0

Jak myślicie, kiedy zobaczymy nowy herb na koszulkach FCB? I kiedy zmienimy firmę z Nike na Pume, Kappe, Adidas czy NewBalance?

Jak ktoś ma jakiś projekt na odświeżony herb to też proszę się pochwalić, lubię sobie myśleć o innowacjach tego typu:D

0

@deyna2018 w okresie czerwca i lipca NRD czyli narodowa rada dezynfekcji planuje odkażać cała wodę w Polsce, od jezior ( tylko obiekty z kąpieliskami) do samego Bałtyku! Do wody oczywiście można będzie wchodzić w specjalnym stroju , który wczoraj już został wyrzucony do Rajsportu za jedyne 9 999 zł

0

@Pawlak1992 a Nagelsman? Ten trener RB Lipsk? Objął ich jak miał 28 lat więc myślę,że z piłką musiał skończyć gdzieś w wieku 25 lat

1

@budas123023 myślę,że sylwetka oraz poruszaniem się po boisku bardzo przypomina dzisiejszego De Bruyne, natomiast myślę, że dziś na jego pozycję potrzebni są niżsi oraz zwrotniejsi zawodnicy. Dziś byłby mniej znaczący albo grałby niżej, mimo to w tedy to był klasa zawodnik o wielkich umiejętnościach. Pamiętam gdy dostał cięta piłkę na 50 metrów gdzie przyjęciem gościa wywrócił, bardzo w stylu Neymara w meczu z Valencia, gdzie obrócił się i mógł gnać gdzie chce. Zawodnicy Realu mówią, że na treningach potrafi być najlepszy

1

@Kibic1998 seks.

0

@Colon miałem kiedyś tę Interu. Jaki ja głupi byłem, że powyrzucalem je kiedyś... RONALDINHO, Ronaldo, CR7 ( mam utd) Kluivert Barcelona, Guardiola, Cruyff Barcelona, Maradona Barcelona... W lumpeksie leżały i czekały a ja głupi młody tylko Messiego chciałem i nie wziąłem eh...

0

@Pablopicasso27 7 minimum. Jak chcesz ćwiczyć i masz już pewne obowiązki w życiu to 7 godzin było by akurat na regenerację

0

@TheNekro94 tarcze zaczynają odmawiać posłuszeństwa i będę musiał w zezlocie zmienić. Tylko to chciałem powiedzieć

0

@l0Messini wczoraj była pogoda idealna na każdej płaszczyźnie

0

@Mazi a byłeś kiedyś w Czechach? Poza Praga oraz festiwalami letnimi to ciężko tam o zgromadzenia tak szczerze. Poza tym dużo upraw itp, ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż zarazanie się

0

Czy ktoś dysponuje wiedzą jak wygrała sytuację z cividem na świecie? W Polsce cały czas stabilnie,ale czy we Włoszech, Chinach i reszcie świata jest podobnie, czy sie uspokoiło czy jest jeszcze gorzej?

0

@TheNekro94 myślę,że to w większości nieporozumienie

0

@HRYNIU zakwasy albo pokrzywa xd

3

@Chwytliwy on tylko na to czekał. Na jego miejscu jest Arnold, Tripier, wan bissaka . Żadna kadra nie ma takiego bogactwa na bokach obrony, na lewej śmiga Williams i Shaw

1

@l0Messini znam pewnego dziennikarza z kopytem,który atakuje odrazu, bierz póki wolnna!

0

@FC1899Barca jak można powiedzieć, że Neymar to nie poziom Ronaldinho, to trzeba być ignorantem.

1

@Rastafarnianin a mógł zostać legendą kosza

0

@KSSniper nie psując zabawy nikomu, to jedyne co pomyliłem to Koree(?) Byłem świecie przekonany że Son jest z Korei północnej nie południowej.

0

Pytanie odnośnie sympatycznego Koreańczyka z Totenhamu. On trochę w tej Angli siedzi, nie mógłby zmienić obywatelstwa, znaczy dostać obywatelstwa Angielskiego, żeby uwolnić się od grubego i tego chorego państwa?

0

Gdy pracuje przy domu myślę o tym jak zbojkotować wybory, jest to w ogóle możliwe?

0

@tbas nawet to rozumiem, bo jak chłop żyje z upraw i pół jego gminy to czemu miałby głosować przeciwko tym którzy dali im dofinansowania? Inna sprawa, że Bosak by im może za dużo nie dał, ale przynajmniej nic nie zabierze albo i skróci podatki. Daj Bóg, żeby ten naród przejrzał na oczy i zobaczył że PiS próbuję wygrać kosztem ich zdrowia

1

@AV0CAD0 ale z drugiej strony masz lewaków, PiS i PO których przedstawiciele nie umieją zdania złożyć w dyskusji co też średnio budzi zaufanie. Berkowicz, Bosak, Metznen ogarną ten bajzel

1

@AV0CAD0 Bosak, bo myśli trzeźwi, jest bardzo merytoryczny, obchodzą go obywatele a to chyba jest najważniejsze. Szansę trzeba dać,bo daliśmy ja każdemu i tyle. Poza tym liberałowie oraz niezmieniajacy poglądów Korwin mnie przekonują,bardziej niż pincetplusy

0

@barcafan9512 wystarczy wypłacić i po problemie

1

Nie rozumiem tego, nasz rząd rzuca sobie kłody pod nogi na miesiąc przed wyborami, i to nie są kłody w błachych sprawach. Duda nie wygra ponownie

2

@l0Messini jak kobietę, póki nie pogrzebiesz to nie wiesz czy warto czas poświęcać

2

@norbi77 o ciebie wariacie chodzi, nawet kiedyś pisaliśmy, ale niestety niedługo potym odstawiłem pro Evo, wróciłem po twoim wpisie i czuję że to była świetna decyzja!

0

@MESSIah16 największym problemem zawsze były emocje. Bez nich ludzie zawszę będą silniejsi. Jak się jest królem takiego cesarstwa to trzeba podejmować ciężkie kroki

0

@jordus100 to przyjacielu potężnie trudny temat, osobiście jest za adopcja, ponieważ jak kiedyś wspominałem sam byłem chorym dzieciakiem, które wcale nie musiało widzieć dzisiaj. Osobiście dokonał bym aborcji na dziecku z wadą wrodzoną, ponieważ nie chcę żeby ktoś przechodził tyle męczarni tyle co ja za młodu, obecnie mimo 20 na karku że wzrokiem jest coraz gorzej i myślę, że moje prawo jazdy skończy się do 40 lat mniej więcej. Nie chcę zabijać bo to niemoralne,ale nie chce dać przeżyć dziecku niepełnosprawności ponieważ ja będę czuł się dobrze z tym że go nie zabiłem póki uśmierciłem. Umowny się, gdyby nie emocję" niedoskonałe dzieci" nie żyły by, po prostu. Wszystko opiera się o sumienie, dysonans między złem a dobrem oraz kręgosłupem moralnym. Natomiast jeżeli chodzi o wpadki, to sytuacja wygląda inaczej bo i wiedza tych gówniarzy na temat seksu jest znikoma i starania świata w tym kierunku nie postępują. Zaczął bym wszystko od potężnych nakładów finansowych na świadomość najmłodszych, nawiasem mówiąc myślę że to kwestia 10-15 lat i powstanie 100% sposób na niezachodzenie w ciążę. Wracając, myślę, że " dziecko wpadkę" usuwać to jest absolutnie zło, ale z drugiej strony nie chciałbym być dziełem prawdziwego przypadku, nie kwitnącej miłości rodziców czy absolwentem domu dziecka. Skoro nie kochamy dzieciaka to go niemiejmy - proste, ale moralnie niedopuszczalne, więc cała uwagę poświęcił bym na edukację seksualną i świadomość i jeszcze raz świadomość dla tego akapitu. Jeżeli chodzi o dzieci z gwałtu to wybór jest oczywisty, niech matka decyduje, ponieważ tutaj nie ma dobrego wyboru, jest tylko mniejsze zło. Zabijamy człowieka, ale nie damy żyć komuś kto i tak zepsuje życie innemu człowiekowi - nie mam nic do dodania. Prosiłbym o wyjątkowa kulturę i wyrozumiałość, jest to jeden z najcięższych tematów w społeczeństwie i zareczam że cokolwiek co napisałem źle lub zabrzmiało okrutnie nie jest celowe i nie miałem za zamiar nikogo urazić oraz skrzywdzić, dziękuję Jayson.

6

Ten cwaniak co ostatnio wychwalał tu PESa 2020 jest tu gdzieś? Mamy sobie do pogadania, bo od kiedy zacząłem kabinowac w ustawieniach i trochę tutoriale obejrzałem to nie mogę się oderwać, nie sądziłem,że gra na bota może być taka przyjemna. Nawet na Xbox jest frajda. Kupuję odrazu ps5 i PESA 2021 i niech zabawa trwa;) każdemu gorąco polecam,bo gdy ktoś lubi pomyśleć to można się zakochać, nawet mimo pewnych braków,ale gra skrywa tyle tajemnic i smaczków,że to jest niepojęte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?