- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
3
Luka Jović może trafić do AC Milan jeśli odejdzie Zlatan po tym sezonie, informuje CDS.
0
@Chwytliwy chciałbyś go w Milanie ?
0
@Messibestplayerintheworld Patrząc na to jak genialnie gra Theo w AC Milan (a to taki był odpad z realu, podobnie jest z jovicem) to jasne, do tego jeśli zostanie Ante, to chłopak powinien według mnie dać radę w tym klubie.
0
@Chwytliwy A co z Leao? Moim zdaniem Rafa dużo bardziej Mobilny jest i ciekawszy jako napastnik niż Jović.
0
@Coutinho007 Zostanie pewnie, odejdzie Zlatan, Andre Silva i będą grać tym co mają i wciąż nie wiadomo co z Rebićem.
0
@Chwytliwy A gdyby Rebicia na LS dać? Tam mu najlepiej idzie, Hakan lub Paqueta na Mediaounte, Samu na PS i na 9 ktoś z dwójki Rafa lub Jović a za ich plecami Bennacer i Bakayoko jak go sprowadzą. Brakuje tylko solidnego PO i jednego solidnego ŚO i można próbować takim składem wtedy o Top 4 walczyć.
1
@Coutinho007 Skoro Rangnick zazwyczaj gra systemem 4222, to Rebić mógłby grać jako cofnięty napastnik.
1
@Khajio Wtedy tak ale w 4-2-3-1 np było by spoko tak jak napisałem. Co do Jovicia to mam spore zastrzeżenia ale może tam by się Odbudował i odpalił.
0
@Coutinho007 Maja Kjaera i Gabbie który wyrasta na partnera Romka.
1
@Khajio Nie wiem nie wiem, Rebić gra najlepiej po lewej stronie boiska, gra jako cofnięty napastnik tylko go ograniczy.
0
@Chwytliwy Nie wiadomo czy Kjear będzie wykupiony z Sevilli a Gabbia jeszcze młodziutki, jeżeli mam być szczery to na miejscu Milanu postarał bym się o Todibo np.
1
@Coutinho007 Na miejscu Milanu to bym szlifował Gabbie jak to robili z Romkiem, albo bym zostawił Kjaera i grał w obwodzie z Duarte, oni mają podobny problem co my, prawa strona boiska.
0
@Chwytliwy jeżeli chodzi o Milan to idealny dla nich jest napastnik w stylu Firminho. Musi być pod grą cały czas
0
@jeyx77x Jest Leao ale mało dostaje szans i jego liczby też nie są jakieś Wow
0
@Chwytliwy Ogólnie to jak Leao widzisz? Mnie bardziej się podoba jego styl gry niż Jovicia, przypomina mi Eto i trochę Aube.
1
@Coutinho007 Na razie to mlokos bez szlifu, aczkolwiek niezły miał początek.
0
@Chwytliwy Wiele kibiców Milanu gościa skreśla a tam jest potrzebna cierpliwość żeby coś zatrybiło, inaczej ciężko będziś coś tam zdziałać co do Jovicia i Leao to Portugalczyk pod prawie każdym względem według mnie jest ciekawszy, Jović to kloc, który mało uczestniczy w grze i czeka na piłki na ogół a jak nie zdobywa goli użyteczny jest jak alarm w Multipli.