- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
3
Wypowiedź Malcoma daje do myślenia. Plaga kontuzji, Dembele na wiecznym out'cie - wszystko było wina przygotowania fizycznego, uważam, że jak Quique zabierze się za nich w okresie przygotowawczym to nagle Arthur zacznie mieć siłę, wróci stary Frankie i Dembele jednak nie jest szklanką
1
@jeyx77x Skoro wszyscy mieli takie same treningi, a mimo to Dembele ciągle wypada, to chyba jednak jest szklanką. Nawiązując do plagi kontuzji to akurat Suarez się boryka ze swoim kolanem już od wielu lat, a im starszy tym jest coraz gorzej. Arthur od samego początku odstawał kondycyjnie od reszty do tego dochodzą jakieś narty i inne łamanie zakazów, więc w konsekwencji tego, więcej nie gra, niż gra.
3
@MesQueUnClub_87 proces starzenia się Suareza każdy zauważył nagle w momencie kiedy przyszedł Valverde.
Dembele może po prostu potrzebuję dobrego treningu? Nie możemy mówić że jest szklanką skoro nie miał okazji pracować z innym człowiekiem w Barcy. U Tuchela jakoś nie wypadał a Tomas lubi ciężkie przygotowanie fizyczne. Każdy kto zaczyna trenować z tym trenerem zaczął tracić - Fati, De Jong to był już szczyt. Nie było osoby która zrobiła progress u Valverde
0
@jeyx77x Suarez stopniowo stracił na kondycji, która nie pozwala mu już stosować takiego pressingu jak kiedyś i uważam, że to naturalna kolej rzeczy jaka następuje wraz z magiczną barierą 30 roku życia, co za tym idzie? większe zmęczenie = większa liczba popełnianych błędów, niedokładność podań i strzałów, mniej wyjść na pozycję, irytacja samym sobą, bezsilność, machanie rękami, ale mi bardziej chodzi o to, że Gruby borykał się z bardzo trudną kontuzją kolana i szczerze jestem zdziwiony, że tak długo się nie odzywała, niestety nadszedł ten nieunikniony moment i urazy już nie goją się jak u 20 latka, tym bardziej, że chodzi o kolano, które jest jednym z najgorszych kontuzji, nie tylko dla piłkarza. Jeśli chodzi o Dembele to słuchaj, sztab pełen profesjonalistów i nikt nie stwierdził, że należy zastosować mu trening indywidualny? zobaczymy go pod wodzą innego trenera, ale patrząc na jego profesjonalne prowadzenie się to cudów się nie spodziewam.