La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

3

Dobra, czyli już oficjalnie, żegnany się z Arthurem.
Bardzo w niego wierzyłem i uważam, że grał u nas consjmnniej poprawnie. Dla mnie były to gracz, który powinien operować bliżej pola karnego, ale naszego. Jak każdy nasz pomocnik od odejścia Neymara cierpiał na brak skrzydłowych i to było często powodem braku piłek przeszywających linię obrony. Dziękuję za świetne El Clasico w pierwszym sezonie oraz bezbłędny mecz z BVB w Niemczech. Życzę powodzenia i szybkiego odejścia z betonowego Juve.
Skoro budżet został załatany to nie trzeba spieszyć się że sprzedażą Todibo i Cou może dostać jeszcze jedną szansę.

0

@jeyx77x no i można już zakładać że ostatnie spotkania dogra Puig, czyli nasza perła w pomocy, która świetnie radzi sobie z presingiem i potrafi namieszać z przodu. Mamy nową 8, albo 6 na wyciągnięcie ręki. Proszę Quique,żeby Cię nie pogrzało i Riki nie został na ławce jak Arajuo po meczu z Mallorca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?