jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnnaMarianna żeby je miała to będzie dobrze.
0
@Szicek10 trening tylko rano, bo wieczorem ci endorfiny nie dadzą spokoju
1
@pikass14 ja znam ćwiczenia, ale filmików nie. Jeżeli chodzi o gumy to wyjdź z założenia,że mają zastąpić ciężar a ich ciągłość ma działać jak grawitacja. Trzymasz gumę stopa tak, że możesz robić dwugłowy ramienia, złap gume i zaczep o cokolwiek, stan tyłem do gumy i ciągnie ją przed siebie i masz trening na ramienia i plecy. Dużo wyobraźni i jakoś tu pójdzie
0
@Krzychu1010 mechaniczna pomarańcza, Milczenie owiec, lśnienie
Koledzy mi przypomnieli o " lot nad kukułczym gniazdem" i Pulp fiction od siebie dorzucę Blade Runner
0
CZY KORONAWIRUS TO MIT?
wszedłem w posiadanie danych z Eurostatu na temat sezonowej ilości zgonów, niestety dla całej Europy, ale dane te klarownie pokazują, że ni cholerę nie ma żadnego wzrostu w śmiertelności w roku -4, względem lat -5, -6, -7, a wręcz można śmiało powiedzieć, że umieralność spadła, przypuszczalnie przez histerię ludzi w tygodniach 4 - 8 (tego roku) które zapewne były następstwem medialnych doniesień z Chin.
można też śmiało stwierdzić, że znaczny wzrost zgonów w ostatnich dniach to nic innego jak odwleczone w czasie zgodny z tygodni 3 - 9, których w skali całej Europy (ale zapewne głównie Włoch) jest około 25 tysięcy (6,5 + 5 + 3,5 + 2).
informacje te potwierdza też gigantyczny spadek wręcz do poziomów letnich śmiertelności ludzi młodych. tam klarownie nie ma żadnego wirusa, i nie ma żadnego odbicia w górę jak u ludzi starszych.
zatem przynajmniej patrząc na dane dzisiejsze, nie można stwierdzić, że jest jakikolwiek znaczący wirus, ale znacznie bardziej będzie to widoczne w następnych dniach, bo wtedy stanie się jasne...
... NA ILE TYGODNI MOŻNA OSZUKAĆ ŚMIERĆ?
ale będzie jazda jak się okaże, że to wszystko to lipa. na samej ustawce galeryjnej "ktoś" w PL zarobił miliard miesięcznie (galerie są miesięcznie do przodu 15mil m2 x 350zł/m2). i trzeba powiedzieć to jasno, my jako #IIIWŚ jesteśmy za tę koronahisterię niestety współodpowiedzialni. uberwtopa. koronawtopa.
Z FB od IIIWojna światowa. Czy może rzeczywiście tak nie jest? A jak ktoś to wymyślił, żeby zahamować rozwój,albo żeby troszkę oczyścić atmosferę od ludzi. Ktoś coś?
#
0
@daniel32778 znam sytuację doskonale, była koleżanka z klasy sobie takie życie wybrała
1
@PawkoFCB ja w życiu bym nie chciał dziecka z wadą, głównie dlatego że też urodziłem się na wpół ślepy i wiem ile moi rodzice musieli przejść żebym widział. Nikomu tego nie życzę i sam bym tego nie zrobił dziecku, żeby mieć spokojną dusze bo nikogo nie zabiłem.
1
@msmsms ja uważam, że ( to zabrzmi strasznie) ale zbyt mocno przywiązujemy się do takiego dziecka. Do dziecka które niechciane na sto procent będzie miało w życiu problem do rodzica które,je odda, zrobi krzywdę,albo nie będzie kochać. Do takich spraw trzeba podejść bez uczuć i jak najbardziej byłbym za możliwością aborcji. Jeżeli ktoś się nie zgadza to przepraszam i proszę nie wyzywajmy się z powodu innych poglądów.
5
Jean- Pierre Adams. Znacie to nazwisko? Właśnie w necie spotkałem się z historią,że od 1982 leży w śpiączce, ponieważ podczas próby znieczulenia źle wbito igłę
Ktoś coś może kojarzy i opowie mi coś więcej o nim?
0
@messi564 nie do końca się z tym zgodzę. Bale nie ma genów, a Dembele i Hazard to piłkarze którzy się po prostu zaniedbali. Traore, Aubameyang, Rashford, stary CR7 to piłkarze którzy od zawszę grają na szybkość i problemów z tym nie mają. Ci piłkarze o wiele częściej ulegają przeciążenia bo mimo że prowadzą się świetnie to nie odpoczywają tyle ile trzeba.
0
@domin682 skoro widziałeś to pozdrów wybrankę
0
@TheNekro94 stare limo, kmn i młodych panów dawno temu bawił Nawet
0
@DonAndresFCB też szanuję pogląd. Moim zadaniem dziecku trzeba dać co najlepsze i uważam że dużo pieniędzy żeby inwestować w dziecko to dobry pomysł
0
@daniel32778 powiec to dzisiejszej kobiecie, która chce mieć to za sobą do 27 roku życia,żeby być młoda mamusią
0
@NeroTFP szanuję w opór, uważam,że jeżeli nie dałbym rady mieć dzieci,albo byłbym zamożnym kawalerem to adopcja dzieciaka to była by konieczność. Jeżeli nie mogę sam mieć, chciałbym uszczęśliwić kogoś innego
1
@Hosh trofea się zgadzają ale czy umiejętności gry w obronie są takie wysokie? Ja raczej co sobotę widzę beke z Ramosa, który zaczynał jako prawy obrońca
6
@Adamski69 ja nie wiem czy ten CR7 junior to w ogóle jego syn. Nikt nic nie wie o żonie i pozostałych dzieciach. Myślę, że prywatnie Cristiano może mieć przedziwna sytuację w domu
0
@Ronaldinho10_ różnica jest to, że Villa jest skrzydłowym który biega a Pedro skrzydłowym który biega jeszcze więcej. Wrócą skrzydłowi i Barca wróci na tron
0
@Hiacynk Martinez przyjdzie za 59 milionów, zapamiętacie moje słowa
0
@ngif pamięć ludzka krótka jest xD
0
@ngif za Enrique graliśmy lepszy Futbol niż za Guardioli. Zapraszam do dyskusji
0
@tristan87 Królikowski to od miesiąca niezyje xd
1
@FranzMaurer ostatni sezon Enrique to cudo
0
@Janiama może i dobrze,że mamy narazie 3 tysiące zarażonych. Ludzie by wpadli w panikę jakby się okazało, że zarażonych jest 100 tysięcy,bo pewnie okopy tego by było
0
Mimo wszystko to w sezonie 2019/2020 kompletnie straciłem rachubę czasu ale i ten sezon kojarzy mi się nie wiem czemu z zgnilizna
Jeszcze nigdy tak szybko mi sezon nie zleciał, a przecież wczoraj Ansu strzelał Osasunie. Być może ta zgnilizna to przez sytuację w klubie, ohydne koszulki, system gry, kontuzję, formę poszczególnych zawodników itp itd. pierwsze co mi przychodzi na myśl jak wyobrażam sobie ten sezon to czuję kwas, smród i trochę niechęć, Jestem ciekawy czy ktoś też ma takie spostrzeżenia.
0
@DaPi generalnie żeby dziś być piłkarzem wyrzeczenia są niesamowite i jak ktoś talentu nie ma to będzie miał ciężka przeprawa, ale jeżeli chodzi i ryzyko zawodowe to jazda rowerem po górach, wszelkie spinaczki, wyścigi w terenie, F1, Rodeo, Corrida jeżeli oczywiście możemy to nazwać sportem no i oczywiście rugby, nawiasem mówiąc, uważam,że najlepiej szko by mi w ragby i żałuję,że nigdy takiego sportu nie spróbowałem
0
@Cozzer sam Neymar pewnie nie pamięta połowy imienia
0
@Criss18Barca 3 razy tak, ma swoje wady,ale przynajmniej żaden piłkarz nie odważy się naszym cwaniskowac
0
@Cobra303 zgodzę się że Najman nie czuję trochę dystansu,mimo to ja zatraciłem smak i wyważenie tego w pewnym momencie
0
@Bobo25 uczciwie powiem,że wyłapałem dwa może trzy momenty ale to już po aferze tajskiej. Wcześniej tylko " dawał mu na mine" bardzo mi się to nie podobało, być może to wrażenie ale przerwa od hejt parku będzie