1

@Bagsik88 ile razy trzeba przypominać , że Xavi i Iniesta mieli Henrego, Pedro, Leo, Ronaldinho czy Neymara a Arthur nie ma skrzydeł do gry?

0

@Jaca27 zniknęła to by liga pod geniuszem Neymara

2

@koksik2700 miałem właśnie dopisać,że konfederacja poszła w tym kierunku a Bosak, Berkowicz i Braun to wysoka półka w tym aspekcie. Pan Grzegorz ma najlepszy głos na świecie;)

0

Nie rozumiem tego, politycy- oczytani, wszechwiedzący, doświadczeni mówcy i porywacze tłumów, a nikt nie potrafi wyjść ponad natomiast, aczkolwiek, być może. Te trzy zwroty słyszę u każdego i zwykle po chwili zająknięcia. Każdy setki książek przeczytał i nie wie,że czasem zwykłe"ale" pasuję. A i również zauważyłem, że jakoś rzadko politycy próbują korzystać ze słowa "bynajmniej" ciekawe dlaczego...
Żeby nie było, że się czepiam,że coś, ale każdy powinien poczuwać się, żeby być wizytówką państwa, państwa które ma wspaniały i przeogromny wachlarz słownictwa, powiedzeń, przysłów itp, a używany zwykłe najprostszych i najbanalniejszych konstrukcji zdań.
Uważam, że pobieranie nauk u Kuby Wojewódzkiego czy Matiego Borka na temat, jak się powinno mówić, żeby chcieli cię słychać powinno być naturalne. Zarówno jednego jak i drugiego można nie lubić, ale nikt nie powie,że nie potrafią mówić. Artykułowanie na bardzo wysokim poziomie, czego często brakuje polityka, co przekłada się znów na zainteresowanie polityka.
Tak humorystycznie - wyobrazacie sobie Matiego Borka w sejmie?
" Witam Państwa, generalnie musimy sobie powiedzieć, że":D
Ciekawy jestem co myślicie, bo ja mam spostrzeżenia, że politycy nie umieją porwać za sobą tłumu... Tekstów typu " przyszłość brzmi POLSKA" nie kupuję, ani to prawdziwe ani dobrze nie brzmi, zwłaszcza z ust Andrzeja Dudy,który jest memem nie prezydentem.

0

@Jaca27 myślę,że super by się odnalazł z Suarezem. Griezman by Leo przewyższał w poświęceniu i wybieganiu, dlatego słaba skłonność do obrony Cou mogła by być przykryta. Klopp w swojej autobiografi pisał, że Coutinho musi być dobrze przygotowany fizycznie, żeby być w gazie, wierzę w to,że Setien ich przetyra i Cou jeszcze coś pogra w Barcy

0

Załóżmy, że w to lato niespodziewanie odchodzi Messi i co robicie że składem?
Mamy w składzie gotowego następcę, który mógłby wejść w buty Leo - Griezmann. Myślę,że Cou, Suarez i Griezman mogli by namieszać grając w trójkę, bo Griezman by się nie dublował z Coutinho bo ten pierwszy unię dostosować się do warunków. Mogło by wyjść z tego fajne połączenie. Zapraszam do dyskusji

3

@norbi77 gasł? Ile Martin miał okazji do gry?

3

@PanPatrykk gdzie Krzysztof chcę rozdawać pieniąde?

0

@Chwytliwy Nagelsman by poleciał w listopadzie

1

@Fabik cała kariera przed nim. Obyś wykorzystał tę ostatnią szansę Osumanie

0

@Hiacynk Messi z tego co pamiętam strzelił z Osasunę w 2012 swoją 200 czyli miał około 23/24 tak kojarzę. Kosmos

1

@tomono dokładnie i tak wszyscy zdadzą bo nauczyciele nikogo nie udupia w takiej sytuacji. A zaliczenia komputerowe to przyjemność

1

@BarcaInfo a co to znaczy nie tak jak planowano? Mięśnie mu się nie zrastają czy o co chodzi?

0

@tobiasson92 moja tam studiuję a mamy wakacje od 11 września. Oby tego nie zabrali

5

@macio_944 będziemy starzy i będziemy popijać herbatę gdy dowiemy się ile tych pucharów Real kupił;)

1

Komentarz usunięty

0

@Rogalson btw nawet w starożytnym Egipcie było wielu homoseksualistów i nikt się z tym nie krył;)

0

Komentarz usunięty

0

@kamzar tak City sprzeda 23 latka, który jest ledwo po kontuzji, który rok wcześnie i dwa lata wcześniej miał statystyki najwyższym poziomie i to za 50 milionów .
Wy się słyszycie?

0

@Chwytliwy nie potem Messi z 46 w następnym sezonie xD

0

@Stoiczkow ale tam Sancho będzie latał!

2

@arasz1819 w stuprocentowych z nikim się nie zgodzisz, a o połowie rzeczy nigdy nie słyszałem i brzmi to bardziej jak obrona PiSu/ Kamyszow i holowników. Jak jeszcze wczoraj Bosak mówił,że rola kościoła jest i będzie, bo takie jest dziedzictwo polskie i nie należy tego drastycznie zmieniać.
Skoro Bosak jest szemrany i nigdy nie pracował to nie wiem co powiedzieć o reszcie kandydatów xD

0

@HeinzDundersztyc wygrał by spokojniexD

4

@arasz1819 w jednym zdaniu i to w przedziale dwóch liter masz obok siebie Korwin i "lewą" ta być nie może przecież.
Ana poważnie, Krzysiek jest moim zdaniem przyszłością polski, ma dopiero 37 lat, ogromne doświadczenie i już błyszczy mądrością, merytoryka i sporą charyzmą. Piękny plan gospodarczy, konfederacja troszcząca się i obywateli, czemu coraz więcej mówi się, że nie chcą Bosaka?
Uważam, że jest to najlepszy kandydat, który wygrał by w bardziej rozwiniętym intelektualnie i mentalnie kraju, postawienie na młodego ambitnego u nas nie wystąpi i sam nie wiem dlaczego.
Poglądy poglądami, kazdy ma inne, ale to konfederacja w marcu troszczyła się o przedsiębiorców o czym pis jeszcze nie pomyślał. Reszta kandydatów to krzykacze i ambicjonalnie podchodzący " władcy" którzy zmienili by kraj byle by wyglądał tak jak im się podoba. Takiego parcia nie widzę właśnie w panu Krzysztofie, który chciałby być dla narodu

6

@Hiacynk ale ta Borussia w sobotę będzie oglądana!

0

@Janiama otworzą w końcu kurw* orliki? Czy nadal trzeba będzie kabinowac?

0

@masq poważnie nie byłeś u fryzjera? Ja consjmnniej trzy razy byłem

0

@Chwytliwy przypomnę kolego,że Barca straciła w tym czasie: Puyol, Alves, Iniesta, Xavi, Abidal, Neymar, Guardiola, Valdes, Masherano, Villa i radzi sobie i tak świetnie. Musimy doceniać co mamy, bo mogliśmy wyglądać jak Milan

0

@Jaca27 powinni zamknąć Śląsk i resztę Polski odbezpieczyć, kwestia organizacji

0

@BarcaInfo 23 lata w tym roku. Sprzedawanie go po pandemii z urazami było by głupota. Za dwa lata może się odkuć i można go sprzedać za 2,3 razy więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?