0

@levz0r jak oni pierwsi zamknęli granicę i rozgrywki np. po prostu na całym świecie to jest, było i będzie

0

@Janiama nie zarażeń, tyle przeprowadzono badań. Założę się,że za x lat wyjdzie to że ludzie cały czas na to umierali od niewiadomo kiedy. Teraz wariacja bo stworzyli temu Witosowi nazwę i nagle co droga osoba go ma. Bo od 2003 mieliśmy to co jakiś czas nawet nie wiedząc

0

@Hiacynk czułbym się niepelnosprawny nie umiejąc wymówić Ą, ć, Ź itp. Nie wiem jak to może sprawiać trudność Brytyjczykom,zwłaszcza że ono do akcentu muszą mordę wykrzywić jak po 07 sprytu od Zbyszka z dołu

0

@msmsms a w życiu, lubiłem ferdka i rodzinę,ale tam dawmo śmiesznie nie było nawet. Obraz nędzy i rozpaczy na śmieszno jest fajny ale tutaj słabo zagrany. Poza tym Grabowski to gbur jakich mało.
Lepszej postaci patologicznej niż Kurski nie ma,chyba że Bobby z Brickleberry xD

0

@BXOD albo dua lipa - podwójny przypał?

0

@KapitanFCB na sealand jest 27 mieszkańców wedle Wikipedi, możliwość złapania wirusa tam jest chyba znikoma xd

0

@tristan87 "Thuram? Bez zwrotności,wolny, na pierwszych metrach do objechania"

0

@noxy tak jak teraz tylko że starszymi, wszystko do zrobienia,kwestia organizacji i pomyslunku

0

Może zamiast izolować społeczeństwo od siebie, wystarczyło odizolować osoby 50+ i chore od niego?

0

@tadzik447 a suszę się powoli zaczynają, rekord pożarów padnie na sto procent

0

@cat_r37 piłkarz który wygrał za gówniarza wszystko? Brzmi super! Kolejny Pique, Busquets, Pedro, Alba

0

@Explode przetrwanie ibten motym nauczył mnie,że pieniądze są nikomu tam niepotrzebne, czy to w grach czy serialach xD

0

@Danny Gaucho Maszyna nie była warta mniej niż 20 milionów?

0

@BarcaInfo jak Dembele dadzą 4 sezon to będzie śmieszne, chociażby dlatego,że nie dali go Fabregasowi

0

@Chwytliwy ile z tego asyst miał Neymar i ile Suarez mu dawał. W zasadzie to z tego roku w ogóle Leo nie pamiętam

0

@Messibestplayerintheworld znów 15 razy na profil wszedłem

1

@lukas10 momentami hiszpańska też jadł, szkoda,że kontuzję mu niszczą karierę,ale w tym roku dopiero 23 urodziny. Ja mu szans nie daje,ale oby dostał ostatnia,do przyszłego sezonu może przystąpić już gotowy oby tak było

0

@Elosek w co ty chcesz się pakować, chłopie ciesz się wolnością

0

@Arkon pewnie nie,ale na pewno tylko ja nieprzepadam za skokami

0

@AmigoBlancos troche smutno było gdy było 2-1 w debiucie Zidane i 3-1 w debiucie Enrique

0

@TheNekro94 zoo, The end of The fucking world, van helsing, bojack czy chociaż The 100

0

@KapitanFCB gdyby korona wirus rozpowszechniał się inna drogą to nikt by nie panikował

0

@tobiasson92 przyjęło się mówić " siedź w domu,będzie dobrze" oni przez te hasła chcą powiedzieć, żeby każdy został w bezpiecznej odległości od reszty. Najchętniej pojechałbym na miesiąc w góry i wbite,uspokoi się to wrócę

0

@Hiacynk camoranesi zamiast decRossiego? Brzmi dziwne,ewidentnie musiało pomóc

0

@takisobiektos to też słabe,że w ogóle licencję mogą być prywatne, było by fajnie gdyby nie były one wykupione indywidualnie. Zobaczyć trzy gry i w każdej grze: Anglia, Estonia i druga liga MLS. To była by zabawa

0

@BarcaInfo w trzy lata zarobił 100 mln, stać go na większość transakcji

4

Nawet cieszę się,że może nigdy już tej kraty na koszulkach Barcy nie zobaczę

1

@darek60 to jest inna półka koleszko

1

Jestem ciekaw czy dostaniemy jakaś grę piłkarska poza Pesem i FIFA.taka z zupełnie innej wytwórni od innego rodzaju twórców. Oczywiście monopol jest straszny na tego typu gry, ale nie wierzę,że nikt nie ma lepszych pomysłów. Myślę że nie jedna wytwórnia ma lepsze pomysły w trybie single, gdzie mogli by się popisać realnością kariery, różnorodnością trybów czy grywalnością, która jest oryginalna i po prostu inna od tego co mamy z Candy i Japonii. Od dawna marzy mi się " FIFA history" gdzie zaczęlibyśmy historię od mundialu w Urugwaju, mogli byśmy przyjść pół wieku do czasów Zidane czy młodego Xaviego i Puyola czy Del Piero. Od samego Pele po Kluiverta, od ręki Boga do bramki Solsza z Bayernem. Poza tym bardzo intrygująco brzmi możliwość gry na dzisiejszym silniku i starymi zasadami oraz smakiem tych lat gdzie popijalo się gorzolke i jaralo kiepa w przerwie.

1

@Bykunn w takim razie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?