La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

konto usunięte

0

Korzystając z ostatnich chwil przed cisza wyborcza chciałbym napisać, ze ludzie rozumni nie pójdą zagłosować na bosaka, ponieważ byłoby to niekulturalne zachowanie, dlatego proponowałbym założyć do tego jakieś obuwie.
Pozdrawiam

1

@DaPi myślę,że Bosak który jedyne co może to reprezentować i podpisywać jest dobrym wyborem zwłaszcza, że nie otrzymamy nowych podatków oraz wiele rzeczy może iść po myśli przedsiębiorców. Uważam, że tylko walka przeciw rizdawnictwu powinna nas interesować

1

@DaPi Jako bardzo szanujący wolnośc słowa i wypowiedzi, muszę tylko zwrócić uwagę na bardzo negatywny ton Twojego zawołania na forum. Ja z kolei bym chciał aby każdy poszedł i zagłosował wedle swojego sumienia i głębokich przekonań. Zupełnie nie ważne na kogo, oby zrobili to w pełni swiadomie. Ja świadomie zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka.

konto usunięte

0

@Stoiczkow @jeyx77x to tylko gra słów i dlatego celowo napisałem „bosaka” z małej litery, nie mam na celu nikogo nawracać na swoje poglądy. Nie popieram Bosaka, ale niech każdy głosuje na kogo uwaza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?