0

@neeed moim zadaniem brak ruchu z przodu przy ataku Leo czy gdy piłkę trzyma Semedo z Albą. Fajnie by było gdyby Leo biegł w stronę bramki a Suarez z Griezmanem zrobili zmiany krzyżowe a w ciemno wchodził Semedo i Alba

2

@masq to w tedy nikt by nie kojarzył Cou, Dembele czy Griezman;)

1

Tak szukam tych przestrzeni i okazji żeby Arthur grał ciastka i jak zawszę ich po prostu nie ma;)

3

Dziś Griezman świetne zawody!

1

Który zawodnik z dzisiejszej światowej półki zostanie już na zawsze w swoim obecnym klubie, wzór to oczywiście Totti;)
Moje typy to Kane, Rashford, Iniaki Williams, Ter Stegen;)

1

@fcbarcafan19 raz to zrobił w genialny i mistrzowski sposób. Guardiola nie pości tego meczu, zwłaszcza, że City ma idealny terminarz bo wszyscy mogą być w rytmie;)

0

@YoNoEntiendoNada myślę, że inspiracja Pepa nie przyszła ze strony Włocha i ówczesny model False 9 jest dzięki Leo i Barcelonie. Tak mi się po prostu wydaje, mimo to Spaletti też na to poniekąd wpadł:)

0

@FafitFCB szczerze to duże poświęcenie, mogli by mu dać więcej kasiorki. To jest praca pod tytułem, że musisz być zawszę w gotowości, zasłużył na większe uznanie bo w zasadzie poświęcił całą karierę na bycie w pogotowiu

0

@G9 nie ma szans żeby Duda wygrał wybory. Nawet jak ten poliglota z ko będzie w drugiej turze to wygra z palcem w d.

6

Jestem pod wrażeniem tego co 10 lat temu stworzył Guardiola - twórca fałszywej 9.
Prawdziwa innowacja, która zapoczątkowała koniec gry na dwóch napastników ( np Rooney - Berbatov) co było w tedy bardzo modne. Można powiedzieć,że Leo wyprzedził piłkę o ere bo tak naprawdę od paru lat dopiero mamy wysyp piłkarzy o charakterze " napastnik rozgrywający" tacy piłkarze jak Firminho, Depay, Lacazette, Griezmann dziś są normą ale po Messim 2011-2012 długo takich nie było.
W przeszłości było paru piłkarzy którzy w tym systemie dziś odnaleźli by się świetnie - Cantona, Cruyff czy chociaż Romario

0

@DaPi ja kupowałem zerówkę 50 mln oraz 10 nikotyny i za 18 złotych mam miesiąc palenia. Ważne jest też żeby więcej niż 60 mililitrów miesięcznie nie palic

1

@AlicjaFCB wszystko! Palę teraz Whisky i rum ale cukierki lodowe z mint crushem też często. Nie lubię smaków owoców bo są mdłe i nie oddają smaku. Mam sentyment do zwykłego mentola bo mi się kojarzą z próbowaniem pierwszych e fajek w wieku 13-14;)

0

@MESSIah16 Iniesta, Xavi i Busquets

0

@MESSIah16 jeżeli chodzi o obrońców to bez podjazdu Alves, a jeżeli chodzi o strikte stopera to chyba stawiam na Maldiniego

0

@MESSIah16 ale pod jakim względem? Jeżeli chodzi o możliwości w prime time tylko i wyłącznie to :
1 Messi
2 Iniesta
3 Ronaldo Nazario

0

@DLFCB wybierz tu najlepszych jak masz do wyboru jeszcze Pirlo, De Bruyne czy Busquetsa

1

@Arkon od odejścia Enrique coś w tym aspekcie szwankuje. Gołym okiem widać, że niektórzy piłkarze mają się gorzej a przykład Dembele to tylko potwierdza

0

Był ktoś kiedyś w Karpaczu? Miałbym parę pytań co do drogi;)

0

@COU_11 myślałem o tym przed chwilą. Powrót gry z fałszywa 9 mógłby mieć ręce i nogi że skrzydłami oraz albą i Semedo na skrzydłach. Leo i Luis są mało ruchliwi przez co nie ma okazji

1

@arasz1819 pewnie dbałością o przedsiębiorców, troska o nasze finanse oraz merytoryka oraz powiewem świeżości w polityce

1

@Hushovt ludzie to mały pikuś to rolnictwo tylko narzeka bo nigdy nie jest dobrze, ciągle tylko " pyrki popękane, wilgotne, ubłocone albo zgniłe"

0

@Wossi61FCB szanuję w opór, sam bym tak postąpił

0

@Bykunn są różne sytuacje, życiowe, zdrowotne, jak i biznesowe i ty to na tej stronie chyba wiesz najlepiej. Myślę,że klub z ogromnymi problemami i niewypłacalnością byłby sporą przeszkodą, żeby wspomóc legendę w tak okropnej sytuacji

0

Kompletnie abstrahując, ale czy gdyby Messi czy Puyol musiał (pfu pfu) przeprowadzić wielu milionowe leczenie dziecka i w tym celu mieli by zmienić Barce na Real ponieważ ten daje 2, 3 razy więcej pieniędzy to wybaczylibyscie temu zawodnikowi?

0

@BarcaInfo ale gra ciałem, karny ewidentny

0

@Triv44 o meczach w serie A też tak kiedyś pisano i jak to się skończyło każdy wie;)

0

@itmustbejoke ja tylko przypomnę,że Sevilla jest w 3 w tabeli i graliśmy na Wyjeździe

0

@BarcaInfo 7 albo 17 już jest drukowane dla niego na koszulce;)

0

@Benz to niech powtórzą półfinał z Atleti

0

@Katalonbar da różnice. Wahadła w postaci Alby i Semedo są naprawdę dobre, no i przez to obrona lepiej współgra z pomocą. Za Valverde był jeden wielki miszmasz i gra Leo z Suarezem, teraz mamy to wzbogacone o wahadła, ale nadal brakuje skrzydeł, ruchu z przodu oraz gry z pierwszej piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?