0

@catluck też tego nie mogę ogarnąć, w budget setting jest opcja, żeby dochody szły na transfery,ale nic się nie zmienia. Jakiś maniak by się przydał

0

Jakbyście rządzili naszym krajem i moglibyście ustalić jedną jedyną rzecz zasade, przepis bez żadnej konsultacji z sejmem, senatem i innymi ludźmi to co by to było?

Ja ustalibym drakońskie kary za jazde pod wpływem, zrobiłbym wszystko, żeby nikt nie odważył się wejść za kółko po wypiciu. Dziesiątki, setki tysięcy złotych kary, odsiadka w więzieniu z miejsca na parę lat. Zrobiłbym wszystko, żeby ludzie dosadnie zrozumieli, że mają tego nie robić.

0

@NeroTFP inna odpowiedź niz Ronaldo była by nieporozumieniem

2

@Jaca27 już widzę jak Duda nominuję Trampa i Putina xD

1

@Jaca27 myślę, że Busquets Alba Umtiti, Rakitic czy Suarez z miejsca by wylecieli

0

@msmsms "zamykamy szkoły"
Przecież słowo panika jest już w tych dwóch powyższych słowach.

4

@Chwytliwy nie sądziłem że dożyję czasów jak ktoś tu będzie ocieplał wizerunek Valverde, żeby pokazać,że Guardiola nie był genialnym trenerem.

4

@Ratamahatta ręką do góry kto posadziły na ławie Yaya Toure i dał grać 19 latkowi!
Ręka do góry kto wyrzucił by RONALDINHO I DECO!
Reka do góry kto dałby grać jakiemuś Pedro kosztem HENRYEGO!
Reka do góry kto posadziły IBRAHIMOVICIA na ławce i dał grać Bojanowi
Twórca Alvesa, uwolnienie Iniesty i stworzenie z Xaviego najlepszego Śp świata.
Możecie umniejszać, ale kto ma większe pojęcie o piłce doceni to, że nauczył chłopaków grać i pokazał jak to się robi. Wyznaje filozofię, że każdy piłkarz może być najlepszy trzeba tylko podejścia i odpowiedniego treningu ,jak to masz jesteś dobrym trenerem. Nie ma samograjow, wystarczy patrzeć na końcówkę kadencji Rajkarda.

3

Nie wierzę,że się cieszę na powrót do gry Bayernu czy BVB

5

@Yanek to jest pewne!

3

Ktoś rzucił sucharem, że skoro jest cisza wyborcza dziś to nie mogę chodzić po domu na bosaka xD

4

@Kengo nie chce mi się poruszać setny raz tego tematu. Frankie do stycznia był naszym najlepszym pomocnikiem, potem coś się popsuło ( przygotowanie fizyczne Valverde wyszło)

3

@Mns21 zaraz trzech

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@msmsms gadaliśmy o tym tutaj w marcu. El Fenomeno był o wiele lepszy od Suareza. Weź odpal sobie kompilacje tego co robił El Fenomeno, to było niepojęte, ale lewa, prawa, głową - bez różnicy i co warto zaznaczyć ma też Suarez. Jednak Ronaldo miał to czego nie miał żaden napastnik po nim - Drybling i balans ciała. Jak się zastanowisz to jaka 9 potrafiła tak kręcic? Była szybka, zwrotna, silna i miała fantazję.
Luis Nazario miał wszystko, jedyne co może Suarez ma lepsze od Nazario to strzały z daleka.
Ronaldo to jeden z niewielu zawodników którego można ocenić relatywnie po kompilacjach.
- większość akcji sam zaczynał... I kończył
- nikt się nie oszukuje, bo on raczej nogi nie dokładał
-statystyki meczów do bramek nie kłamią i dobrze widać geniusz Nazario
Z resztą Ronaldo w wieku 18 lat w dolnej wówczas eredevisie miał w 54 meczach 51 bramek ( z tego co pamiętam, choć mogę się mylić)
Niebywały talent, którego więzadła pozbawiły wielu trofeów.

0

@Hiacynk dobrze że bez kibiców. Kibice Barcy dowiedzą się,że Ter Stegen nie jest jedynym krzyczącym bramkarzem i dlatego ma " potężny charakter"

1

@contowsky Thiago od kiedy debiutował grał genialnie, właśnie wróciłem do starych meczów i jestem zdania, że w 2012/2013 powinien grać z Iniesta i Busquetsem w środku pomocy.

1

@SeeleyBooth swoją drogą dwóch następców Xaviego i Iniesty nawet nie zdążylo ich zastąpić

2

Gdyby Thiago został byłby lepszy od Xaviego.
Zapraszam do dyskusji

0

@Mns21 inna sprawa,że liga mistrzów wróci prawie po półrocznej przerwie, z wypoczętym Leo, Suarezem i Dembele. Z miejsca stajemy się faworytami

0

@Robert_Kubica niech on się tą piłką w końcu zajmie

3

@MarioVeB! Mamy świetny moment,żeby ich po kolei sprawdzić. Todibo za tydzień zagra już, a Ronald za półtora!

0

@matirix20 nigdzie, chodzi o to że " zielone światło" dostanie bardzo późno, tylko to mnie martwi

0

@Hiacynk 23 lata tak tylko przypomnę, promocja jak ch

0

@Firestone powiedziałbym ,że swą lata temu był najlepszym stoperem na świecie.

0

@Kajtek77 w Todibo widać taki niesamowity potencjał,że to jest niemożliwe

0

@BarcaInfo w takim razie coś tu się nie zgadza. Mamy Maj, a w zasadzie początek. Dembele ma wrócić w połowie sierpnia, czyli za 3,5 miesiąca. Mam rozumieć,że indywidualnie będzie trenował półtorej miesiąca/ miesiąc i dopiero potem gra z zespołem. Czy to aby nie jest przesada?
Dwa miesiące treningów, przynajmniej z tego co mnie wiedza nie myli, a nie jednego fizjoterapeutę znam.

1

@Gaucho w momencie-kupna. Dembele >>>> ,Mbappe

0

@AmigoBlancos Dembele nie złamał u nas kości (?) Dane uraY mięśniowe wynikające z błędów w przygotowaniu fizycznym

7

@michal26 2 procenty na Bosaka właśnie wpłynęły!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?