jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Antoś dwa lata później też nie pomógł...
0
@dorkizos prawdopodobnie przeszedłem bezobjawowo i tak samo cała moja rodzina/ 0
0
@MichalZZZ mogli by tam zrobić dla odmiany wybory i odejście od władzy tych kur.... XD
0
Ciekawe czy Griezman choć raz grał w PESA xD
0
@Hiacynk to co powiedzieć o Ronaldo który grał u nas sezon (?) To był dopiero ból. Aktualnie najlepszy piłkarz na świecie, około 21,22 lata i odchodzi po sezonie. To musiał być ból porównywalny do odejścia Neymara
0
@BarcaInfo i miał Chyba 23 lata. Potem Fiorentina i chłopak zniknął a szkoda...
1
@Danny Gaucho Alan Shearer to dziwny przypadek. Newcastle i Blackborn były takimi średniakami? Czy bramki Alana nic im nie dały?
0
@Hiacynk pewnie,że tak. Milan potrzebuje kasy a taka dostanie za Donnarume
1
@Shapiro piękna sprawa, to musi być przeżycie po którym wiesz,że żyjesz! Bohater!
0
@NeroTFP Leo Messi, krótko prosto i na temat
0
@Hosh to była by najpiękniejsza rzecz na świecie! Nie wiem co by się z Korea stało, ale na pewno gorzej już być nie może
0
@mr_robot Zieliński, Pedro, De Bruyne, cr7, Nazario,
3
@Messibestplayerintheworld jeżeli Coutinho miałby wrócić to życzeniowo :
De Jong i Arthur bliżej naszej obrony i Cou wyżej. Tylko w takim ustawieniu miało by to sens. Z De Jonga trzeba zacząć robić następcę Busquets a a nie na siłę robić z niego ofensywnego pomocnika
0
@TheGoldenEleven Aguero, głównie przez to że na topie trzyma się od 2011
1
@Kurkmen ten gość to jedno wielkie i w dodatku czarne nieporozumienie.
Piłkarz solidny, ale jak ktoś z ekipy Pepa 2009-2012 współpracuje z Bartomeu to coś musi być nie tak
0
@BarcaInfo uważam że transfer do Herthy był okropnym błędem. Naiwność agentów, których przekonał uciekający paratrener, troche X D, mimo to dobrze mu życzę, ale uważam że przez szybko podjęta decyzje za rok/ dwa będzie musiał jeszcze niżej zejść żeby się odbudować
42
@Chinaski konfederosja xD
Jedyna sensowna partia, w której można doszukać się merytoryki, pomysłu na gospodarkę oraz na inne gałęzie no i ten pomysł emerytalny również bardzo dobry. Jedyna partia gdzie nikt z nimi nie wygra na słowa bo nie przekrzykują się jak większość tych parapolitykow. Berkowicz, Mentznen, Bosak a to tylko wierzchołek góry lodowej która zbudował Korwin. Janusz z którym coraz mniej osób się zgadza ale ten sam Janusz który poglądów nie zmienia jak skarpety i ten sam który od lat ma pewien cel. Jest kontrowersyjny ale mi się to podoba.
0
@ksobi możesz mieć rację, chłopski już w domach nie mogą wytrzymać i chcą grać, myślę, że każdy już by chciał grać i wszystko zależy kiedy wdraża etap III gdzie podobno można grać ale bez polublicznosci, jeżeli to się stanie do czerwca to mogli byśmy dokończyć sezon
1
@BarcaInfo o De jongu, Dembele i innych tak nie mówił, w szczególności zawszę doceniał Arthura
1
@Macostek56 dziś miałem taki wieczór i powiem że super sprawa;)
1
@TheGoldenEleven Eto zdobył z Barca 2x i Inter 1 x LM a tę ostatnią z kim? Chelsea?
3
@BarcaInfo Xavi mówił że przyszłość Arthura jest tylko w Barcelonie i że ma to coś. To co ?Xaviemu też nie ufamy? Bo się lepiej na piłce znamy i Arthur jest cienki?
3
@Maximus2 kręcą się z tym wirusem. A ludzie już mają w niego i kwarantannę kompletnie wywalone. Spotykają się, rowery, ja przed chwilą z treningu w grupach wróciłem, ławeczki, piwerko wszystko jest grane. Jak nic się nie zmieni w śmiertelności i zachorowaniach to ludzie za miesiąc / 3 tyg obala ten rząd xD
0
@ksobi okręg i woj. Łódzkie;)
2
@barcelonaLM a jak dla mnie szczyty i inne pierdoły już minęły. Ludzie cały czas robią nielegalne zgromadzenia i mają to gdzieś. Nie ma żadnej różnicy w śmiertelności podczas bumu i teraz kiedy ludzie mają to wszystko gdzieś
0
@Piotr89Sand chodziło o wyświetlenia, ;)))
0
@Barca1992 nawet o tym nie myślę, mówią o sierpniu i lipcu;)
0
Dzisiaj wznawiamy treningi, grupy po pięć osób itp.
Bardzo się cieszę z tego powodu!
0
@Piotr89Sand nie wiem ile oni hajsu dostają za swoje programy ale przedział waha się od 10k do 300k w zależności od tematyki, prowadzących itp myślę, że się trochę przeliczyli i tak nie ma grubych tysięcy jak zakładali. Oczywiście takie pieniądze są ale pierw musi pyknac 1 milion subskrypcji i w tedy jest o czym rozmawiać.
2
@Danny Gaucho śmiechem ;)