj CBD, może mi ktoś coś o tym więcej powiedzieć?
0
@itmustbejoke Setien postawił i odstawił, potem postawił s na końcu znów odstawił xD
7
@krefi10 a Parteya jak tyczkę potrafił minąć;)
0
@FranzMaurer ta najlepszy
12
Odechciało mi się już ten mecz oglądać, chłopak od którego powinno się rozpisywać pierwszą 11 nie zostaje powołany na puchar Gampera, czyli towarzyski mecz.
I teraz nie dziwi mnie to, że nie dostał jeszcze numeru na sezon, chyba po prostu nie chcą go tutaj, zawsze bronię decyzję trenera, ale w tym wypadku Puig > Alenia, Busquets i to widać gołym okiem. Szkoda gadać
1
@robsesh silniejsza grypa i tyle
1
@Agent005 banie się tego i tego jest patologią i zwyrodnieniem trzeźwego myślenia
0
@adambądkowski93 bzdura, ani razu mi nie zbanowali w ostatnich meczach. W lidze czy lidze mistrzów to nie przejdzie, ale mecz towarzyski to spokojnie. To tak jakby ktoś nagrywał kolegów kopiących w piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mixtape kocham wrzesień za chłód słońce i orzeźwienie, taka pogoda mogła by być cały czas. Za godzinkę idę trawę skosić, mimo katarku to i tak wielks przyjemność
0
@barcelonaLM nikt nic nie zamknie
0
@ObiektywnyKibic121 wczoraj we Włoszech nie był? Myślę,że Juve go weźmie
0
@tobiasson92 poczekam aż skutki szczepionki poznam i dopiero w tedy się zaszczepie;)
0
@Joe_Pesci Lyon, Ajax mogły by się zgodzić na raty. Szczególnie Lyon który jak nie sprzeda teraz memphisa to nic na nim nie zarobi a straci pensję która będą musieli ku wypłacić;)
1
Wszystkich pytających wieczorem o link uprzejmie informuję,że wystarczy na YouTube wpisać: Barcelona Elche.
Wyskoczy wam ktoś kto prowadzi transmisje i oglądacie za free zwykłe w dobrej jakości bo chłopak co streamuje ma dobry internet;D
1
@culesjasiules mysie, że to dobry wiek, żeby nauczył się popularnego w ostatnich tygodniach : Amigosi
0
@KapiFCB świetna okazja do ćwiczenia wytrzymałości organizmu;)!
0
@NaFazieHitman uważam, że nie ma znaczenia gdzie i z kim grałeś bo różnice między Messim a zwykłym piłkarzem są znikome, wzrost waga podobna tylko różnią się umiejętnością korzystanie ze swoich możliwości. Według mnie wazne jest, żeby Trincao robił to co robi bo nie ma lepszych obrońców tylko grający ostrzej i grający w lepszym bloku obronnym
0
@pacior95 jest Emerson który jest o wiele lepszy od desta a ciszą, cały czas
0
@betonito czemu? Lepiej żeby Leonardo zrobił transfery, bo nie mają z kim tam grać mbapy i nejmary
0
@LuisSalvano daj im czas, za parę tygodni aktualizacja która powinna rozwiązać problemy 2020
4
@Hubert98 to nienormalne, ale tylko w Fifie;)
W PESie musisz umieć biegać, wyczuć moment kiedy przyspieszyć i kiedy w ogóle zacząć biegać na maxa, tak jak w rzeczywistości - nie ma znaczenia,że jesteś najszybszy na boisku skoro ten Casemiro był w biegu, albo był lepiej ustawiony,żeby zabrać ci piłkę. Jak sprint naciśniesz dwa razy szybko to piłka ci odskoczy i w tedy biegniesz jeszcze szybciej;)
0
@Encore chciałbym być oznaczony..
0
@pauletaa miliardy i mogę siadać do rozmowy
2
@Encore mecz meczowi nie równy, i jestem pewien, że Pep by wymyślił coś na te dziurawą obronę. Kevin miałby radoche z gry;)
0
@ObiektywnyKibic121 biorąc pod uwagę fakt, że nie jest urodzonym biegaczem jak czarnoskórzy to tak to większy talent niż Fati, Camavinga, Dembele Karamonko czy Moriba.
Urodziny talent czystej jakości, Hiszpania musi dbać o niego bo wydaje mi się,że to w ogóle największy talent ostatnich 10-15 lat, większy niż Neymar czy Leo. Nie chcę mi się wierzyć,że oni w wieku 17/16 lat grali by na poziomie 2 ligi hiszpańskiej na tak ogromnej intensywności i jakości;)
0
@RosjaninBut jest wielu trenerów którzy chcą mieć w zespołe dziesiątkę, myślę, że taki Bayern byłby zainteresowany, PSG również
0
@BarcaInfo nie chcę żeby odchodził ale jakby dał na tego przeklętego desta i Depaya to mraw
0
@Kengo po Melo mam lekki wstręt do brazoli xD
0
@Geble ale bym chciał jutro pewne 8-0 bramki Cou, najlepiej trzy Griezmana, Dembele itp żeby wyjść na Villa Real w gazie!