0

Zgon Leppera to spisek czy sam się powiesił?
Zapraszam do dyskusji;)

3

@Katalonbar Estonia i Litwa, gdyby nie były blisko Polski to większość narodu polskiego nie wiedziała by gdzie leżą a tu taka organizacja;)

5

Ci sami co nie mogą jednego piłkarza trzy lata naprawić?

7

@Mazi jak to mówił Giza? Osoba terroryzując autobus nie jest silna, to autobus jest pełen pi*d

0

@Jacek770 od M'bappe i reszty gówniarzy- gwiazd poje***** się niektórym w głowach. Kto nie pojedzie na mundial w wieku 19 lat już wielkiej kariery nie zrobi.... Riki .a 20 lat, dopiero 20.
W wieku 20 lat Jamie Vardy wychodził na browara po robocie bo grał w regionie nie Laicester.
W wieku 20 lat Salah był w Basel
W wieku 20 lat Aubameyang był na kolejnym już wypożyczeniu, tym razem w Lille
W wieku 20 lat Xavi nie był dyrygentem jak się wszystkim wydaję,tylko był zapchajdziura bo Guardiola się połamał, a zanim Xavi stał się wiodącą postacią to minęło oj sporo lat.
W wieku 20 lat Zidane przechodził do Bordo z AS Cannes.

Jest pierdyliard takich przykładów i trzeba sobie uświadomić, że każdy musi na swoją porę poczekać, równie dobrze na Puiqa przyjdzie w wieku 24 albo 26 lat,kiedy nagle stanie się kluczowy.

Uważam ze dwuletnie wypożyczenie do Ajaxu było by ruchem idealnym i wrócił by w tedy w pełni gotowy by grać

0

@Kajtek77 zgadzam się, wolałbym 30 mln niż Neto.

0

@Brosik ja nie wiem skąd wy takie pomysły bierzecie

0

@sebasek99 w Polsce za espresso płacisz równa 5 wszędzie;)

0

Komentarz usunięty

0

@tobiasson92 można? można! Od początku ludzie co twierdzili że trzeba nauczyć się z tym żyć mieli rację. Wystarczyło by odizolować chorych i starszych i nikt by nawet wirusa nie zauważył..

0

@BartqRKO Guardiola domyślnie chciał grać czwórka w środku z Messim i Villą w ataku, niestety nigdy to się nie stało a Fabregas stał się bardzo niechciany w Barcelonie. U Enrique gdyby zaczął biegać na boisku to byłby kocurem, ale i tak wszystko dobrze się skończyło bo za niego przyszedł Rakitic który był 2/3 razy tańszy oraz tyle samo lepszy;)

0

@konrad1661 obu trzeci etap wszedł jak najszybciej to jeszcze w piłkę do wakacji pogramy

2

@Bovciek other team mordko

0

@SuperPatsonFCB uważam że w czerwcu ani w lipcu się nie odbędą. 2021 niestety

0

Jeżeli chodzi o zmianę nazwy stadionu to pasuję tutaj jedno powiedzenie skierowane do Bartomeu.
Tonący chwyta się brzytwy...

0

@kaamil1910 jedynie Salah byłby opcja dla kogoś, uwaAm że Mane odchodząc pod inny system z innym trenerem przepadnie gorzej jak Coutinho

1

@Kajtek77 był nie do zajechania przed kontuzją. Szkoda, że się o nim nic nie mówi

1

@DLFCB myślę, że odpocznie po karierze jakiś czas i znajdzie dla siebie miejsce w futbolu. Widzę go w roli łącznika juniorów z dorosłymi kadrami, myślę, że umiał by zająć się młodzieżą i być opiekunem najmłodszych. Dla szkrabów lekcję i pobyt u boku Leo będą czymś więcej niż wyjątkowym.

3

@MesQueUnClub_87 proces starzenia się Suareza każdy zauważył nagle w momencie kiedy przyszedł Valverde.
Dembele może po prostu potrzebuję dobrego treningu? Nie możemy mówić że jest szklanką skoro nie miał okazji pracować z innym człowiekiem w Barcy. U Tuchela jakoś nie wypadał a Tomas lubi ciężkie przygotowanie fizyczne. Każdy kto zaczyna trenować z tym trenerem zaczął tracić - Fati, De Jong to był już szczyt. Nie było osoby która zrobiła progress u Valverde

3

Wypowiedź Malcoma daje do myślenia. Plaga kontuzji, Dembele na wiecznym out'cie - wszystko było wina przygotowania fizycznego, uważam, że jak Quique zabierze się za nich w okresie przygotowawczym to nagle Arthur zacznie mieć siłę, wróci stary Frankie i Dembele jednak nie jest szklanką

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DarekFCBnaZawsze zgodzę się tylko on po tych 10 kontuzjach już prędkości nie odzyska i z odwagą będzie tylko gorzej. Do momentu odnowienia się kontuzji widziałem postęp, bo zaczął się dobrze prowadzić i wyglądał lepiej. Jest 97r więc w tym roku 23 urodziny i jest bardzo bardzo młody, ale niestety piłkarze o tym profilu ile są na topie? Jeszcze 3-4 lata i skończy się wyprzedzanie piłkarzy

0

@Chwytliwy czasem myślę sobię co by było gdybym tak jak Busquets miał 23 lata i zdobyte każde trofeum. Ja bym chyba szybko zwiedził świat - Tokyo, Toronto i grał sobię z amatorami dla przyjemności

0

@Avada Kedavra jedyne czego nie rozumiem to fenomenu tego sportu!

0

@Avada Kedavra dobra rada, ale w sezonie zimowym nie da się nie natrafic na skoki i turnieje czterech skoczni czy inne nudne gówna

0

@tombard Prosto to produkuję?

0

Mam dla was ciężkie pytanie.
Bartomeu czy Rosell

1

@Janiama znam zwycięzcę trzech mundiali co twierdzi inaczej xD

0

@msmsms Dembele gdy nie miał kontuzji po którymś spotkaniu super odpalał, mnie ciekawią statystyki Coutinho, który przyszedł tu za 150 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?