0

@cat_r37 no to się składa wiele czynników

0

@BarcaInfo i gitara, #newMalcom!.....

0

@Kwiatek67 transfer do Juve jest dla mnie idiotycznym pomysłem. Jak sobie to ludzie wyobrażają? Costa, Ronaldo, Dybała i nie stąd nie z owąd Milik xD
W Napoli woleli grać na Merensa w środku a Arek chcę iść jeszcze wyżej i konkurować z lepszymi.
Zespoły 10-3 Anglia oraz top 6 Hiszpania, to jedyne sensowne wyjścia, a myślę że i tak strasznie przeceniamy Milika, głównie przez kanał sportowy gdzie się go gloryfikuję

0

@SeeleyBooth rocznikiem ma 23 lata i warto w niego jeszcze zainwestować bo z trenerem dla którego przygotowanie fizyczne jest ważne, może zdziałać cuda

0

@geass a to było tak,że czego się nie dotknął zamieniało się w złoto;D

0

@bartoszekkk Klopp w swoje książce opisywał, że Coutinho polega na przygotowaniu fizycznym ( choć trudno uwierzyć)
To by tłumaczyło zjazd, każdy wie, że treningi u Valska były słabe i akurat po okresie przygotowawczym zaczął się zjazd;)

1

@Mroziu czego znów nie rozumiesz?

7

@Pawlak1992 otóż to. Z resztą City i Bayern a zwłaszcza Barcelona to nie były gotowce. Guardiola objął wypalona drużynę która ledwo się zakwalifikowała do ligi mistrzów. To on postawił na Busquersa, Pique, Pedro czy zrobił z Masherano piłkarza klasy światowej. On miał niewystawiac Busquetsa,żeby było trudniej?
Bayern czyli drużyna w teorii gotowa, ale podczas wymiany pokoleniowej. Lahm, Alonso, Roberi, Robben to były dziadki, zrobił co mógł, bez transferów jakich chciały też mu łatwo nie było
W City dostał gotówkę, ale co z tego? Gdyby po Walkera, Stonsa, Laporte, Mendiego, Otamendiego, Cancelo zgłosiły się biedniejsze kluby to by zapłacili mniej, to jasne że pieniądze pomogły w negocjacjach, ale to tylko cena, wazne jest,żeby w transfery trafić. Sterling i KDB już w klubie byli, do przodu wynalazł sobie Jezusa, Sane Mahreza i też musiał to jakoś poukładać. Nie ma samograjow a Pep zawszę dawał radę

1

@TheNekro94 Grabowski, Kot, Franz Maurer ( nazwisko wyleciało z głowy)
Kamil Bednarek, Guzior, Sarius, Token, Fredie Gibbs, Tech 9ine, Bisz, Tede, Phaorah, Zamachowski, Żmijewski, Paczes, Lotek. Trochę tych osób się przewinęło;))
Większość znam z bliskiego spotkania, z niektórymi minąłem się na kempie na prasie a niektórych z spotkań ze sceny. Lubię z takimi osobami rozmawiać k nigdy nie sądziłem,że będzie mnie jarać spotkanie kogoś sławnego. Pamiętam jak spotkałem Grabowskiego i Guziora jako pierwszych i serce biło z jakiejś ekscytacji, dziś nawet o zdjęcia nie proszę bo nie chce im dupy zawracać. Umowy się gdy przechodzi koło Ciebie jeden z najlepszych obecnie raperów na świecie jak Token to można oczy zrobić;D

0

Widzę że sporo rzeczy się działo dziś w przeszłości;))
Leo pierwsza bramka, Mourinho Chelsea triumf po 50 latach czy Borusia i mistrzostwo Niemiec poraz pierwszy po ośmiu latach, wow

0

@czosnekfcb dodajmy że Leo w rankingu na niższym szczeblu ma Suareza i Neymara, którzy grali we trójkę przez 3 sezony wow

0

@Avatarr jak De Jong wróci na defensywnego, ściągniemy skrzydłowych i Najedziemy ofensywnego pomocnika?

0

@messi564 jeszcze wypychanie Semedo bo nie jest drugim Alvesem xD
Chłop ma wszystko a u Kike mu szło na prawdę w porządku i teraz go odpalamy?

0

@AmigoBlancos myślę,że też byś mógł zaorać Pique, jest fatalny w 1-1

0

@FCB24 znam nie polecam

0

@Messibestplayerintheworld niestety umowa wie, ciekawe ile się uczył, żeby strzelić tak w Pesie. Wygięcia gałki przy strzałach są ciężkie do ogarnięcia.

1

@IronSanHybrid jedyny słuszny kandydat

0

@msmsms to była by zbrodnia, nie możemy w 3/4 sezonu go przerwać. Jeżeli chcemy już cos anulować to anulujmy drugą rundę, będzie bardziej sprawiedliwie. Są i ignoranci co nie chcą przyznać tytułu Liverpoolowi bo " matematycznie nie wygrali". Maja 25 punktów przewagi, skończmy sezon teraz, w połowie, albo go dokończymy. Nie możemy od tak anulować sezonu, przecież się odbył

1

@Hiacynk po co mu tek Milan był?
Szkoda, że Klopp nie chciał go wziąć pod skrzydła, pewnie byłby dziś crackiem

3

Najgłupsza rzecz jaka wyszła z waszych ust? W moim przypadku jest to zdanie:
Za miesiąc zaczniemy trać siawe.

1

@Chwytliwy uważam,że Real ogólnie będzie mieć problem bo liczą na efekt" kariera fifa" gdzie sprowadza 15 młodych i oni 1 do 1 zastąpią starszych. Niestety ale Modric, Ramos, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo to podobne roczniki i każdy jest już raczej po drugiej stronie ( może jeszcze Kross nie jest)
Hazard nie dorasta do pięt Ronaldo, Militao Ramosowi, Fede Modriciwi a brazylijskie dzieci skończą się tak szybko jak się zaczęły, no i Benzema nie doczeka się następcy. Mnóstwo dobrych! Ale niepotrzebnych transferów - Mendy, Odriozola, no i moja ulubiona sytuacja z przodu;) hazard, Rodrygo i Vini na lewej a na prawej Vazquez, Bale. Nie wiem czemu Chic jeden z młodych nie został wypożyczony, ale gdyby nie kontuzję Hazarda to by nie pograli.
O ile w Barcelonie jest zle z powodu złych decyzji to w Realu może być źle zaraz, bo pragnę zauważyć,że Barcelona w 2/3 lata pożegnała : Xaviego, Inieste, Masherano, Alvesa, Bravo, którzy byli kluczowi. Barca mimo to trochę wygrała i w zasadzie wymieniła pół mistrzowskiego składu a Real?
A Real czeka odejście Marcelo, Modricia, Benzemy, Ramosa, Bale, Navasa, Krossa? W ten samym momencie- i tego młodzież nie wytrzyma. Barcelona miała Messiego, Busquets Pique , Suareza i Stegena, którzy biorą wszystko na Siebie, Realowi zostanie Varane, Hazard, Casemiro, Courtois, którzy będą musieli stać się nagle piłkarzami w pełni dojrzałymi.

0

@Homeopata8989 nie, jeden/ dwa sezony na najwyższym poziomie a reszta zarówno w Madrycie, Paryżu i Manchesterze na solidnym europejskim poziomie. Typowy skrzydłowy starego pokolenia, lewonożny najlepiej na lewej stronie, wrzutka, bieg z piłką, drybling zgubiony na mundialu w Brazylii. Moim zdaniem bardzo przeceniony piłkarz,który ma jakiś moment raz na rok

0

@tobiasson92 od kiedy otworzyli lasy i pozwolili się na legalu przemieszczać, to wszystko wróciło do normy bo obostrzeń już nikt nie przestrzega, z tego co ja widzę przynajmniej

0

@Bobo25 pracując potrafiłem dostać dziennie nawet stówę,albo i półtora, dlatego gdy mam okazję to daje nawet żebrzącym na ulicy. Na psy i inne przelewy nie daje, ale za przysługę albo biednym zawsze dam;)

1

@Coutinho007 niektórzy byli mądrzejsi od zarządu i wiedzieli od dawna że ten transfer to błąd bo wiedzieli jak gra Coutinho. Jestem tego przykładem, chociaż muszę przyznać że dałem się oczarować tej sadze transferowej... Coutinho zawsze był himeryczny i nie miał konkretnej pozycji na boisku, ale specjaliści na LR się chu... Na piłce znają a zarząd kupił co drogie

1

Ale bym po plaży pochodził

0

@Hiacynk jak przeszedł Simeone to Atletiko stało się defensywne i przestało umieć w napastników.

0

@Mroziu w zasadzie to tak może być, a my Barce wyzywamy od miesięcy że się na finansach nie znają

0

Kler to taki zły film?

0

@koziar ja na miejscu Kloppa wziął rok urlopu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?