0

@TheMugShot Cesc Fabregas? Cristiano Ronaldo to przecież nie jest Crystiano Ronaldo;D

0

@Misiekmisiowaty2000 taki.brankarz średni ale ze wychowanek to grał, ostatni sezon miał znakomity, ale to tyle. Dobrze,że mamy Stegena!

0

@Wichurek pewnie że nie, mimo to jest taki że chwilę po obejrzeniu o nim jeszcze pomyślisz

1

@DaPi możesz, ale po co? Skoro przez noc może. Ci się wszystko ściągnąć?

0

Właśnie skończyłem Bad Boya od Vegi i szczerze?
Nie jest to zły film, dramat i takie okrucieństwo na dużym propsie i mimo wielu wad ogląda to się dobrze. Dodam od siebie że jako sympatyk piłki nożnej bolały mnie niektóre sceny, gdyby był pewien że tak wyglądają koszary w każdym klubie to znienawidzilbym ten sport.

0

@Hiacynk Dyllan Malen proszę państwa!

0

@Kajtek77 rok temu poruszyłem tu temat tego samego dla piłkarzy ale mnie zjechali xD

0

@AmigoBlancos umowy dożywotnie to coś pięknego. Leo i CR7 dostają od Nike i Adidas drugą taką samą wypłatę

1

@NeroTFP umowny się, system szkolenia u nas zmienił się jak przyszedł Zibi, a Belgowie inwestują w to od lat.
Gdybyśmy mieli pokolenie z Hazardem, Lukaku, De Bruyne, Carrasco, Witselem, Kompanym, Vertongenem, Munierem, Mertensem czy Coutriosem to byśmy więcej zdziałali.
Dziś mamy Karbownika, Szymańskiego, Buksow dwóch i paru innych obiecujących, oni zostali szkoleni gdy Ci Belgowie odpadali z Argentyna w 2014

1

@daniel32778 jak ja tęsknię za zubim;))

0

@Pablit w sumie można zostać socjo zawszę;)

0

@NeroTFP 18 kilo w 1,5 miesiąca? Ale będziesz niedługo tył... Nie życzę tego, ale idź do dietetyczki zanim sobie krzywdę zrobisz.

0

@tobiasson92 zgadza się, niestety kto ma umrzeć to umrze,ale Polaków nikt już w domach nie zamknie.

0

@jeyx77x wybaczcie kompani za składnię w pierwszym zdaniu oraz literówkę.. nie sprawdzanie moich wypocin jest od zawszę bolączką!

2

@Commando o Pogbie jest jedną prawda. Jest całkowicie kompletnym pomocnikiem na świecie ( obecnie)
- DMF, CMF, AMF
- prawa, lewa - bez różnicy
- fizyka? Check!
- technika użytkowa? Check!
- czucie przestrzeni? Check!
- ustawianie oraz wybory? Bardzo wysoki poziom, choć uważam że od odejścia z Juve wiele się nie zmieniło

Pogba gdy ma spokój na głowie a nie kalejdoskop Manchesterowski pokazuje klasę, niepotrzebny my był ten transfer bo w tym 2016 gdyby do nas trafił to... Klikajcie narody...
Dużo się mówi o jego podejściu do pracy i bojaźliwym charakterze, który ma po grubasku Mino, ale mimo to w formie jest bestią która przy dobrej drużynie może wygrywać w pojedynkę mecze.
Gdyby Manchester chciał go usilnie sprzedać za powiedzmy 50-80 to wzięcie go było by ruchem genialnym, bo po mimo obecnych problemów zdrowotnych to on ma płuca do biegania.;)

1

@DonMatteo901 Norma, kibice a w szczególności Barcelony mają obrzydliwe krótka pamięć ( niektórzy żałowali odejścia Coutinho xD) i po prostu nie pamiętają jaka jakość dawał Iniesta. Andres jest przynajmniej poziom nad Zizou, który może i miał lewą nogę i mityczne brawurowe prowadzenie piłki ale to Iniesta w primie był nie do zatrzymania, nie tracił piłki, przeżuty, klepy itp. na euro 2012 i w całym 2013 miał swój czas i zabranie mu piłki graniczyło z cudem, dosłownie przyklejona do nogi. Poza tym poruszał się z piłką równie pięknie jak Zidane tylko jakby to powiedzieć... Mądrzej? Lepiej? Andres na boisku wbiegał z piłką w strefy tak , żeby ściągnąć uwagę dwóch i trzech i z tego dawał święte podanie DO PRZODU ( chociaż z Messim, Neymsrem czy Ronaldinho to nie jest trudne) Iniesta najlepiej na świecie interpretował przestrzeń na boisku, lepiej od Xaviego czy Messiego bo w zasadzie nie tracił niepotrzebnie piłek jak Leo za młodu i nie był" czasem" przesadnie asekuracyjny jak Xavi, który w paru momentach mógł dać piłkę inaczej. Idealny ofensywny pomocnik, którego w poruszaniu dziś przypomina KDB.
Iniesta, długo długo i Zidane, Kaka i dalej miałbym problem bo za bardzo niki do głowy nie przychodzi.

Pod uwagę trzeba wziąć fakt, że Iniesta w przeciwieństwie do Zidana był ZAWSZĘ opanowany, spokojny i szanowany bezwarunkowo, bohater Hiszpanów, którego doceniają nawet przescieradlowi. Wykorzystał swoją wątła sylwetkę w stuprocentowych

8

@Rastafarnianin myślę, że Brad Pitt ma to w głębokim poważaniu

0

@Janas11224 my mamy kreatywnych w środku, nie mamy skrzydłowych...

0

@maroon właśnie takich komentarzy potrzebuję!

0

@czosnekfcb dziś ściągnąłem bussu i lecę już hiszpański i rosyjski bo Angielski skończyłem;D

0

@monsterrize no, co za ignorant...

0

@msmsms ja we wrześniu na Bośnię jadę!

0

@NeroTFP
1 Szopen
2 Sinatra
3 Preslay
4 Curtis
5 Mercury
7 Jackson
8 Eminem
9 Jarosław " Bisz" Jaruszewski
10 Rysiu Riedel.

0

@Hiacynk duża część tego złomu to blacha, sporo słupów żelaznych, miedź też się znajdzie, pręty różnej maści itp
Jest tego na prawdę dużo, zostało z budowy dwóch budynków.
Największy zysk upatruje w tych żelaznych słupach których jest trochę i jeden z 25 kilo może ważyć

0

@AmigoBlancos myślę tylko,że jakbym był bogiem to bym go uśmiercił.

0

@LuisSalvano fenomen, jak grał to za bardzo nie odstawał od Xaviego, Rakiticia czy Iniesty w PRZYZWOITEJ formie, niestety więzadła... Ale manianke ma świetną

1

@Rogalson dajmy zagrać chociaż 10 meczy Arthurowi z dwoma skrzydłowymi.
Xavi i Iniesta mieli młodego Leo, Henrego, Ville, Neymara, Sancheza, Ronaldinho a De Jong i Arthur ?... Coutinho i raz na rok Dembele, tego nie bierzemy pod uwagę?

3

@Hiacynk dodajmy że gra w Milanie! To dopiero robi wrażenie;)

8

@Sznejk ogrodzie odbiegając od tematu, marzy mi się połączenie FM z Pesem, żeby jeszcze mecze móc grać. Myślę że to i tak kwestia czasu i FM stworzyć obraz z perspektywy szkoleniowca i będzie można mecze oglądać ze stadionu. To byłby prawdziwy hit!

1

Mam na podwórku około 150-200 kg zlomu, ktoś się orientuje ile za to mogę dostać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?