0

@bias a ja mówię,że gdybyśmy strzelili w minucie 30 nie 3 to byśmy przeszli dalej. Nikt nie wie czemu,ale po zdobyciu bramki zaczynaliśmy bronić

3

@Puig słaby troll, od czasów mikiego nikt tego dobrze nie robi

0

@Mns21 jedyny słuszny kierunek to eredevisie. W życiu nie idź do Włoch bo się tylko obrona zajmiesz

0

@RomanHoffer kolego, żyjemy w czasach, że przeszczep jest rzeczą naturalną oraz praktyczną. Cała głowa to rzeczywiście około 40 tysięcy złotych ale zakola itp to może być koszt z rzędu 1000 może 1500. Po kolei rób sobie zabiegi i w wieku 35 lat będziesz miał bojna fryzurę a reszta kolegów zacznie Łysiec;)

0

@FC1899Barca mimo to żaden nie był tak " piękny " jak Nazario, którego wykończyły kontuzję. Każdy kto robi skład marzeń, wziąłby Ronaldo z Barcelony i Interu na atak, żadna inna kandydatura nie była by brana pod uwagę

0

@Ghostface w zasadzie to tak to powinno wyglądać, może bez kolokwializmu, ale za coś płace w końcu

1

@BarcaInfo myślę,że Totenham nie patrzy na Transfermarkt. Cou to nadal czołowy gracz Brazyli, zdobywca Copa Ameryka oraz gracz Barcelony oraz Bayernu. 50 brzmi rozsądnie

0

@MesQueUnClub_87 a ty coś wiesz na ten temat? Ja wszystko opieram na wywiad z kanału 7 metrów pod ziemią w którym prawdziwy gangus który siedział opowiadał jak to wygląda na prawdę. Nigdy nic nie napisałem o zrzucaniu odpowiedzialności za na kogoś, ja tylko odnoszę się do ogółu pracy z policja w szemranych interesach bo z tego co się dowiedziałem to każdy kapował i każdy współpracował;)

1

@cudak321 ja generalnie karierę wywrozylem : Aguero, Lavezzi, Pastore, Hazard, Sanchez i jeszcze parę perełek by mi się przypomniało. Fajna historia jest z Hazardem bo znałem go okna długo przed transferem do Chelsea, dzięki Eurosportowi i skrótom Standardu Liesz i całej ligi Belgijskiej. Zawiodłem się strasznie na Cou ( chociaż przed transferem wiedziałem,że on się tu kompletnie nie nadaje) Januzajem, Mastourem, Cuenca, Bartra, Pato, Mustafim, Wolcotem, Staridgem, Falcao Otamendim no i na końcu Goetze. A ktoś kto mnie zaskoczył to Kross, Salah ( pamiętam pożegnanie z Londynem) Carvajal i to Chyba wszystko na te moment

1

@SeeleyBooth taaaa księżniczka Ci nie pokieruje bo w nocy silnie widzi i skąd ona ci samochód weźmie, skoro teść uważa że panienkę trzeba wszędzie wozić

0

@Janas11224 nie można ich zbombardować czy coś?

0

Śmieszy mnie gadanie ludzi ulicy, gangusow, mocarnych raperów z pitbulami i innych ludzi z pod ciemnej gwiazdy, że jak ustawiasz się z psami to jesteś skończony. 7 metrów pod ziemią już wyjaśniło ile w tym prawdy, wierzę w to, że każdy się układa a kto wierzy w dozgonną umowę, że z "psami się nie gada" jest naiwny i po prostu nigdy w tym na poważnie nie był. Zapraszam do dyskusji;)

0

@MESSIah16 w sumie na każdą jest pięknie chodzić że świadomością,że jutro wolne;)

0

@robert12181 myślę,że Mallorca bez kibiców może mieć problemy żeby zagrozić Markowi

0

W życiu mi się utarło że znika idoli czar, chyba,że mówię o tacie albo Curtis Ijan

11

@MichalZZZ albo jeszcze, albo już wstał

0

@NaFazieHitman ja się dziwię,że z dzisiejsza technologią są takie rzeczy możliwe.

0

@Khajio wymień mi trzech piłkarzy domyślnie lewonożnych którzy grają chociaż na "4" prawą nogą. Poza Dembele już nie znajdziesz. Ktoś kiedyś pisał o półkulach człowieka i , że osoba lewonożna nigdy nie będzie się posługiwała tak prawą nogą jak osoba prawonożny lewą, ale za to piłkarze lewonożny zwykle potrafią krawaty wiązać i mogą wybudować nogę do maximum jak Leo, Di Maria, Bernardo Silva czy Sane.

0

@Foro 38,5 a co jest?

1

W szpitalu parę km obok mnie jest już prawdziwy armagedon w związu z covid19, pół szpitala zamknięte i zarażone, znam mnóstwo osób z tego szpitala i z paroma rozmawiałem, I co? Niczego się nie boje, nie panikuje tak jak moja rodzina i większość znajomych. Po co panikować jak wystarczy nie chuchać sobie w twarz i uważać czego się dotyka?

0

@DLFCB Włosi nigdy nie są dobrym wyborem. Zostanie tam już na zawszę

0

@BarcaInfo po co im Havertz jak mają Mounta

0

@mandigal bo będą. Piłkarze żeby mieć siły muszą przez pewien czas wyrwać z siebie jeszcze większą ilość energii i potu, po to są okresy przygotowawcze. W stanie na dziś piłkarze nie mogli przejść sobię normalnego okresu przygotowawczego ponieważ piłkarze na maxymalne obroty weszli by może we wrześniu a tu nie o to chodzi. Ciężki czas dla trenerów, muszą być w Ewa miesiące gotowi na trzy miesiące na maxa, to nie łatwe

1

@DonMatteo901 ale pamiętaj,że konfederaci to ksenofobowie oraz faszyści:D

7

@kerouac mistrzostwo

0

@Krystian1899 na szczęście to nie będzie duży koszt

0

@DaPi byłem na dwóch, żadnej nie pamiętam

0

@Jordi10 w podatkach i tak Ci zabiorą, wolę żeby Darski górnicy na życie niż żeby państwo pościli to z dymem;)

0

2 tysiące dla bezrobotnych? Kiedy to wchodzi i o co w tym chodzi?

0

@Szicek10 nie wiem na co mu to Juve. Znając życie kolejne lata spędził na ławce bo Costa, Ronaldo i Dybała będą grać. Oglądałem sporo meczów Arka i ani trochę nie widzę w nim Benzemy dla Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?