1

@puyol_presidend5 pomocnik prawonożny grający na lewej obronie. Wchodzi w obronę przeciwnika dosłownie jak dzik w żołędzie. Odwaga, technika spoko, gaz, gra na jeden kontakt i kombinacyjna. Wszystko dobrze bo przypominam takiego skrzydłowego czasami, ale mam pewne obawy, wolałbym żeby dłużej utrzymał te formę

0

@BartqRKO Michael Szumacher

1

@Pablopicasso27 ciastko, czekolada, kakao się to ostrożnie bo szybko może ci się skończyć :D

2

@SergioTomas dlaczego Neymar jest zdrajcą? Odszedł przed rewanżem w półfinale Ligi mistrzów do Realu czy co kur*a

1

0

Ten Neymar w La Casa Del Papel to bardzo fajny smaczek

2

@Douglasinho nie kolego. Kontuzja Dembele pozwoliła nam zarejestrować Martina. Kupować możemy 365dni w roku

0

@Shapiro w Polsce złoty jest od zawszę i nie zanosi się na euro

1

@cat_r37 wychowanek to za mną przemawia

0

@Danny Gaucho Rafinha i Thiago to świetni zawodnicy i gruby nie kontuzję To oboje ze bili by większą karierę

0

@DanielOOL jakby ściągnęło go i jakimś cudem zaczął w środku pola grać to bym zaczął mu mocno kibicować. Osobiście uważam, że teraz najważniejsze jest żeby zaczął grać

4

@kaamil1910 już bardziej 10 ale bardzo lubię tego zawodnika, gdyby nie ten Manchester który nałogowo marnował zawodników to byłby kozakiem

1

@Danny Gaucho jak byłem mały to myślałem,że Ukraina to wyspa w kształcie litery U

0

@SkN mamy tak mało kreatywne społeczeństwo że zabierając im internet i dwór, ludzie zaczęli by się wieszać

0

@Janiama kurcze, kiedyś pół dnia się bramkę robiło a siatka to był luksus, dziś orliki z równą murawa i siatkami i się grać nie chcę

0

@Krzychu1010 Nawet teraz jeszcze seniorem nie jestem:D

5

Myśląc o polskiej piłce na każdym szczeblu poza orlikiem i chłopakami z boja dochodzę do wniosku, że trzeba to zakopać i zaorać w nieważne jakiej kolejności. Może daleko mi do Janiamy, ale trochę stadionów zwiedziłem, może gównie szatnie, ławki czy hole bo z boiska nie pamiętam niewiele więcej niż chaos. Polska piłka od B - klasy do E- klasy to zbiór ludzi z za dużym ego, którzy chcą pieniądz, obojętnie jaki byle by śmierdział. Nie mi to oceniać, bo jest wielu piłkarzy motywujących się pieniążkiem, ale gdy dodany do tego chęć bycia najlepszy, przemądrzałość, uparcie dążenie do wyniku! ograniczona wyobraźnię oraz taka polska mentalność to nie macie przed oczami typowego polskiego piłkarza?
Przed chwilą na YT oglądałem skrót meczu sprzed 3 lat mojego starego oraz aktualnego klubu, tak jak przed ową retransmisja bardzo chciałem zagrać tak niestety po obejrzeniu tego bardzo mi się odechciało.
Jeden wielki chaos i gra na styk, czyli gram do kogo akurat mogę zagrać bo innych wyjść nie widzę ją oraz moi koledzy. Wynik to 6-1 dla byłego klubu, co mnie nie boli ale zarówno my jak i oni w ogóle nie cieszyli się grą... Wygrali, ale tylko wynik się liczy, my przegraliśmy i oczywiście było rozczarowanie, ale gdyby wynik był inny to nikogo okropna gra by nie obchodziła.
Jestem prosty dzieciak wychowany na prostej grze w której był uśmiech, spokój, dużo radości i taka naturalna frajda. Widzę kluby z eklasy i niczym się nie różnią od tych z ligi trzeciej, no może poza procentem dośrodkowań, które kończyły się jakaś stykowa bramką.
Grając jeszcze w starej drużynie, jeździliśmy na Legię, Lech, SMS, Śląsk czy Jagiellonię i każda podróż na wielki obiekt w wielkim mieście była jedynie stresem,dla każdego. Boli mnie to że nikt nie życzył nam dobrej zabawy , tylko trzech punktów. A byłbym zapomniał... No i "pokaż się bo wszyscy na Ciebie liczą, jesteś naszą szansą i masz papiery na wielką karierę" - usłyszał mój dobry kolega z zamiedzy, który jak potem przyznał, nigdy nie przychodził na treningi z przyjemności tylko z tego, żeby ludzie byli z niego zadowoleni. Nie piszę tego, żeby broń boże pokazać kogoś słabość, czy słaba psychikę bo piszę to o osobie, która w 90 minucie sobię podcina w sam na sam z ŁKS en w meczu o awans ale chciałbym zwrócić uwagę jak bardzo smutny jest futbol w Polsce. Po rozmowie z mnóstwem osób " po fachu" dochodzę do wniosku,że ostatni raz kiedy oni cieszyli się grą w piłkę to na podwórku, kiedy trener nie zabraniał im dryblować.
Pamiętam jak dostaliśmy lanie od Legii na Łazienkowskiej ( tam gdzie Turbokozak kręcą) to był jakiś mecz w makro- lidze no i grał Sebek Szymański, uczciwie powiem, że nikt nie poznał by go w tedy. Wrzutka, przyjęcie, wrzutka przyjęcie i tak to było i 4-0
Kończąc wywód, uważam, że w Polsce chcemy być zbyt poważni i zabijamy idee tego sportu, kiedy ja leciałem dodatkowe okrążenie,żeby zaimponować to Vinicius JR w trampkarzach siatki zakładał grając z murzynkami joga bonite, Mount grał na pierwszy kontakt z chłopakami z ulic Londynu a Mbappe dryblował kogo się dało w juniorkach w Monaco.
Wszędzie słyszę,że chcą już grać i że bez piłki żyć nie mogą. Życzę młodym polskim piłkarzom, żeby mieli ochotę jechać na trening w tygodniu a dzień meczowy to było święto. Dobranoc!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gontex licencją na zabijanie powinna wejść w życiu, parę osób mniej, parę rodzin zapłacze ale ilu kretynów mniej...

0

@Douglasinho dałbym się pociąć za Kappe z charakterystycznymi rękawami

7

@FC1899Barca uprzedzam oburzonych. Neymar grał genialnie w tym sezonie

0

@chavez jakiej kabiny? O prysznic chodzi

0

@Janiama j bym ogólnie wrócił do normalności tylko z maseczkami

0

@Hiacynk te lata 1990-2010 to dla Brazylijczyków kopalnia talenciorow.
Ronaldo! Rivaldo, Ronaldinho, Bebeto, Cafu, Carlos, Thiago Silva, Adriano, Robinho, Neymar, Coutinho, Romario, że Roberto, Emerson, Pato Kaka,. A teraz? Rodrygo, Vini, Jesus, Arthur zaraz znajdzie się jakiś pomocnik w stylu kaki i znów będą sięgać po trofea. Szkoda, że Neymar musiał grać z Fredem, Williamem czy Paulinho na mundialach, zamiast z prawdziwymi wirtuozami. W 2018 było blisko a skład mieli już fajny, myślę,że to oni wygrają w 2022

0

@Jaca27 jakie by to było proste. W przestrzeni publicznej używamy maseczek, rękawiczek oraz dezynfekcji. Jeżeli chodzi o spotkania w grupach to na dwa tygle zamykamy orliki itp, unikamy parków, spędów i siedzimy w domu. Kto pracuje ten pracuję,ale w pracy obowiązkowo maseczki oraz pleksa. Nie tworzymy zgromadzeń - kolejki, tłumy itp. otwarte przez 2 tygodnie tylko szpitale, apteki, policja, straż oraz spożywczy i 20 marca po dwutygodniowej kwarantannie wracamy do normy

0

@damian16161212 i mój bilet do Iranu co kupiłem w maju i to że nie dostanę zwrotu szmalu...

6

@Coutinho007 dokładnie, nie przesadzajmy z tym łamaniem prawa

0

@msmsms mogę na kwarantannę?

0

Dziękuję Konami za twarz Puiga, będzie grane!

0

@PaulFCB nie mogę otworzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?