jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgon Leppera to spisek czy sam się powiesił?
Zapraszam do dyskusji;)
3
@Katalonbar Estonia i Litwa, gdyby nie były blisko Polski to większość narodu polskiego nie wiedziała by gdzie leżą a tu taka organizacja;)
5
Ci sami co nie mogą jednego piłkarza trzy lata naprawić?
7
@Mazi jak to mówił Giza? Osoba terroryzując autobus nie jest silna, to autobus jest pełen pi*d
0
@Jacek770 od M'bappe i reszty gówniarzy- gwiazd poje***** się niektórym w głowach. Kto nie pojedzie na mundial w wieku 19 lat już wielkiej kariery nie zrobi.... Riki .a 20 lat, dopiero 20.
W wieku 20 lat Jamie Vardy wychodził na browara po robocie bo grał w regionie nie Laicester.
W wieku 20 lat Salah był w Basel
W wieku 20 lat Aubameyang był na kolejnym już wypożyczeniu, tym razem w Lille
W wieku 20 lat Xavi nie był dyrygentem jak się wszystkim wydaję,tylko był zapchajdziura bo Guardiola się połamał, a zanim Xavi stał się wiodącą postacią to minęło oj sporo lat.
W wieku 20 lat Zidane przechodził do Bordo z AS Cannes.
Jest pierdyliard takich przykładów i trzeba sobie uświadomić, że każdy musi na swoją porę poczekać, równie dobrze na Puiqa przyjdzie w wieku 24 albo 26 lat,kiedy nagle stanie się kluczowy.
Uważam ze dwuletnie wypożyczenie do Ajaxu było by ruchem idealnym i wrócił by w tedy w pełni gotowy by grać
0
@Kajtek77 zgadzam się, wolałbym 30 mln niż Neto.
0
@Brosik ja nie wiem skąd wy takie pomysły bierzecie
0
@sebasek99 w Polsce za espresso płacisz równa 5 wszędzie;)
0
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92 można? można! Od początku ludzie co twierdzili że trzeba nauczyć się z tym żyć mieli rację. Wystarczyło by odizolować chorych i starszych i nikt by nawet wirusa nie zauważył..
0
@BartqRKO Guardiola domyślnie chciał grać czwórka w środku z Messim i Villą w ataku, niestety nigdy to się nie stało a Fabregas stał się bardzo niechciany w Barcelonie. U Enrique gdyby zaczął biegać na boisku to byłby kocurem, ale i tak wszystko dobrze się skończyło bo za niego przyszedł Rakitic który był 2/3 razy tańszy oraz tyle samo lepszy;)
0
@konrad1661 obu trzeci etap wszedł jak najszybciej to jeszcze w piłkę do wakacji pogramy
2
@Bovciek other team mordko
0
@SuperPatsonFCB uważam że w czerwcu ani w lipcu się nie odbędą. 2021 niestety
0
Jeżeli chodzi o zmianę nazwy stadionu to pasuję tutaj jedno powiedzenie skierowane do Bartomeu.
Tonący chwyta się brzytwy...
0
@kaamil1910 jedynie Salah byłby opcja dla kogoś, uwaAm że Mane odchodząc pod inny system z innym trenerem przepadnie gorzej jak Coutinho
1
@Kajtek77 był nie do zajechania przed kontuzją. Szkoda, że się o nim nic nie mówi
1
@DLFCB myślę, że odpocznie po karierze jakiś czas i znajdzie dla siebie miejsce w futbolu. Widzę go w roli łącznika juniorów z dorosłymi kadrami, myślę, że umiał by zająć się młodzieżą i być opiekunem najmłodszych. Dla szkrabów lekcję i pobyt u boku Leo będą czymś więcej niż wyjątkowym.
3
@MesQueUnClub_87 proces starzenia się Suareza każdy zauważył nagle w momencie kiedy przyszedł Valverde.
Dembele może po prostu potrzebuję dobrego treningu? Nie możemy mówić że jest szklanką skoro nie miał okazji pracować z innym człowiekiem w Barcy. U Tuchela jakoś nie wypadał a Tomas lubi ciężkie przygotowanie fizyczne. Każdy kto zaczyna trenować z tym trenerem zaczął tracić - Fati, De Jong to był już szczyt. Nie było osoby która zrobiła progress u Valverde
3
Wypowiedź Malcoma daje do myślenia. Plaga kontuzji, Dembele na wiecznym out'cie - wszystko było wina przygotowania fizycznego, uważam, że jak Quique zabierze się za nich w okresie przygotowawczym to nagle Arthur zacznie mieć siłę, wróci stary Frankie i Dembele jednak nie jest szklanką
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DarekFCBnaZawsze zgodzę się tylko on po tych 10 kontuzjach już prędkości nie odzyska i z odwagą będzie tylko gorzej. Do momentu odnowienia się kontuzji widziałem postęp, bo zaczął się dobrze prowadzić i wyglądał lepiej. Jest 97r więc w tym roku 23 urodziny i jest bardzo bardzo młody, ale niestety piłkarze o tym profilu ile są na topie? Jeszcze 3-4 lata i skończy się wyprzedzanie piłkarzy
0
@Chwytliwy czasem myślę sobię co by było gdybym tak jak Busquets miał 23 lata i zdobyte każde trofeum. Ja bym chyba szybko zwiedził świat - Tokyo, Toronto i grał sobię z amatorami dla przyjemności
0
@Avada Kedavra jedyne czego nie rozumiem to fenomenu tego sportu!
0
@Avada Kedavra dobra rada, ale w sezonie zimowym nie da się nie natrafic na skoki i turnieje czterech skoczni czy inne nudne gówna
0
@tombard Prosto to produkuję?
0
Mam dla was ciężkie pytanie.
Bartomeu czy Rosell
1
@Janiama znam zwycięzcę trzech mundiali co twierdzi inaczej xD
0
@msmsms Dembele gdy nie miał kontuzji po którymś spotkaniu super odpalał, mnie ciekawią statystyki Coutinho, który przyszedł tu za 150 mln