- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
1
Puig , Busi , Roberto pomoc złozona z samych wychowankow i dodatkowo Messi za plecami Griezmanna i Suareza sobie dzisiaj życzę to musi działać.
0
@kkbarca w drugiej ansu za grieza, przy korzystym wyniku araujo za gerarda, rakitic za busiego, vidal za roberto tego sobie życzę. Moze jeszcze Collado ale Setien nie bedzie miał jaj zeby zdjac messiego.
0
@Ghotti Oo Collado jak najbardziej :)
0
@Ghotti grany ze spadkowiczem. Araujo, Puig od początku Fati w drugiej połowie;)
0
@jeyx77x nadal to lokalne derby :) bedzie pewnie ostro
0
@kkbarca Zadziwia mnie jak jeden mecz zmienił postrzeganie Roberto na ŚP niech zagra takich meczów z 10 to pogadamy. Co do tego ustawienia jak w meczu z Villarreal. Pamiętaj, że zagrali z nami odważnie, a mam wątpliwości czy takie ustawienie sprawdzi się na autobusy. Przy takiej taktyce trzeba mieć bardzo dobrych ofensywnych bocznych obrońców. A u nas o ile Alba daje radę tak Semedo mnie kompletnie nie przekonuje.
0
@bodzio10 To taka sama sytuacja dotyczy Puiga . Ile on zagrał meczy, 3? Niech zagra 10 to wtedy można pogadać czy się nadaje. A jako Zbawiciel naszej pomocy to może poprawi statystyki asyst...
0
@PatrykBarca Porównanie kompletnie z czapy. Puig dopiero wchodzi do drużyny, a porownujesz go do Roberto który od lat gra w pierwszym zespole.
0
@bodzio10 Ale nie na tej pozycji. A porównanie jak każde innego. Nie ma co chwalić piłkarzy za wczasy kiedy nie potwierdzili formy w conajmnie jak sam stwierdziłes 10 meczach.