jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neeed moim zadaniem brak ruchu z przodu przy ataku Leo czy gdy piłkę trzyma Semedo z Albą. Fajnie by było gdyby Leo biegł w stronę bramki a Suarez z Griezmanem zrobili zmiany krzyżowe a w ciemno wchodził Semedo i Alba
2
@masq to w tedy nikt by nie kojarzył Cou, Dembele czy Griezman;)
1
Tak szukam tych przestrzeni i okazji żeby Arthur grał ciastka i jak zawszę ich po prostu nie ma;)
3
Dziś Griezman świetne zawody!
1
Który zawodnik z dzisiejszej światowej półki zostanie już na zawsze w swoim obecnym klubie, wzór to oczywiście Totti;)
Moje typy to Kane, Rashford, Iniaki Williams, Ter Stegen;)
1
@fcbarcafan19 raz to zrobił w genialny i mistrzowski sposób. Guardiola nie pości tego meczu, zwłaszcza, że City ma idealny terminarz bo wszyscy mogą być w rytmie;)
0
@YoNoEntiendoNada myślę, że inspiracja Pepa nie przyszła ze strony Włocha i ówczesny model False 9 jest dzięki Leo i Barcelonie. Tak mi się po prostu wydaje, mimo to Spaletti też na to poniekąd wpadł:)
0
@FafitFCB szczerze to duże poświęcenie, mogli by mu dać więcej kasiorki. To jest praca pod tytułem, że musisz być zawszę w gotowości, zasłużył na większe uznanie bo w zasadzie poświęcił całą karierę na bycie w pogotowiu
0
@G9 nie ma szans żeby Duda wygrał wybory. Nawet jak ten poliglota z ko będzie w drugiej turze to wygra z palcem w d.
6
Jestem pod wrażeniem tego co 10 lat temu stworzył Guardiola - twórca fałszywej 9.
Prawdziwa innowacja, która zapoczątkowała koniec gry na dwóch napastników ( np Rooney - Berbatov) co było w tedy bardzo modne. Można powiedzieć,że Leo wyprzedził piłkę o ere bo tak naprawdę od paru lat dopiero mamy wysyp piłkarzy o charakterze " napastnik rozgrywający" tacy piłkarze jak Firminho, Depay, Lacazette, Griezmann dziś są normą ale po Messim 2011-2012 długo takich nie było.
W przeszłości było paru piłkarzy którzy w tym systemie dziś odnaleźli by się świetnie - Cantona, Cruyff czy chociaż Romario
0
@DaPi ja kupowałem zerówkę 50 mln oraz 10 nikotyny i za 18 złotych mam miesiąc palenia. Ważne jest też żeby więcej niż 60 mililitrów miesięcznie nie palic
1
@AlicjaFCB wszystko! Palę teraz Whisky i rum ale cukierki lodowe z mint crushem też często. Nie lubię smaków owoców bo są mdłe i nie oddają smaku. Mam sentyment do zwykłego mentola bo mi się kojarzą z próbowaniem pierwszych e fajek w wieku 13-14;)
0
@MESSIah16 Iniesta, Xavi i Busquets
0
@MESSIah16 jeżeli chodzi o obrońców to bez podjazdu Alves, a jeżeli chodzi o strikte stopera to chyba stawiam na Maldiniego
0
@MESSIah16 ale pod jakim względem? Jeżeli chodzi o możliwości w prime time tylko i wyłącznie to :
1 Messi
2 Iniesta
3 Ronaldo Nazario
0
@DLFCB wybierz tu najlepszych jak masz do wyboru jeszcze Pirlo, De Bruyne czy Busquetsa
1
@Arkon od odejścia Enrique coś w tym aspekcie szwankuje. Gołym okiem widać, że niektórzy piłkarze mają się gorzej a przykład Dembele to tylko potwierdza
0
Był ktoś kiedyś w Karpaczu? Miałbym parę pytań co do drogi;)
0
@COU_11 myślałem o tym przed chwilą. Powrót gry z fałszywa 9 mógłby mieć ręce i nogi że skrzydłami oraz albą i Semedo na skrzydłach. Leo i Luis są mało ruchliwi przez co nie ma okazji
1
@arasz1819 pewnie dbałością o przedsiębiorców, troska o nasze finanse oraz merytoryka oraz powiewem świeżości w polityce
1
@Hushovt ludzie to mały pikuś to rolnictwo tylko narzeka bo nigdy nie jest dobrze, ciągle tylko " pyrki popękane, wilgotne, ubłocone albo zgniłe"
0
@Wossi61FCB szanuję w opór, sam bym tak postąpił
0
@Bykunn są różne sytuacje, życiowe, zdrowotne, jak i biznesowe i ty to na tej stronie chyba wiesz najlepiej. Myślę,że klub z ogromnymi problemami i niewypłacalnością byłby sporą przeszkodą, żeby wspomóc legendę w tak okropnej sytuacji
0
Kompletnie abstrahując, ale czy gdyby Messi czy Puyol musiał (pfu pfu) przeprowadzić wielu milionowe leczenie dziecka i w tym celu mieli by zmienić Barce na Real ponieważ ten daje 2, 3 razy więcej pieniędzy to wybaczylibyscie temu zawodnikowi?
0
@BarcaInfo ale gra ciałem, karny ewidentny
0
@Triv44 o meczach w serie A też tak kiedyś pisano i jak to się skończyło każdy wie;)
0
@itmustbejoke ja tylko przypomnę,że Sevilla jest w 3 w tabeli i graliśmy na Wyjeździe
0
@BarcaInfo 7 albo 17 już jest drukowane dla niego na koszulce;)
0
@Benz to niech powtórzą półfinał z Atleti
0
@Katalonbar da różnice. Wahadła w postaci Alby i Semedo są naprawdę dobre, no i przez to obrona lepiej współgra z pomocą. Za Valverde był jeden wielki miszmasz i gra Leo z Suarezem, teraz mamy to wzbogacone o wahadła, ale nadal brakuje skrzydeł, ruchu z przodu oraz gry z pierwszej piłki