jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wyobrażam sobie, że Puig nie dostaję numeru 6 na koszulce w przyszłym sezonie
0
@masq the same, lubię takie napięcie bo przed sparingami nigdy tego nie czułem
2
@Quavosk inwestować można jak się ma tysiące, jak się ma miliony to się idzie do banku i zabezpiecza 20 pokoleń do przodu a po drodze kupuję bilet na Malediwy i dzwoni do kolegi kolegów, żeby rozejrzeli się za domem w jeba**j californi
0
@BarcaInfo dzięki Ci za te 5 zmian!
0
@lucca87 L4 i urlop zaraz i bajeczka
1
@ronni37 oczywiście poszedłbym, wszystko może wrócić przez takie gesty
0
@tbas znajdź dobry samolot i za 200 złoty w dwie strony możesz polecieć, easy
0
@BulaKG nie wiem czy kto kolwiek sobie zdaje sprawę z czym kluby chcą walczyć.
M'bappe ma kontrakt do czerwca 2022 więc można z nim gadać dopiero od stycznia 2022. PSG może już za pół roku ukrócić mu smycz i po prostu może nie grać, przez to nie pojedzie na mundial i euro a tego Mbappe nie może zrobić.
Poza tym obecnie zarabia 14 milionów, w nowym kontrakcie PSG może zacząć negocjację od 30-35 i co Real będzie chciał to przebić? Szanuję za odwagę, ale nie przebije bo PSG może sobie i do 100 milionów podbijać.
Kylisn może mieć marzenia itp itd, ale będzie miał swoją ligę i klub który zna i pewnie zaraz PSG stworzy nowy projekt i M'bappe będzie musiał zostać bo po prostu PSG za żadne skarby go nie pości, jest zbyt duża gwiazda dla Paryża i prędzej Zidane go w PSG przejmie niż w Realu
0
@DawidM110 po co i gdzie miałby grać?
1
@NeroTFP brawo! Wreszcie kara w sam raz, dobrze że respektujemy prawa zwierząt. Za jakie kolwiek mordowanie zwierząt powinny być takie kary, na wsiach nadmiar kotów i psów w okresie szczenięcym się zabija i bardzo bym chciał, żeby Ci ludzie odpowiedzieli za swoje czyny
1
Komentarz usunięty
0
@Salchent bądźmy czujni bo Bayern i Manchester United albo mają pieniądze albo przez lata je zaoszczędzili na tego typu transfer. Myślę,że to może być taka ścieżka
10
@El dominatore nie uwierzyłbym w to nawet jakby przegrali z Liverpoolem 8-2
4
Na moje oko to PSG się bardzo sypie. Projekt w pewnym momencie ciekawy z fajnymi zawodnikami i oparty na super personach jak Thiago, Verratti czy Neymar ale dziś wyjmując Neymara i M'bappe masz skład złożony z zapxhajdziur w stylu Motinga czy Kherera.
Dziwne, że Tuchel przy swobodzie i możliwościach transferowych nie zrobił paki która była bo mocna i bez Neymara czy M'bappe.
Ofensywny kompatybilny pomocnik u nich nie istnieję, nie ma kogoś z kim Neymar może pograć na małej przestrzeni i kogoś kto weźmie grę na siebie. Za frytki był do wyciągnięcia Bruno, jest Isco, Thiago, Ziech, i multum innych opcji - Havertz ( czemu PSG się nim nie interesowało??) Coutinho czy Nawet Pogba którego byli by w stanie wyjąć .
Obok pana konferencja prasowa gra Paredes?xd boże, jest tylu kotów na rozegraniu jak wspomniany wyżej Thiago, był De Beek, jest Auoar, Ndombele, Lo Celso, ARTHUR, Guendozi i można było by wymieniać i wymieniać.
Pozycja numer 9 to kryminał bo gra tam i Neymar, Mbappe, Do Maria i każdy byle nie Icardi, a akurat na rynku niedawno był Lukaku, przed chwilą Werner, Dembele jest, Felix był rok temu, Griezman też, Auba też przecież nie przedłuża umowy...
Boki obrony to żart bo oddanie Muniera bardzo wcześniej i niezastąpienie go kimś fajnym mądre nie było. Hakimi był, rok temu Bisaka a na rynku Semedo który mógłby pasować.
Reasumując to PSG jakoś robi dziwne transfery i pomija świetne okazję, co może mieć wiele wspólnego z transferem Neymara i M'bappe. Jak odejdzie Mbappe co może wydarzyć się już za rok to Neymarowi i Veratiemu też nie opłaci się w to bawić tak samo szejkowi. Oby!
5
@Roobo Puig nadrabia wszystko szybkością, dynamiką i zwinnością, mięśni jeszcze nie ma, ale umowny się liczy się to jak grasz w piłkę.
Poza tym z Bilbao i Atletico grał genialnie i walczył z Parteyem zwykle że skutkiem bardzo dobrym, więc czemu nie?
1
@foczkyyyhg w sumie Ajax gdyby go wziął na rok, dwa albo BVB to bym się nie zastanawiał
0
@MSN1998 spoko, choć nic nie przebije basenu oraz biegamia;)
0
@betonito nie przeciął podania, z resztą Alenia też mu średnio pomógł, błąd wynikający z małej liczby minut spędzonych razem z pomocą na boisku, ale trzeba jechać XD sporo piłek do przodu dobrych, ale jednak ewidentnie nie nadążał już za gra Hiszpan
0
@Tomo1989 jak na pozycji Mbappe jest Trincao i Dembele:D
0
@VamosGirl termin fałszywa 9 nie może istnieć gdy ma się 10 w składzie...
Na prawdę takich podstaw nie wiesz?
0
@masq było mnóstwo piłkarzy którzy zmienili pozycję i myślę,że czeka to Francuza, umysł na to ma brakuje mu prawej nogi i warunków, ale trzeba wierzyć
0
@kamiVeB do pandemi był mieszany z błotem i jego kandydatura na pierwszy skład była wyśmiewana
2
@insp1re z tego co wiem to rzeczywiście jest stworzony do sprintów i może trwać to 5-6 sekund, ale umowmy się, regeneracja tego rodzaju mięśni to jest ciężka sprawa i Leo nie przypadkiem gra jak gra od 25/26 roku życia. Potwierdzili to lekarze więc nie ma co się kłócić, Leo już że sceny powoli schodzi bo takiego sezonu jak 18)19 już nie ma fizycznie prawa powtórzyć
0
@Jersi uwierz mi,że chciałbym,żeby naszym problemem była skuteczność
0
@KamilZ tak i dzisiaj to był niezły przykład
0
@LuisSalvano tylko one milion gold, reszta to niezły ściek i kombinerki;((
2
Analizując już na spokojnie. Mamy spory problem bogactwa jeżeli chodzi o młodzież. Nie odnoszę się do 3 ligowca bo to było by niepoważne, ale ogólnie patrząc na paru pozycjach mamy tak dobrze,że aż szkoda, że nie ma między każdym paru lat różnicy.
Jeżeli chodzi o skrzydła to jest : Dembele, Fati, Konrad, Trincao i niestety z konieczności Cou i Messi.
Na pozycji 10 jest jeszcze gorzej bo mamy tam Leo, Griezmana, Cou, Pedriego i Puiga
Na szczęście okazuje się, że Puig dynamiką może wywalczyć sobie miejsce trochę niżej i chyba nawet tam lepiej wygląda.
Zostając tutaj to trzeba Bogu dziękować, że jest 5 zmian i każdy będzie mógł pograć bo w innym przypadku przynajmniej trójka piłkarzy z przodu musiała by odejść.
W pomocy jest jak dla mnie wszystko okej i niech w podstawię gra De Jong z Puigiem a Sztanga z sympatycznym bosniakiem zmieniają tę dwójkę bo inaczej to sobie tego nie wyobrażam... Przypomnę że jest Pan Moriba którego trzeba wprowadzić, bo potencjał może mieć nawet większy niż Camavinga.
Pozycja numer 9:
Czyli niewiadoma bo Griezman od biedy może grać no i Brait, ale to nie ten poziom. Na dziś mobilny Depay to złoty interes i proszę, żeby go jak najszybciej podpisać...
1
@PatrychoO takiej mobilnej z techniką i wizją, ostatnio widziano taką na przedmieściach Lyonu
0
@horang z Konradem jest problem taki że w przyszłości będzie kotem.. ale nie w Barcelonie, obecnie konkurencja rówieśników jest niebotyczna, uważam, że trochę mu jeszcze brakuję, ale sumiennie wprowadzany może namieszać
1
@horang wow, piłkę trzeba też jednak rozumieć nie tylko lubić i wpatrywać jak leming xD