jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk przecież oni 5 ostatnich turniejów to byli w finale albo półfinale
0
@piotrek1315 współczuję, znów przeleciał jakiegoś szlaufa w czarnej becie i się zarazisz bo godzinę temu klękała twojemu koledze, po co to?
0
@piotrek1315 pewnie zapłacili i pokazała, z resztą znaleźć w necie zdjęcia Wieniawy i blondyny w wersji nudesow to pewnie żadna sztuka
2
Spoiler co do " w lesie dziś nie zaśnie nikt"
W lesie dziś nie zaśnie nikt
O rany, o jajuniu, o mój słodki boże cóż to był za szit. Właśnie jestem po seansie, chciałem go obejrzeć ponieważ trailery były bardzo spoko i chyba każdy czeka za polskim dobrym horrorem. Niestety jak to zwykle ma miejsce film jest zbiorem kopii z innych filmów oraz wylewem cringu połączonego z niemożliwymi i nie realnymi sytuacjami. Włączyłem go bo grali młodzi gniewni jak Wieniawa, oraz ta blondyna, która zginęła w jeden z najgłupszych sposobów. Nie rozumiem jak można nie słyszeć 150 kilogramowego olbrzyma z prętem w ręku. Scena z przepolowieniem policjanta żywcem wyjęta z jakiegoś filmu którego widziałem z 10-15 temu.
Szkoda bo liczyłem na cos co mnie przestraszy oraz zaciekawi ale nie udało się. Polska ma piękne lasy, góry pola i jeziora, więc jest mnóstwo potencjału na dobry horror z wykorzystaniem natury czy pomników przyrody, brakuję jak zwykle oryginalności oraz wyobraźni.
0
@Reiv111 wczoraj sędzia z MLS mówił, że mld już dawno temu wyprzedziło NBA w frekwencji i ustępuje tylko bsaebolowi i rugby
0
@Gitarkafcb mam wrażenie że nic poza Barca i Realem nie oglądasz xd
U mnie to
1 Marcelo, Ramos, Casemiro i Vinicius
2 Haaland
3 Manolas.
4 Cristiano
5 Higuain
6 Milner
7 Neuer ,Muller.
8 Diego Milito
U więcej nie wymyślę, każdego nie lubię za twarz i tyle
0
@BarcaInfo przecież BVB to są geniusze, jak on znów będzie tak dobrze grał to BVB go kupi i będzie miało w ataku uwaga Haalanda Sancho czy isaka ja pierdzielę co oni umieją w transfery
0
Mamy rok 2050: MLS jest najlepsza liga w której grają najlepsi piłkarze?
0
@SHIBA na prawidłowy przebieg krwi polecam gorąco po prostu położyć się na plecach i ciśnienie się super wyrównuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca a to przy takich falach to nie ma czegoś takiego że cię cofa kilkadziesiąt metrów w głąb morza? W Polsce takich fal tysiąc lat nie było a przed takimi efektami ostrzegają;D
0
@ranger3120 na upartego drążek i gumy i z tego możesz wszystko zrobić
0
@contowsky i to jest świetna informacja, która jest jak najbardziej prawdziwa, bo nawet ja jestem w stanie zauważyć, że coś ostatnio lepiej z tym powietrzem i jest jakoś inne niż zwykle
0
@T_TG nie dziwi cię to że Werner miał klauzule 60 mln i żaden klub przez trzy lata nie zdecydował się go kupić?
5
@Hushovt ja natomiast przypomnę, że Arthur jak i De Jong grali rewelacyjnie do grudnia, problem się pojawił jak brak skrzydłowych wdawał się we znaki. Obarczanie całej winy na Arthurze i De jongu to po prostu brak wiedzy piłkarskiej,której jednak większości tutaj brakuję. Akurat nie chodzi mi o ciebie przyjacielu, lecz nie trudno jest znaleźć opinie jak to se Jong i Arthur grali w tym sezonie słabo. Ja natomiast nie wiem czy można grać lepiej bez skrzydłowych z dwoma 10 i jedną dziewiątka w jednym składzie. Ruch jedynie pokazywał Semedo i Leo w meczach przed pandemia. Wymagany cudów od 22 i 23 latka, się czego się spodziewać po publice która chcę by we dwójkę klepali przez całe boisko.
Były setki sytuacji kiedy i De Jong i Arthur zawracali do obrony bo na skrzydle stał Messi ,Griezmann bliżej Pola karnego czy Alba, i żaden nawet nie próbował się ruszyć
2
@DanielOOL my w tedy klepaliśmy jak Barca, gdybyśmy strzelili w 36 nie w 6 minucie to byśmy dziś byli wicemistrzami Europy minimum
0
@Shapiro a jak tam 98/95? Liczę że spadnie poniżej 4 na dłużej i zdążę zatankować
0
@darek60 Coutinho zagral
2
@sendesara zdecydowanie piłkarz momentów, jednak trzeba pamiętać, że pracował na Leo który przykrywał jego beznadziejna formę. Tylko strzelecka bo w poruszaniu się na boku mógłby dawać lekcję Suarezowi czy Griezmannowi. Trzeba było kupić Aguero kiedy była okazja!
0
@T_TG tak uczciwie to jest parę bliźniaczych opcji do Eto: Rashford i Martial ( oboje zylasci napastnicy nowego pokolenia) którzy pewnie wejdą na najwyższy poziom szczególnie Rashford, który jest 97 i w wieku 22/23 ma już 200 meczów dla United
0
@SHIBA co za różnica jak nikt nigdy nie robił 2 w ubikacjj szkolnej
4
@Hiacynk mimo wszystko Brazylia żeby zagrozić Hiszpanom musiała by mieć piłkę, a za czasów świetnych Hiszpanów raczej ciężko było ją mieć
1
@l0Messini myślę stary że masz problem,ale że sobą, pewnością siebie i piszesz to tak jakby to była pierwsza foczka która chcesz złowić
4
@Szicek10 @DonCorleone jest po piedziesiatce i ma 62 lata
0
@Danny Gaucho są tam wszyscy
0
@ShinobiQWE gdyby wam nie powiedzieli że jest koronawirus to nawet byście nie zauważyli że cię się na świecie dzieję
0
@Hiacynk WTF Teves, Mandzukic Pirlo, Pogba Vidal, Msrchizio, Cuadrado. Skład o niebo lepszy o Beyernu i City w swoim czasie
0
@Bobo25 powoli widać,że ludzie mają dość epidemii i zaczynają odpinać wrotki
3
@Piorun ktoś kiedyś spalił za dużo Ajałaski i dziś Rydzyk zarabia. To najprawdopodobniejsze wytłumaczenie Religi
1
@Prezes_sycylijczyk zaraz druga liga hiszpańska a tam już można się bawić