La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

4

Pod koniec wakacji człowiek miał już dość tych ognisk grilli, gdzie by się nie ruszył to woń kiełbasy niosła się po ulicach, każda impreza ze znajomymi to oczywiście grill albo ognisko, aż do zeżygania, a dzisiaj dałbym się pochlastać za taką karkówkę, wiaterek i zimne piwko w cieniu pod drzewem ehh.

0

@MesQueUnClub_87 Coś no tak to już jest na wioskach że tylko ognisko albo domek na drzewie. Musisz się do miasta przeprowadzić..

0

@PatrykBarca No nie tylko na wioskach bo na dzielnicach domków jednorodzinnych również, a mieszkam prawie w samym centrum miasta.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Pochalastac? Śmierć w blasku ognia przy akompaniamencie cykad, pękającej kiełbasy i zbieranego tłuszczu - rewelacja :D

0

@MesQueUnClub_87 gdy coś jest to się tego niedocenia. Stanu nirwany i wieku 16,17 nigdy bym nie opuszczał i świadom tego byłem od zawszę. Mam nadzieję, że większość osób przez tę pandemię trochę otrzeźwieje i zacznie widzieć to czego wcześniej niewidzeli. Po wojnie w 45 ludzie zmienili się na zawszę, nie porównując ale oby wspominano nas jako pokolenie po katastrofie, które przeżyło wirusa,który sparaliżował cały świat i to my zaczęliśmy zmieniać hierarchię i otwierać oczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?