La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

konto usunięte

1

No to jutro krótka przerwa od piłki i we wtorek lecimy z klasykiem. Oby Dortmund to wygrał. Remis raczej żadnej ekipy nie usatysfakcjonuje.

Zapowiada się pasjonujący mecz, bo obie ekipy są w świetnej formie. Do tego pojedynek supersnajperów. Dobry prognostyk jest taki, że Dortmund w tym sezonie ligowym u siebie jeszcze nie przegrał. Chociaż wiadomo, że bez kibiców to raczej "u siebie" nie istnieje. Jeżeli wygra Bayern, to już będzie 7 punktów przewagi. Niby nie jakoś kolosalnie dużo i w teorii do odrobienia, ale myślę, że jeżeli Bawarczycy we wtorek sięgną po trzy punkty, to już raczej mistrzostwo zdobędą (mimo tego, że nie takie comebacki się widziało, to ciężko w to uwierzyć, że Bayern się wykolei). Trzymam kciuki za piłkarzy Favre'a. Oby zwycięsko.

0

@Hiacynk A wiesz może, czy Eleven będzie pokazywać ten mecz?

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Tak. Na Eleven Sports 1 poleci o 18:30.

1

@Hiacynk To wykupię sobie pakiecik :)

4

@Hiacynk możliwe, że to będzie mecz który obejrzy największą ilość ludzi w tym roku;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?