0

@Adamski69 Antoś dwa lata później też nie pomógł...

0

@dorkizos prawdopodobnie przeszedłem bezobjawowo i tak samo cała moja rodzina/ 0

0

@MichalZZZ mogli by tam zrobić dla odmiany wybory i odejście od władzy tych kur.... XD

0

Ciekawe czy Griezman choć raz grał w PESA xD

0

@Hiacynk to co powiedzieć o Ronaldo który grał u nas sezon (?) To był dopiero ból. Aktualnie najlepszy piłkarz na świecie, około 21,22 lata i odchodzi po sezonie. To musiał być ból porównywalny do odejścia Neymara

0

@BarcaInfo i miał Chyba 23 lata. Potem Fiorentina i chłopak zniknął a szkoda...

1

@Danny Gaucho Alan Shearer to dziwny przypadek. Newcastle i Blackborn były takimi średniakami? Czy bramki Alana nic im nie dały?

0

@Hiacynk pewnie,że tak. Milan potrzebuje kasy a taka dostanie za Donnarume

1

@Shapiro piękna sprawa, to musi być przeżycie po którym wiesz,że żyjesz! Bohater!

0

@NeroTFP Leo Messi, krótko prosto i na temat

0

@Hosh to była by najpiękniejsza rzecz na świecie! Nie wiem co by się z Korea stało, ale na pewno gorzej już być nie może

0

@mr_robot Zieliński, Pedro, De Bruyne, cr7, Nazario,

3

@Messibestplayerintheworld jeżeli Coutinho miałby wrócić to życzeniowo :
De Jong i Arthur bliżej naszej obrony i Cou wyżej. Tylko w takim ustawieniu miało by to sens. Z De Jonga trzeba zacząć robić następcę Busquets a a nie na siłę robić z niego ofensywnego pomocnika

0

@TheGoldenEleven Aguero, głównie przez to że na topie trzyma się od 2011

1

@Kurkmen ten gość to jedno wielkie i w dodatku czarne nieporozumienie.
Piłkarz solidny, ale jak ktoś z ekipy Pepa 2009-2012 współpracuje z Bartomeu to coś musi być nie tak

0

@BarcaInfo uważam że transfer do Herthy był okropnym błędem. Naiwność agentów, których przekonał uciekający paratrener, troche X D, mimo to dobrze mu życzę, ale uważam że przez szybko podjęta decyzje za rok/ dwa będzie musiał jeszcze niżej zejść żeby się odbudować

42

@Chinaski konfederosja xD
Jedyna sensowna partia, w której można doszukać się merytoryki, pomysłu na gospodarkę oraz na inne gałęzie no i ten pomysł emerytalny również bardzo dobry. Jedyna partia gdzie nikt z nimi nie wygra na słowa bo nie przekrzykują się jak większość tych parapolitykow. Berkowicz, Mentznen, Bosak a to tylko wierzchołek góry lodowej która zbudował Korwin. Janusz z którym coraz mniej osób się zgadza ale ten sam Janusz który poglądów nie zmienia jak skarpety i ten sam który od lat ma pewien cel. Jest kontrowersyjny ale mi się to podoba.

0

@ksobi możesz mieć rację, chłopski już w domach nie mogą wytrzymać i chcą grać, myślę, że każdy już by chciał grać i wszystko zależy kiedy wdraża etap III gdzie podobno można grać ale bez polublicznosci, jeżeli to się stanie do czerwca to mogli byśmy dokończyć sezon

1

@BarcaInfo o De jongu, Dembele i innych tak nie mówił, w szczególności zawszę doceniał Arthura

1

@Macostek56 dziś miałem taki wieczór i powiem że super sprawa;)

1

@TheGoldenEleven Eto zdobył z Barca 2x i Inter 1 x LM a tę ostatnią z kim? Chelsea?

3

@BarcaInfo Xavi mówił że przyszłość Arthura jest tylko w Barcelonie i że ma to coś. To co ?Xaviemu też nie ufamy? Bo się lepiej na piłce znamy i Arthur jest cienki?

3

@Maximus2 kręcą się z tym wirusem. A ludzie już mają w niego i kwarantannę kompletnie wywalone. Spotykają się, rowery, ja przed chwilą z treningu w grupach wróciłem, ławeczki, piwerko wszystko jest grane. Jak nic się nie zmieni w śmiertelności i zachorowaniach to ludzie za miesiąc / 3 tyg obala ten rząd xD

0

@ksobi okręg i woj. Łódzkie;)

2

@barcelonaLM a jak dla mnie szczyty i inne pierdoły już minęły. Ludzie cały czas robią nielegalne zgromadzenia i mają to gdzieś. Nie ma żadnej różnicy w śmiertelności podczas bumu i teraz kiedy ludzie mają to wszystko gdzieś

0

@Piotr89Sand chodziło o wyświetlenia, ;)))

0

@Barca1992 nawet o tym nie myślę, mówią o sierpniu i lipcu;)

0

Dzisiaj wznawiamy treningi, grupy po pięć osób itp.
Bardzo się cieszę z tego powodu!

0

@Piotr89Sand nie wiem ile oni hajsu dostają za swoje programy ale przedział waha się od 10k do 300k w zależności od tematyki, prowadzących itp myślę, że się trochę przeliczyli i tak nie ma grubych tysięcy jak zakładali. Oczywiście takie pieniądze są ale pierw musi pyknac 1 milion subskrypcji i w tedy jest o czym rozmawiać.

2

@Danny Gaucho śmiechem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?