0

@Pablopicasso27 zamknięte są xd

2

@tobiasson92 bójka to nielegalne zgromadzenie

0

@Janiama nie wiem gdzie ale w łódzkim cała rodzina w domu siedziała, przynajmniej w okolicy Sieradza

0

Ręce do góry kto się śmiał, że to zwykła grupa i nic poważnego!

0

@mr Barca czemu akurat jedne z najbrzydszych koszulek chcesz kupić?

0

@Bamek94 to jaki kryzys musi przejść ta gra to jest dopiero niemożliwe xD

0

@SuperVegeta Jestem zdania, że jak ktoś coś wie to powinien się tym chwalić, niech książki, zainteresowania i zdobyta wiedza posłuży nam do tego by komuś coś wytłumaczyć lub, żeby coś pokazać komuś kto jeszcze tego nie widział.

0

@MesQueUnClub_87 gdy coś jest to się tego niedocenia. Stanu nirwany i wieku 16,17 nigdy bym nie opuszczał i świadom tego byłem od zawszę. Mam nadzieję, że większość osób przez tę pandemię trochę otrzeźwieje i zacznie widzieć to czego wcześniej niewidzeli. Po wojnie w 45 ludzie zmienili się na zawszę, nie porównując ale oby wspominano nas jako pokolenie po katastrofie, które przeżyło wirusa,który sparaliżował cały świat i to my zaczęliśmy zmieniać hierarchię i otwierać oczy

0

@SelloutCrowd komplementy przydupasow nobo jestem sławny i sąsiedzi którym chciałbym nasikać na trawnik

1

@Sznejk ah ten Penia.. od kiedy zaczęło się mówić od odejściu Cilesena widzę jego nazwisko w propozycjach na przyszły sezon. Pytam się po co? Jak wiadomo, że to tylko zapchajdziura kadry, kolejny po Masipie, Oierze, który nie bedzie grał nawet w Primera Division. Rozumiem kult dawania szans,ale czy nie lepiej mieć na kontrakcie starego bramkarza, który stanie raz na rok? Marnujemy chłopakowi karierę właśnie w tej chwili. Chciałbym Ter Stegena, bramkarza po 30 który coś obronił i nadsl można na nim polegać,oraz starego" Fabiańskiego" który sobie wrzuci Barcę w CV będzie dobrym duchem drużyny oraz kiedy będzie trzeba to stanie i na doświadczeniu coś złapie. Chciałbym mieć podpisanych 3 18 Latków, którzy się rozwijają daleko od Barcelony i wrócą gdy Stegen będzie wieszao rękawice na wieszaku.

0

@KamQiX zróbmy wybory internetowe, mohery nie ogarną i wygra Krzysiu i wszystko będzie dobrze!

1

@Stoiczkow ja uważam, że w pewnym stopniu to wina Chińczyków i oni powinni za to zapłacić. To w ogóle dziwne, że nie mówi się o tym kto jest winien i kto za to będzie musiał zapłacić, jeżeli Chińczycy tak sobie podeszli do pandemii która zatrzymała wszystkie kontynenty to coś jest tu nie tak

0

@SonBarcaGoku i policz czas w którym piłka nie była w grze czyli odejmij jakieś 40 minut

0

@PatrykBarcelona ufam xaviemu,jordiemu C i reszcie!

0

@Xavyol dzieci nowego rapu tz szpaki zebssony i bedoesy, czyli nic ciekawego

0

@Pablopicasso27 jak się z kim kolwiek połączysz to będzie sukces

0

@Jaca27 w najgorszym wypadku umrą ci co są słabi i poważnie chorzy. W końcu się nauczymy z tym żyć

0

Minęło już parę tygodni pandemii. Czy piłkarze mogą już wrócic do treningu po kwarantannie?

2

@SelloutCrowd i ta ich krytyka starej szkoły. I ta nowa szkoła,której tak brakuję przeżyć

0

@AdiKingu96 24 lata i firma? Wow,bardzo fajnie

0

@SonBarcaGoku pasowałby do City, Liverpoolu, Barcelony czy Realu

0

@tobiasson92 szanuję podejście, mimo, że wolałbym bym obejrzeć powtórkę brickleberry albo obejrzeć kontynuację domu z papieru

0

@Mati90fcb ojciec ma w garażu i wybieram panamere która obok stoi, Porshe tylko dobrze Panamera wyszła. Albo ja lubię wyścigówki

0

@LuismessiJr mogą zrobić wszystko,ale póki gra nie stanie się atrakcją i pokazem joga bonity to nikt tego nie kupi. Lubię to dążenie do perfekcji PESA ale przez tą ciągła symulacje od mogę sobie mocno podać, podciąć kiedy chcę, mocno przezuxic czy minąć gościa jak mi się podoba. Oby na nowej generacji dało radę zakładać dziurki bo tutaj jest lipa i PES i fifa

0

@Criss18Barca okaże się,że kto ma umrzeć to umrze i w zasadzie ludzie mniej odporni i chorzy będą uważać na siebie i wszystko się dobrze skonczy, gdy wymyślą szczepionkę ...

0

@emeu wystarczy obejrzeć mecze z 1980 im się pilka od nóg odbijała i mają oni konkurować z Leo co ostatni raz piłkę źle przyjął w meczu z Granadą w 2015?

0

@Danny Gaucho uczciwie? Czasy kiedy Leo był porównywany do Pele dawno minęły. To było gdy miał 23,24 lat i od tamtego czasu to każdego się porównuje do Leo właśnie, śmiem twierdzić, że gdyby nie wylew sędziów przez trzy lata w lidze mistrzów to CR by nie był w ogole brany pod uwagę jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza w historii, a nie zapominajmy, że Ostatnie dwa mistrzostwa co Barca straciła to gównie przez sędziów więc to tez bardzo wpływa na końcowy wynik. Każdy z legend począwszy na Ibrze a kończąc na Maradonie twierdzi jednogłośnie że Leo jest najlepszy. Tę opinię było słychać od Cruyffa, Kluiverta, Cantony, Beckham a, Ronaldinho, Rooneya, Beckenbsuera, Mullera G, Stoichkova, Guardioli, Kloopa, Mourinho, Fergusona, Wengera, Simeone, Neuera, Ibry, Maradony ( choć często zdanie zmieniał) Rivaldo, Linekera, Guulita, Pirlo, Xaviego, Iniesty, Buffona, Cassiliasa, Kaki, Ronaldo Nazario, Neymara i setki innych graczy, oczywiście mnóstwo wypowiedzi nawet nie było oficjalnych i jeszcze więcej nagle przepadalo czy było przewracanych. Wielu z nich to Barcekonismo, ale czy Carlos, Figo, Sanchez , Zidane czy Inny vaiekki piłkarz tak nie myśli? Pewnie myśli tylko z uwagi na gre i klub nie może tego powiedzieć. Di Maria, Higuain mówią,że Leo. Piłkarze grający w Portugalii jak Gomes czy Semedo powiedzą że Leo a nie mówią tylko ci którzy nie chcą tego powiedzieć. Messi skończy z największą liczbą trofeum na koncie i zapewne z największą liczbą złotych piłek na koncie. Chłopak lata temu przebił Kubale w meczu z Osasunę/ Levante na wyjeździe ( pamiętam oglądałem) przebił każdy rekord i na boisku potrafi zrobić wszystko, żaden CR7 mu nie zabierze tego co osiągnął i może co najwyżej walczyć o drugie miejsce z Ronaldo, Ronaldinho, Iniesta, Zidanem czy kimś innym,ale nie z Pele co grał po polach całe życie

0

@Katalonbar wszystko co związane z językiem ruuskim wydaje mi się obrzydliwe i biedne

0

@kerouac pierwszy raz słyszę o tym sposobie a to moja profesja. Osobiście bym odradzał bo skacząc z tego zwisu za pewne kolega by kompresję na kręgosłupie wyrwał i dopiero by się narobiło. Jeżeli chodzi o kręgosłup i wszystko z nim związane to nic nie róbmy samemu,tylko specjaliści

0

@Krzysiek_FCB Ciężka sprawa,której ja bym się nie podjął sam robić. Idź do fizjo i czasem nic sam nie ksbinuj. Mało brakuję a możesz się nawet sparaliżować na miesiąc,dwa. Wszystko co z kręgosłupem jest cholernie ważne i odpowiedzialne,jak ci już potocznie zwany dysk wypadł to odpoczywaj sobie a wizyta u fizjoterapeuty i kręgarza jest obowiązkiem, ktoś ci to musi wstawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?