jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mr_robot nie. Poprostu oni tak grają zawsze tylko dzieci myślą,że są niesamowicie i ich wynoszą na poziom najlepszych. Ani Sancho ani Hakimi nie jest gotów na odejście, zawszę czegoś brakuje z tym, Bayernem. Niech osiągną sufit w bundeslidze i pójdą dalej - to logiczne
2
@ProMILs a co gdyby Haalanda z Davisem postawić obok Adamy Traore? Ile zębów by razem stracili. Z resztą co za głupia logika i jednego i drugiego pół Europy chciało. Wychowankowie niemieccy to zwykle takie Thomasy Mullery, czyli dobrzy gracze ale nie wyjątkowi. Niemcy skauting mają świetny, a Barca średni i tyle
0
@mateuszdabski akloczowy mecz o mistrzostwo a ani jeden ani drugi nie może na siebie wziąć ciężaru gry, ale wszystko jest okej
1
Ani Sancho ani Haland nie są gotowi na odejście z Bundesligi
0
@Khajio słaby w powrotach, lubi się zapuszczać czyli idealny dla nas!
0
@escarabajo Messi mu zabrał piłkę i dlatego nie jest powoływany?
0
@Chwytliwy jeżeli chodzi o Milan to idealny dla nich jest napastnik w stylu Firminho. Musi być pod grą cały czas
1
@SeeleyBooth książę ma tyle hajsu, że może mu dać racznie i 100 milionów a i tak wiele na tym nie straci
1
@IronSanHybrid pewnie,że tak. Ogląda mi się to dobrze, można zauważyć kto rządzi drużyna i na jakim poziomie jest komunikacja najlepszych
0
@geass Hulk do La Liga? Hulk to ideał do premier league a konkretnie Chelsea
1
@tadzik447 ja też,mimo że z 70% społeczeństwa zabiło by mnie na drugi dzień;)
0
@Piotr89Sand paradoksalnie tak zawsze jest, gdy firma jest szczytowa tu i tu to zwykle nuda i czytanie się, a gdy jedni grają chu... To jest weselej;)
0
Młody Jackson Teller
1
@DaPi no i dziękuję, pijany ale radę dałem,;)
0
Cou wraca 30 czerwca, czy istnieję możliwość dorejestrowania go do kadry? Słyszałem, że można kadrę poszerzyć więc powinno być to możliwe
6
@Mow_mi_Douglas szczerze? Emerytura powinna być zaraz po 50. Co to za życie być emerytem w wieku prawie 70 lat?
0
@NeroTFP ludzie nigdy nie zrozumieją, że to ,10 przy ustawieniu 451 i gra jako fałszywy napastnik. Chcę jego powrotu, ale tylko jak się dopasuje
0
@Barca1992 powinno być tak, że jak jest niżej niż 50 ,% frekwencji to wybory nie są ważne
0
@Cochise Messi.
3
Jezus, gdyby nie te pierdol..... Kontuzje to dziś nikt by o Neymarze nie pamiętał.
Niedawno miał swoję 23 urodziny, czyli chłopak młodziutki, trzeba dać mu tę ostatnią szansę, zadbać o mięśnie i liczyć na to, że mozE jeszcze wróci do tego co ma, a ma potencjał zeb y rządzić i dzielić długie lata
0
@Triv44 byle by w drugiej turze nie było wyboru pomiędzy PiSem a PO i Biedroniem
0
@Przemo91 a jak to teraz wygląda? Mogę sobię polecieć do Stanów z dnia na dzień? Nie jestem, karany, ścigany itp itd. jako zwykła osoba mogę tam być kiedy chcę
3
@Veb1233 obliczyli to na bazie statystyk czy skrupulatnie szukali ludzi co byli na tym meczu. Poza tym to nie wygląda tak,że jak była tam osoba zarażona to po dogrywce było 60 tysięcy chorych ( zarażonych)
Jeden pan zaraził stewarda, który zaraził kolegę, który zaraził panią od nalewania piwa. I takich przypadków mogło być parę, ale nie wierzę w to, że akurat to wydarzeniem przyczyniło się do śmierci 41 osób
4
@Hiacynk możliwe, że to będzie mecz który obejrzy największą ilość ludzi w tym roku;)
0
@Kurkmen Jestem na początku życia i ogrom pracy przede mną, żeby na tyle się wzbogacić żeby żyć jak chcę. Pracować pracuję,ale nazwę to czymś poważniejszym jak skończę szkołę policealna i będę mógł pracować w zawodzie
0
@masq wierzę,że od 3 lat nie mieliśmy normalnego przygotowania fizycznego ( co potwierdza mnóstwo faktów) a teraz Setien ich weźmie w ryży i będą grać jak z nut
3
@Janiama POTĘŻNY Robert pompowany jako lepszy od Leo i CR7 od początku sezonu może być prześcignęły przez Wernera? Niemożliwe! Szczególnie dla dziennikarzy i sajko Roberta
1
@messi663 będziesz mógł, wystarczy odplic jakikolwiek live z PESA i każdy gra normalnymi herbami i koszulkami
1
@PatrychoO kolejka, dwie i to porzuca bo to kretynizm
0
@Cvzx Dzilet byle 5 ostrzy. Nie wiem czy jest więcej w ogóle,ale jak mam 5 to już jestem w raju