jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mpolska25 mnie dziwi że nie ma już jakiegoś domowego leczenia czy czego kolwiek
0
@HansLanda ja wszystko rozumiem, tylko przed chwilą widziałem jak dwa razy Lato musiał "noge łapać" xD chyba jednak to nie ja nie wiem o czym mówię;)
0
@MichalZZZ o już ch xd ja też
0
@tobiasson92 niech piłkarze się odkaża i grają przy pustych trybunach,dla mnie spoko
1
@Janiama Panie Janiama,bo Pana zdanie zawsze uważnie czytam i staram się coś ciekawego z pańskich wypowiedzi wynieść, ale zgodzić się niestety nie mogę. Nie wierzę, że katorżnicze treningi jakie przechodzono w tamtych czasach były by jakim kolwiek problemem dla Vidala, Ronaldo, Lewego, Kante czy reszty pracusiow co mają trzy pary płuc. Myślę, że piłkarze starej generacji zostali by zabiegani i do zmiany po przerwie albo jakieś 10-0 w wypadku starcia tych dwóch światów
1
@koksik2700 ja wszystko wiem i zdaje sobie z tego sprawę. To jest tylko uwaga, bo szczerze nie jest to wybitne z perspektywy kogoś kto zna piłkę obecna, natomiast wykluczam stawianie koło siebie piłkarzy Messi- Pele. Powinniśmy się szanować i po prostu żeby nie głupków nie wyjść nie tworzyć takich porównań bo to nie ta klasa i różnica pokoleń. Co dodam jeszcze to fakt, że to są ikony piłki, ponieważ to oni dali temu podwaliny co kurews.. szanuję, mimo to to całkiem humorystyczne mówiąc.... Miesiąc przygotowań pod okiem Guardioli czy Kloppa i składem z FcB Com byśmy ich pykneli, pod warunkiem, że grali by ci co coś tam piłki w życiu lizneli;D
0
@Lola120 nie ma co się przygotowywać na maturę,nie będzie jej w maju i pewnie w ogóle się nie odbędzie w tym roku,życzę miłego powtarzania klasy maturalnej:D
0
@Janiama ale co muszę oddać to że idzie się w tym zakochać, jest to proste oczy bolą ale oglądam jak głupi :D
0
@Kusco15 kadra z 2012 by sobie strzelanie urządziła z kadra z 78 lub l74
0
@koksik2700 zgadzam się,ale co z tego jak stawiamy koło siebie Leo i Pele a im się pilka odbija od kostek
4
Z całym szacunkiem do Deyny, Cruyffa i lato,ale musimy sobie powiedzieć szczerze. Oglądając ten mecz uważam,że równie dobrze dziś z chłopakami moglibyśmy się zebrać i pyknac tych Holendrów. Oglądając nasza okręgowke mam wrażenie, że Pele Bicon czy inny di Stefano by sobie rady tam nie dali. Nie sądziłem,że tak oczy będą krwawić, lubię sobie tak raz na ruski rok odpalic taka kopaninę żeby uświadomić sobie, że to tacy wybitni gracze nie byli,zwłaszcza jak to porównasz z dziś
0
@Bykunn Robercik jest najważniejszy
0
Dwutygodniowa ulewa pomogła by każdemu. Rolnikom, ludzom w kwarantannie i społeczeństwo co by w domach pozostawali
0
@ArterkHD barberka się dwa dni przed wizytą obudziła,że zamyka. I jak kudłacz chodzę
0
@Mankind w takim razie tylko żel durex
1
@13th mam prxed oczyma jak w dzieciństwie to oglądałem i komuś tam palec ucięli i mnie to odpycha xd
1
@ViscaBarca123 spotka go kasus Malcoma i lewe skrzydło, już to wiem
0
@Jordi10 tu były cztery urywki z Liverpoolu? Jak można w ogóle obwiniać Leo za te setki Suareza
1
@MarioVeB! Której... Nie zmarnował, jak ktoś ma grać w Barcy to pierwszy w tej kolejności jest Neymar
0
@Messibestplayerintheworld zmień ten nick bo jak chce ci odpowiedzieć to 6 razu ładuje na twoim profilu
0
@Katalończyk 99 weź odmow harnasia w lato o 14 po robocie przy łopacie na działce. No nie dasz rady
0
@dominik127pl dokładnie, wieczna pogarda dla tego podmiota
0
@Yoshi94 uwierz mi,że nikt nie kupi już piłkarza przez jakiś czas za ponad 90:D
0
@BarcaInfo ja tylko przypomnę, że po mundialu PSG chciało dać za niego 100 mlnxD
2
@draxidox to na jaki poziom wszedł Borek to jest niebotyczne, on wie wszystko i jeszcze ta dykcja i sposób mówienia!
0
@BarcaInfo uwielbiałem gościa, 4 lat temu zadebiutował z Realem w turne w Azji czy coś. Gra w serie C i wierzę, że jeszcze się choć trochę odbuduje
1
Haaland sobie super nagrabil tym jego miastem Paryżem. Całe PSG go wyjaśniło, zdjęcie Neymara polubiło wielu piłkarzy jak np Nasz Arthur. Bardzo mnie cieszy, że ktoś go szybko sprowadził na ziemię. Ledwo co zaczął strzelać i już niebotyczny grajek i zdobywca miast
0
@jacobFCB dobrze że rzuciłem w piz... Moje konto z akcjami w porę
0
Przed niczym tak nie czuje lęku jak przed wizją pozostania sememu na pełnym morzu, w kajaku, pontonie a już w samym kapoku to już w ogóle. Boję się tego co jest na dnie i ile czasem kilometrów mogę mieć do dna. Jakie macie lęki?
0
@Janiama nie zarazilo więcej,tylko przebadano więcej. Można się trochę uspokoić,bo setki osób to mają i nic nie czują