jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Arek ma 25/26 lat, strzela regularnie od 3 sezonów. Same wicemistrzostwa Włoch. On ma iść do Shalke, Sevilli l? Pilkarz skrojony na Premier League. Arsenal zaraz pozbędzie się Auby, Chelsea ma tylko Abrahama a Liverpool nie ma konkurencji dla Firminho. Tylko Anglia będzie rozwojem
1
@marcin000019 trochę to śmieszne bo Leo wygrał złoto olimpijskie, które było by tyle warte co mundial gdyby były tam zasady seniorskie i wygrał mundial tylko że młodzieżowy
0
@MrShakira już tylko Griezman i Dybała byli by bardziej zbędni niż Bernardo
1
@Ghotti to byśmy mieli Griezmana wcześniej xD
2
@domin682 wycofali już w grudniu. Od nowego roku wyprzedają magazyny. Zostaną tylko zielone miętowe z tego co mi wiadomo
0
@bartoszekkk od Alby, Marcelo, Alaby, Sandro, Robertsona ?
0
@itmustbejoke Leo lubi piłkarzy w stylu Arturito, Keita, Paulinho czyli 12 zawodnik który zawszę pobiega za niego
0
@KapitanFCB Miki messi czy to ty?
1
@michal26 szukamy kruczków prawnych, sposobów żeby coś obejść a dla świętego spokoju i przede wszystkim dobra ogółu nie możemy w głupiej masce chodzić? Jak to komuś może pomóc to te 20 minut na zakupach nie jest żadnym problemem. Maski powinno się zmieniać po 30 minutach,ale można też je wyprać i nic się nie stanie. Ludzie powinni już dawno w maskach chodzić, tylko z tego powodu że sami myślą i wiedza czym grozi nienoszenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo serio? Wiedziałem to w lipcu 2009. Ta statystyka krążyła w telewizji dawno dawno temu
1
@Kamiloza91 rajciu, widzę propozycję Zidane, Iniesty, Socratesa, czy Platini i się za głowę łapie. Raz że pierwszych trzech to pozycja inna na boisku a ostatni to typowa defensywka a dwa, że Jeżeli chodzi o pomoc wszechczasów to na strikte pozycji Xaviego może z nim konkurować jedynie Pirlo a reszta na czele z trójką angielską ( Gerard, lampard, Schools) i może Gulitem, Rajkardem czy Beckhamem bardzo ale to bardzo daleko. Taki rozgrywający zajmujący się wszystkim gdzie trzeba oddać piłkę komuś kto nie ma presji, piłkarz niesamowite.
0
@Hiacynk jakim cudem kupiło go Atletiko to nikt nie wie, cały świat się o El Tigre bil
0
@Hiacynk może ludzie przejrzą na oczy i zobaczą że piłkarze to nie milionerzy
0
@Kredon nie wiem mordo, jeden piszę tak,drugi inaczej. Oby wyjaśnione zostało to do ndz
0
@contowsky jeżeli mówisz prawdę to zaraz ruszamy na bojoi z chłopakami!
0
To prawda że od 20.04 można brać udział w wydarzeniach sportowych do 50 osó
2
@barcafan9512 co z tego? Pojedzie za granicę i zrobi aborcję, mamy szansę wrzucić pieniądze do naszego kraju a nie do sąsiadów. To samo jest z marihuana. Nie możemy na to patrzeć przez pryzmat człowieka bo uczucia i mentalność przesłaniają nam to co się dzieje na świecie
3
@Hiacynk obok Luisa Suareza, Ronaldo, Ronaldo, Baggio, Sergio Aguero, Roberta Lewandowskiego czy Henrego jeden z najlepszych 9 w historii
1
Sergio Ramos nie ma bliżej określonej pozycji na boisku, na środku obrony gra tylko dlatego bo jest dobrym liderem i świetnie zarządza obrona ,ale jeżeli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie jest mnóstwo lepszych stoperów? Zapraszam do dyskusji
0
@Danger204 do wieku 20 lat będzie Hiszpanem
5
@Bobo25 niech w domu siedzą a nie po sklepach łażą
0
@Messibestplayerintheworld klauzula bo tito się zaje**** w akcji i zapomniał dać mu grać
0
@MarioVeB! Byle był prawonożny
0
@Konias4318 koledzy dawali mu co mecz piłki na strzał oraz co mecz lądował 2-3. To tyle,pamiętam jakby to wczoraj było
1
@NeroTFP krótko i brutalnie, wybór należy do matki i trochę mniej od ojca. Jak możemy się choć w małej materii poczuć bogiem to właśnie w tej powinniśmy nie ważne jak absurdalnie to brzmi
0
@Qlewer dokładnie
0
@patry295 chciałbym żeby ktoś ten kraj zniszczył. Bardzo boli mnie to co ci ludzie tam przeżywają, wolałbym ich śmierć niz tę rzeczywistość
1
@Khajio środek pola z mega potencjałem. Palacios, Dominguez, Lo Celso, Pereira, Correa
0
Correa to pierwszy skład a widzę że zapomniałeś o Ocamposie i Barco