jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore jak to płyta właśnie bardzo w starym stylu Que
2
@barcafan9512 i niech zacytuję klasyk dla prawdziwych romantic psycho
" To było prowo a teraz lecę jak Bejcgjccdsykyfvkhxjvhklmvds"
0
@Hiacynk z tego co wiem to Rivaldo był skrzydłowym w młodości
1
@1996messi Stegen - Zambrotta, Margues, Chygrynski Abidal- Busquets, Laudrup ,De Jong-
Messi, Ronaldo i Ibrahimović
Musiałem o jakiejś kadrze zapomnieć i wstawić Dymitra żeby znaleźć miejsce dla hiszpsna w pomocy, gdyby nie Abidal to w ataku byłby Henry
0
@janbuzd chyba każda oprócz aktualnej damy
0
@barcafan9512 cztery zmiany w tym miesiącu czyli ponad 8 stówek wpadnie
0
@BarcaInfo gdyby strzelił Griezman 51 dziś mityczny potężny Real by nie istniał
0
@kamiVeB Romantic Psycho, aletlagtomojdrag czy coś, cojestmalpy, Gazprom, szubienicapestycydybron, wszystkie bonustraki
2
@MesQueUnClub96 do poziomu @MikiMessi2003 czy @DonCorleone albo @sojerrrr każdemu brakuje
0
@norbi77 masz mnóstwo racji, mimo to uważam że w pary aspektach mogli troszkę dać zabawy graczom żeby ludzi przyciągnąć do tytułu
0
@MaTt_BarcaFan a ja że do czerwca nikt nie wróci xd
0
@thecreativepl piękna płytka pierwsza jak i druga
0
@LuisSalvano tylko, że Linkiewicz nie ma tylko takich krytyków jak Fabijanski czy Luis Salvano. Cala Polska jest bezkrytyczna bo po pierwsze to klasa płyta a po drugie niczego mu nie zarzucisz bo w swojej profesji rządzi od freestyle po sztukę na majku
0
@tombard tylko ty tu narzekasz na pomysł Queby
0
@Kacstiff jak będziesz na Płońskiej to pozdrów Qube bardzo go szanujemy !
0
@tombard parapa parapapapa
0
@draxidox bądźmy poważni, jak ktoś ma nas reprezentować i być wyznacznikiem jak powinien wyglądać rap to właśnie Quebonafide
3
Mac Miler flow, mistrzostwo promocji, świeżość no i Stary dobry Que, płyta dojrzała i jak zwykłe nie zawiodła. Płyta w pierwszy dzień preorderu wbiła spokojnie platynę, to boję się ile wbiję Romanticpsycho JPN.
Pewnie policzą preorderowiczow podwójnie, skoro mają dwie płyty. Dziś ruszyła sprzedaż drugiej części RP a że dwie godziny po wrzuceniu płytki serwery w QueQuality nadal siadają to może być rekord sprzedaży w Polsce. Diament spokojnie, kto wie czy Równonocy nie przebije ta płyta
0
@codemat w zasadzie każdy jest świetny
0
@KapitanFCB a to sama prawda, jak pięknie by było gdyby zebrało sięz 100 000 osób na jakiś apel czy cokolwiek ivtam zrobić zniszczenie, brakowało rynku gdzie zbieralo by się mnóstwo osób.
Niezniszczakbe budynki oraz drzewa i krzaki,to bolało.
Mechanika zniszczeń pojazdów też była słaba. Brak gangów w LS też był kiepski, bo wierzę że kiedyś zobaczę dzielnice rodem z faweli w Brazylii gdzie policja boi się wejść i życie umiera, a gangusy i nisza społeczna chcę cię zabić
0
@marcin62 ja się nie mogłem z nikim scalić bardziej, ale uważam, że powodem tego byłs krótka fabuła i niewykorzystanie 70 % lokacji. Trevor i Michael byli do przyzwyczajenia,tylko znów za słabo ich poznaliśmy.
Brakowało mi introwertyka o charakterze superbohatera, który potrafił samą inteligencją rozwiązać wiele rzeczy.
1
@Spotles jadnak prace trwają już 7 lat;)) myślę, że choć producent mojego wywodu ujrzy światło dzienne
3
Jednym z nieporuszonych tematów koronaferii jest. GTA 6
Oczekiwania i nadzieję?
Marzy mi się wybrzeże i w zasadzie zatoka, już nie wyspa/ wyspy jak to miało miejsce zawszę. Las Venturas, San Fierro, Los Santos, Vice City, Liberty City, cały stan San Andreas wzbogacony o odpowiedniki Nowego Yorku, Ditroid, Seatle, Toronto, Dallas, Clevland, Atlanty, Bostonu, Kansas, Alabamy, Waszyngtonu czy Portland. Umowny się, nie po to Rockstar czeka z tą grą do nowej generacji, żeby nie pokazać nam pełnej mocy sprzętu, zwłaszcza, że GTA 7 to temat na lata 2030 i później. Uważam, że świat gdzie możemy wejść na kontynent i przejechać drogę z Vice City do odpowiednika Portland byłby cudowny, zwłaszcza, że ta podróż trwała by bardzo bardzo długo. Silnik konsoli by to pociągnął a możliwości dla fabuły czy on-line stały by się nieograniczone i dały by radość na długie lata. Marzy mi się prawdziwa kraina lodu rodem z Alaski i niezachodzacego słońca w Anchorage oraz przeprawa przez prawdziwy pustynię jak na Nevadzie. Możliwości staną się nieograniczone i bardzo bym chciał w chwilach nudy popływać lodołamaczem po zamarzniętej tafli wody napolnocy Alaski, oczywiście wszystko z głową i rozsądkiem i choć nawet jakby to miało wyglądać nazasadzie teleportu to niemniej bym tego chciał.
Inna kwestią jest fabuła bo od zawszę chciałem zobaczyć wojnę w GTA albo klęskę żywiołowa jak np Tsunami. Chciałbym żeby gdzieś w fabule pojawił się wątek walki stanów albo miast że sobą. Nawet wojna z jakimś innym krajem i ogień na ulicach los Santos to mogła by być swietna zabawa na, ogromną ilość godzin. Jest daleki od postaci ratującej świat w GTA, ale jak mówiłem wszystko zależy od wyobraźni, biorąc tendencje Rockstara do odwoływania się do obecnej sytuacji na świecie można stoczyć walkę z wirusem, wojnę narkotykową czy nawet jądrowa itp itd, oczywiście broń boże coś takiego jako główny wątek, ale mogło by być to smaczne.
Trzy postacie w GTA były świetnym planem i fajnie by było gdyby motyw Niko, CJ mógł pojawić się w "6" wyobrazacie to sobie? Weteran wallk gangów Carl ratuję Trevorovi i ekipie tyłek i pomaga w transporcie towaru do Atlanty... Jest milion wątków które bym chciał, żeby się pojawiły i zaznaczę odrazu, że nie przeszkadzało by mi. Nawet i tysiąc godzin fabuły razem z misjami pobocznymi.
Można by odtworzyć jezioro Taho,gdzie wakacje spedza Michael i podczas opalania obserwuje jak na snowboardzie zjerzdza trevor po drugiej stronie jeziora... Można zrobić wszystko, i choć uważam że wszystko wepchnięte w jedną gre mógłby zabić ten smaczek to skorzystanie z wielu w jedynej odsłonie gry pokazało by potęgę i wyobraźnię Rockstara.
Jako że uważam, że 6 będzie ostatnia edycją GTA w świecie Ameryki to chciałbym wykorzystać w 200. % potencjał tego państwa i jego różnorodność fauny i flory oraz kultury i obyczajów.
2
@Encore makro region i chyba to był prime,obecnie rzuciłem okręgowke i mógłbym ja poświęcić na futsal bo wzrok nie ten i przyjemność większą, albo ligi orlikowe
0
@Hiacynk Duda nie powtórzy kadencji u rzutem na taśmę wygra Bosak i Polska się odrodzi
2
@IronSanHybrid taco czy to ty?
0
@msmsms introwertycy są w niebie
0
@LuisSalvano ja z tego co kojarzę to tam same wiesniaki, obyś ty taki nie był
0
@Felipe_PL okres wypowiedzenia czy co?
1
@LuisSalvano to chyba na Podlasiu bo u mnie wszystkie mają 3,4 metry