La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

24

Barcelona ogłosiła, że piłkarze będą trenować w poniedziałek o 9:30. Do treningów ma wrócić Dembele. [Gerard Romero - RAC1]

konto usunięte

4

@BarcaInfo
Czyli wygląda na to, że wraca już do zdrowia.

2

@BarcaInfo dla mnie to nieco szokująca wiadomość-pozytywnie

1

@MarioVeB! Do indywidualnych. Do gry ma wrócić dopiero w sierpniu.

0

@Messibestplayerintheworld Bardziej szokujące to będzie jak jeszcze coś pogra w tym sezonie.

0

@Coutinho007 On chyba nie może bo nie jest zgłoszony do La Liga. Ewentualnie tylko w LM.

3

@Coutinho007 Nie zagra bo nie jest zgłoszony. Klub chce by był w 100% zdrowy i dopiero wtedy wróci. Tak ostatnio SER Cataluyna podało.

0

@BarcaInfo w takim razie coś tu się nie zgadza. Mamy Maj, a w zasadzie początek. Dembele ma wrócić w połowie sierpnia, czyli za 3,5 miesiąca. Mam rozumieć,że indywidualnie będzie trenował półtorej miesiąca/ miesiąc i dopiero potem gra z zespołem. Czy to aby nie jest przesada?
Dwa miesiące treningów, przynajmniej z tego co mnie wiedza nie myli, a nie jednego fizjoterapeutę znam.

0

@jeyx77x Ale gdzie ma grać jak nie jest zgłoszony?

0

@matirix20 nigdzie, chodzi o to że " zielone światło" dostanie bardzo późno, tylko to mnie martwi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?