jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie obejrzałem sobie Stano, Borka i Najmana i powiem wam szczerze.
Nie dałem rady tego dokończyć, za dużo kwasu, bijatyk słownych i próby zrobienia show. Nikt tam Marcina nie szanował i jeżeli chodzi o stano to okej,bo oni się kłócą i jadą po sobie nawzajem,ale zachowanie takiej persony jak Borek było conajmnniej żałosne. W zasadzie było 3 na 1, Borek stało i publika chcieli zrobić z Najmana pośmiewisko i idiotę. Wiem, że pan Marcin wydurnia się na Fame MMA i że Stanowski mu nie szczędzi, ale Borek jako prowadzący mógłby nie robić głupiego z Najmana w każdym zdaniu, zrobiło się to bardzo niesmaczne i całe szczęście że gościu wyjechał z tą Tajlandią bo się trochę uspokoił. Uważam że na tym hejt parku stracił każdy poza Stano który tylko wypukła swoją błyskotliwość i inteligencję.
0
@Danny Gaucho dokładnie, mi się nie podoba,że nie otwierany się na inne barwy i nie uproszczony naszego herbu. Od zawsze marzył mi się drugi komplet biały a nie żółty czy niebieski bo zwyczajnie te stroje są brzydkie i jedynie kiedy mi się podobały to w 2010/2011 oraz 2013/2014. Liverpool ma piękny herb na koszulkach też bym chciał pewne modyfikacje na tym polu
0
@MichVeB przypomnę to tylko 25 punktów a nie az 9 czy 6
1
@MichVeB powinien być przepis że w takim wypadku wracamy do scenariuszu po pierwszej rundzie i by się pier..... Skończyło. Oby leeds i WBA awansowały i nikt nie spadł!
0
@tobiasson92 w Polsce chyba za bardzo nikt z tego nie korzysta
0
@A_Gomesinho_21 jak chcecie robić takie spoilery to zrobicie je w odpowiedni do swojego komentarza, nie sposób było nie zwrócić uwagi na profesora..
0
@krissu8 ani matury ani szkoły ani cokolwiek z tego typu placówek nie otworzą się lub nie odbędą się do września
Po nauczaniu zdalnym przepuszcza po prostu kogo się da i myk, ale matury i egzaminy to zagadka i myślę, że albo maturzyści przystąpią do egzaminu za rok albo internetowo co równało by się z wynikami 90-100 na każdym arkuszu,nie wiem jak to będzie
0
@tbas to, że Leo, Neymar czy Ronaldo zarabiają powyżej 30 milionów za rok nie znaczy że ostatni piłkarz w kadrze PSG czy Juve zarabia 20 czy 15. Piłkarze z nizin ligi francuskiej czy wolskiej rozliczają się już w tysiącach, to nadal bardzo dużo ale nadal te sto tysięcy czy pół miliona to oni zarabiają tak przez 10 lat. Są piłkarze którzy kiedyś się dorobili,ale procent tych którzy zabezpieczyli pokolenia pokoleń to pewnie oscyluje blisko 1% jak nie mniej. Większość piłkarzy, powtarzam większość zarabia tylko na jednym, lub dwóch dobrych kontraktach i to są sumy od 500 tysięcy euro do miliona, miliona dwóch za sezon. Niestety możliwość takiego kontraktu to i tak sfera marzeń dla większości sportowców czy piłkarzy. Jeżeli wydaje się Ci że to dużo to policz sobie, że przez rok zarabiasz 40 tysięcy euro oczywiście jeżeli pracujesz jak uczciwy człowiek w normalnym sklepie, i starcza ci to godnie żyć, zarabiasz tak 50 lat a piłkarz przez rok dwa zarobi ten milion czy dwa ale co z tego skoro zaraz skończy karierę i będzie musiał normalnie pracować. Krzysiu w Milanie dostał tylko półtorej miliona w MILANIE.
0
@SeeleyBooth możliwe,się jednak oni też chcą z czegoś żyć. Wróci piłka i oni też zaczną na bieżąco sprawy załatwiać
3
@SuperVegeta mogę się mylić ale jak zarabiasz 5 złoty na h to chleb kupisz za grosze nie złote. Co mi po 20000 skoro chleb kosztuję 59.99?
0
@Wojcio normalne że jak ktoś nie jest szary i ma na siebie pomysł to jest śmieszy i ma się za niewiadomo kogo, ciekawe czy byś nie chciał mieć swojej firmy i tego wszystkiego co Stanowisko
0
@DanielOOL to trochę przypał, bo każdy wiedział że nadejdzie hejt park w którym ktoś go o to zapyta
2
@Kamiloza91 z PSG i David Eifla Luiz
1
@KSSniper w tedy 57 milionów za Neymara wydawało się sporo,a dziś 40 za Rodrygo który w życiu nie miał sztuczności z poważną piłka to odpowiednio... Przypomnę że on miał w tedy 17 lat..
1
@ArterkHD ani jeden ani drugi nie ma podjazdu do Nahornego, Twardowskiego, Borka, Durdy, Orłowskiego czy Laskowskiego
0
@puyol_presidend5 myślę,że jakby to się stało ludzie by się wściekli na tyle,że albo wszczęli by rewolucje pokoronowirusowa albo po prostu ludzie masowo wyjadą z państwa
0
@MesQueUnClub22 rozrywka, to tylko o to chodzi
0
@BarcaInfo to ktoś go ukradł czy co?
0
@AmigoBlancos z basenem to już dawno opowiedział ;D
1
@Kidd myślę, że masz rację co do subow. Na YT da się z tego zarabiać, ale pod warunkiem że kręcisz się koło miliona i taki odcinek obejrzy 1 milion. Natomiast wszystko psuje wirus, bo prędzej czy później oni materiałami zaczęli by zarabiać sumki. Dziś muszą ratować się hejt parkami, żeby zarobić na życie bo po prostu nie ma o czym innym gadać. Uważam że i tak się trochę przeliczyli z tym YT
0
@Kidd właśnie to jest to. Ja miałem zdanie o Stanowiskiem wyrobione przez takie komentarze, jak się zacznie oglądać KS i poznawać Staną to jest bardzo fajny,umie powiedzieć, dobrze myśli no i nie boi się krytykować. Hejt parki to strzał w dyszke, takie proste a nikt na to nie wpadł
0
@chavez Netflix
0
@DanielOOL AJETLAGMOJNOWYDRAG
0
@Mns21 czyli smokowski miał covid?
0
Wybory się nie odbędą bo nikt nie stanie w komisji i koniec
0
@PatrykBarca nie wiem,ale wiem, że Kuba ma numer z KRS one który jest chyba jednym z ojców hiphopu, więc nie możemy mówić że to nie było hip hopowe bo to Quebo wie co jest hiphopowe
0
@PatrykBarca generalnie sama przemiana niebyła taka genialna, chodzlo o promocję pierwszej płyty pod którą była robiona ta postać. Sam zabieg miał na celu pozbycia się właśnie fanbase dziewczynek i fanów po egzotyce. Kupili preorder prawdziwi fani którzy od początku wiedzieli, że to sztuczna skóra i to wszystko to tylko przykrywka. Mural, domniemana przemiana, tajemniczość, wywiad w tv, instastories to wszystko pykkllo idealnie, bo mimo iż to było takie proste to ludzie to lykneli. Dla koneserów i ludzi którzy jego karierę znają od początku było pierdyliard znajdziek i ciekawostek - kosmos w preorderze, teorię spiskowe na temat Dwithe E, które miały mówić o galaktyce która Kuba zapowiedział pięć lat temu, powrót do czasów sprzed tatuaży kiedy każdy go poznawał. Dla mnie osobiście to ukłon w moją stronę bo jest prawdziwym psycho i nawet 6 lat temu miałem tu profil @QuebonafideHombre do którego chyba straciłem prawo ;v i fajnie było zrobić taki powrót jak na pierwszej płycie.
0
@ViscaBarca123 on nie ma czasem nadał 23 lat? Młodziutki jest, jak dla mnie gdyby się szybko ogarnął to za trzy cztery lata mógłby wrócić
0
@IronSanHybrid i ci polscy stand uperzy myślący że są zabawni i te ich czerstwe żarty lol
0
@barcafan9512 z tego co wiem to 6 zer Taco było na długo po tym jak każdy fan undergrandu zakochał się w eklektyce i płycie roku