0

@AnnaMarianna żeby je miała to będzie dobrze.

0

@Szicek10 trening tylko rano, bo wieczorem ci endorfiny nie dadzą spokoju

1

@pikass14 ja znam ćwiczenia, ale filmików nie. Jeżeli chodzi o gumy to wyjdź z założenia,że mają zastąpić ciężar a ich ciągłość ma działać jak grawitacja. Trzymasz gumę stopa tak, że możesz robić dwugłowy ramienia, złap gume i zaczep o cokolwiek, stan tyłem do gumy i ciągnie ją przed siebie i masz trening na ramienia i plecy. Dużo wyobraźni i jakoś tu pójdzie

0

@Krzychu1010 mechaniczna pomarańcza, Milczenie owiec, lśnienie
Koledzy mi przypomnieli o " lot nad kukułczym gniazdem" i Pulp fiction od siebie dorzucę Blade Runner

0

CZY KORONAWIRUS TO MIT?

wszedłem w posiadanie danych z Eurostatu na temat sezonowej ilości zgonów, niestety dla całej Europy, ale dane te klarownie pokazują, że ni cholerę nie ma żadnego wzrostu w śmiertelności w roku -4, względem lat -5, -6, -7, a wręcz można śmiało powiedzieć, że umieralność spadła, przypuszczalnie przez histerię ludzi w tygodniach 4 - 8 (tego roku) które zapewne były następstwem medialnych doniesień z Chin.

można też śmiało stwierdzić, że znaczny wzrost zgonów w ostatnich dniach to nic innego jak odwleczone w czasie zgodny z tygodni 3 - 9, których w skali całej Europy (ale zapewne głównie Włoch) jest około 25 tysięcy (6,5 + 5 + 3,5 + 2).

informacje te potwierdza też gigantyczny spadek wręcz do poziomów letnich śmiertelności ludzi młodych. tam klarownie nie ma żadnego wirusa, i nie ma żadnego odbicia w górę jak u ludzi starszych.

zatem przynajmniej patrząc na dane dzisiejsze, nie można stwierdzić, że jest jakikolwiek znaczący wirus, ale znacznie bardziej będzie to widoczne w następnych dniach, bo wtedy stanie się jasne...

... NA ILE TYGODNI MOŻNA OSZUKAĆ ŚMIERĆ?

ale będzie jazda jak się okaże, że to wszystko to lipa. na samej ustawce galeryjnej "ktoś" w PL zarobił miliard miesięcznie (galerie są miesięcznie do przodu 15mil m2 x 350zł/m2). i trzeba powiedzieć to jasno, my jako #IIIWŚ jesteśmy za tę koronahisterię niestety współodpowiedzialni. uberwtopa. koronawtopa.

Z FB od IIIWojna światowa. Czy może rzeczywiście tak nie jest? A jak ktoś to wymyślił, żeby zahamować rozwój,albo żeby troszkę oczyścić atmosferę od ludzi. Ktoś coś?

#

0

@daniel32778 znam sytuację doskonale, była koleżanka z klasy sobie takie życie wybrała

1

@PawkoFCB ja w życiu bym nie chciał dziecka z wadą, głównie dlatego że też urodziłem się na wpół ślepy i wiem ile moi rodzice musieli przejść żebym widział. Nikomu tego nie życzę i sam bym tego nie zrobił dziecku, żeby mieć spokojną dusze bo nikogo nie zabiłem.

1

@msmsms ja uważam, że ( to zabrzmi strasznie) ale zbyt mocno przywiązujemy się do takiego dziecka. Do dziecka które niechciane na sto procent będzie miało w życiu problem do rodzica które,je odda, zrobi krzywdę,albo nie będzie kochać. Do takich spraw trzeba podejść bez uczuć i jak najbardziej byłbym za możliwością aborcji. Jeżeli ktoś się nie zgadza to przepraszam i proszę nie wyzywajmy się z powodu innych poglądów.

5

Jean- Pierre Adams. Znacie to nazwisko? Właśnie w necie spotkałem się z historią,że od 1982 leży w śpiączce, ponieważ podczas próby znieczulenia źle wbito igłę
Ktoś coś może kojarzy i opowie mi coś więcej o nim?

0

@messi564 nie do końca się z tym zgodzę. Bale nie ma genów, a Dembele i Hazard to piłkarze którzy się po prostu zaniedbali. Traore, Aubameyang, Rashford, stary CR7 to piłkarze którzy od zawszę grają na szybkość i problemów z tym nie mają. Ci piłkarze o wiele częściej ulegają przeciążenia bo mimo że prowadzą się świetnie to nie odpoczywają tyle ile trzeba.

0

@domin682 skoro widziałeś to pozdrów wybrankę

0

@TheNekro94 stare limo, kmn i młodych panów dawno temu bawił Nawet

0

@DonAndresFCB też szanuję pogląd. Moim zadaniem dziecku trzeba dać co najlepsze i uważam że dużo pieniędzy żeby inwestować w dziecko to dobry pomysł

0

@daniel32778 powiec to dzisiejszej kobiecie, która chce mieć to za sobą do 27 roku życia,żeby być młoda mamusią

0

@NeroTFP szanuję w opór, uważam,że jeżeli nie dałbym rady mieć dzieci,albo byłbym zamożnym kawalerem to adopcja dzieciaka to była by konieczność. Jeżeli nie mogę sam mieć, chciałbym uszczęśliwić kogoś innego

1

@Hosh trofea się zgadzają ale czy umiejętności gry w obronie są takie wysokie? Ja raczej co sobotę widzę beke z Ramosa, który zaczynał jako prawy obrońca

6

@Adamski69 ja nie wiem czy ten CR7 junior to w ogóle jego syn. Nikt nic nie wie o żonie i pozostałych dzieciach. Myślę, że prywatnie Cristiano może mieć przedziwna sytuację w domu

0

@Ronaldinho10_ różnica jest to, że Villa jest skrzydłowym który biega a Pedro skrzydłowym który biega jeszcze więcej. Wrócą skrzydłowi i Barca wróci na tron

0

@Hiacynk Martinez przyjdzie za 59 milionów, zapamiętacie moje słowa

0

@ngif pamięć ludzka krótka jest xD

0

@ngif za Enrique graliśmy lepszy Futbol niż za Guardioli. Zapraszam do dyskusji

0

@tristan87 Królikowski to od miesiąca niezyje xd

1

@FranzMaurer ostatni sezon Enrique to cudo

0

@Janiama może i dobrze,że mamy narazie 3 tysiące zarażonych. Ludzie by wpadli w panikę jakby się okazało, że zarażonych jest 100 tysięcy,bo pewnie okopy tego by było

0

Mimo wszystko to w sezonie 2019/2020 kompletnie straciłem rachubę czasu ale i ten sezon kojarzy mi się nie wiem czemu z zgnilizna
Jeszcze nigdy tak szybko mi sezon nie zleciał, a przecież wczoraj Ansu strzelał Osasunie. Być może ta zgnilizna to przez sytuację w klubie, ohydne koszulki, system gry, kontuzję, formę poszczególnych zawodników itp itd. pierwsze co mi przychodzi na myśl jak wyobrażam sobie ten sezon to czuję kwas, smród i trochę niechęć, Jestem ciekawy czy ktoś też ma takie spostrzeżenia.

0

@DaPi generalnie żeby dziś być piłkarzem wyrzeczenia są niesamowite i jak ktoś talentu nie ma to będzie miał ciężka przeprawa, ale jeżeli chodzi i ryzyko zawodowe to jazda rowerem po górach, wszelkie spinaczki, wyścigi w terenie, F1, Rodeo, Corrida jeżeli oczywiście możemy to nazwać sportem no i oczywiście rugby, nawiasem mówiąc, uważam,że najlepiej szko by mi w ragby i żałuję,że nigdy takiego sportu nie spróbowałem

0

@Cozzer sam Neymar pewnie nie pamięta połowy imienia

0

@Criss18Barca 3 razy tak, ma swoje wady,ale przynajmniej żaden piłkarz nie odważy się naszym cwaniskowac

0

@Cobra303 zgodzę się że Najman nie czuję trochę dystansu,mimo to ja zatraciłem smak i wyważenie tego w pewnym momencie

0

@Bobo25 uczciwie powiem,że wyłapałem dwa może trzy momenty ale to już po aferze tajskiej. Wcześniej tylko " dawał mu na mine" bardzo mi się to nie podobało, być może to wrażenie ale przerwa od hejt parku będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?