0

Trochę jaja bo okazuje się,że Griezman na lewym skrzydle to nie jest taki zły pomysł, w końcu Sam Guardiola chciał grać na lewej flance Aleksandrem Hlebem xD

1

@Unique piłkarz a polityk to jednak maleńka różnica:D poza tym Leo mówi po hiszpańsku, katalońsku. Także z połową świata by się dogadał

1

@Europejczyk1980 dziś pracowałem z kolegą z 60 latkami i


W zasadzie UJ nie robota bo oni po prostu siły nie mają prawa mieć

0

@tobiasson92 a powinien być o 15 krótszy

0

@NeroTFP szczerze? Za 50 by go pościli i mielibyśmy wychowanka który da w pizdu atutów. Wahadło, prawa obrona, prawe skrzydło i 24 lata. To że jest trochę jeźdźcem bez głowy to bardzo dobrze, bo ma warunki,że całe boisko sam może przebiec, jakby Messi mu dal to żaden Ramos czy Casemiro nie zdążyli by wślizgu zrobić.

0

@DonMatteo901 poniekąd ma przecież rację

0

@marcin000019 szkoła policealna, studium oraz studia się wliczają do eneryturki;)

0

@Swiatek to wytlukacz mi pół roku Cou na najwyższym poziomie? Zabilo go przygotowanie fizyczne Valverde, o czym natomiast Klopp wspominał w książce ( że Coutinho przygotowany fizycznie jest geniuszem) wszystko się zgadza. Jak go Klopp przygotował w lato to do następnego lata grał jak głupi. Do reszty się zgadzam, naszym największym problemem jest Messi, ale i daje zbyt dużo żeby się go pozbyć

0

@FCB24 był debiut Setiena 343 i gra z pierwszej, wyglądało to mega obiecująco, a teraz do dopy

0

@Chwytliwy Brandta napastnicy się ruszają

0

@Hiacynk z Bilbao było za naszego ulubionego trenera

0

Chciałbym zamienić x boxaa one na PS4. Mam GTA, Fife, PESA czy Forze. Bardzo mi zależy jakby ktoś byłby skłonny to zapraszam na priv;)

1

Bardzo dobry mecz w wykonaniu każdej drużyny. Murka Sevilli wzorowa.

1

"czytaj dużo książek, lecz nie trać z oczu realiów, słowa nigdy nie oddadzą brudu i smrodu fekaliów"

0

@DaPi pijany bardzo;)

0

@Chwytliwy pozdro dla Rodrygo, Viniciusa i Bela, którzy tę skrzydła również zajmują

0

@liberoFCB ja w tej bramce niczego ekstra nie widzę

0

@Comentateiro komentarz miesiąca spokojnie!

1

Miałem sen że był melanż, ja wróciłem do domu na 22 no i przez przypadek zasnąłem i mecz się skończył. Dawno tak szybko z łóżka nie wstałem,żeby godziny sprawdzić

1

@barteq moim zdaniem debaty powinny być obowiązkowe i nie można się z nich od tak wypisać albo nie przyjść. A co do Krzysia- urodziny prezydent, na niego przyjdzie czas;)

0

@Filter1904 trzeba pozbyć się PiSu za wszelką cenę

0

Jak odbędzie się druga tura i rząd wprowadzi stan wyjątkowy, który przesunie drugą turę to wyszlibyscie na ulicę, żeby protestować i powstrzymać rząd?

1

@DaPi zgadzam się, dodam, że sylwetka okej ale zarówno Cr jak i Lewy z twarzy wyglądający strasznie. Jest to profesjonalne, ale to minimum tkanki tłuszczowej wygląda - przynajmniej dla mnie obleśnie

3

@MesQueUnClub_87 to jest wręcz dziwne,że jako gówniarz miał piękny strzał, spadający liść opanowany do perfekcji. Przeszedł do Realu i z roku na rok była tragedia, w wieku 26-27 lat już nikt nie trzęsły portkami przed rzutem wolnym cr11. Mundial 2014 i Neuer zakończył karierę Ronaldo- wykonującego idealne wolne, ośmieszenie na całej linii

2

@DaPi nie chcę mi się wierzyć w te bujdy o ciału 23 latka, zwłaszcza, że tą plotkę ktoś pościł w 2017. Poza tym widzę mecze Ronaldo i wszystko jest poza zwinnością oraz szybkością i czyjś co sprawia że chcesz go oglądać

26

@BarcaInfo tak to jest jak się pracuje większość czasu nad mięśniami niż po prostu" bawi się piłką" kiedyś Cristiano był synonimem dryblingu, dziś jest pod tym względem lata świetlne za Leo i reszta

1

@Zoker gdyby nie obrona Atleti Oblak już nie byłoby taki świetny, daleko mu do regularności w kluczowych interwencjach Ter Stegena, który ci mecz udowadnia że jest najlepszy

0

@nuter27 dlatego głos pęcina Krzysia, ale i tak będą mówić, że zrobi Polskę słaba, z bronią, bez Uni i jego średniowieczne poglądy zaprowadzą polskie na dno;D

0

@Hiacynk ale dziadzia. Nie sądziłem,że on ma już tyle lat.

0

@masq ja żadnego meczu jego nie widziałem, ale będzie latał między lewym skrzydłem a środkiem pomocy, zobaczysz;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?