0

@Bykunn o czym my mówimy, cztery ligi mistrzów, dwa mistrzostwa Europy jedno mistrzostwo świata,ponad 30 pucharów w karierze, Zidane daleko miał do Iniesty

0

@FDJ jasne, że tak. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet Kaka w primie był od niego lepszy a co dopiero Andres Iniesta

0

@kamiVeB nigdzie nie poleca jak loty wstrzymają. Dzięki Bogu że nie zbliża się Boże Narodzenie bo polska by umarła w parę dni

0

@barcelonaLM o szczycie zachorowania mówi się od dwóch tygodni,że będzie za dwa trzy tygodnie,to kiedy w końcu?

0

@Khajio Piszczek stawia Dembele wyżej niż Sancho. Anglik rozegrał drugi znakomity sezon,którego brakło Dembele,mimo to uważam, że nie da on rady w innym świecie niż Bundesliga. W City Pepowi nie był lpotrzebny to się pozbyl młodego Anglika a to o czymś już świadczy. Sytuacja podobna jak z Liverpoolem i Kloopem. Nikt z the Reds oprócz Allisona i Salaha nie zagra w innymi klubie tak jak w Liverpoolu, ponieważ są to piłkarze przeciętni,ale przez kontakt z jurgenem stali się rzeźnikami,dzięki wywindowaiu tego co potrafią najlepiej. Van Djik od zimy spory regres i kto wie czy się po nim podniesie ( bo po tym podobno się najlepszych oceniać) pamiętam sytuację z whu gdzie pięknie to napastnik wyciągnął,z tego zrobiła się sytuacja pod bramkowa w polu karnym Liverpoolu,a to już jest przedszkolny błąd. Firminho Mane czy van dijk są dobrzy jak mają Robertsona, winlajduma, Fabinho ale i wspomniana trójka jest lepsza gdy ma Firminho Fabinho czy Mane. W szkole niemieckiej jest identycznie, Sabiczer wyjęty z Lipska stałby się słabiutki a Sancho wyjęty z BVB stałby się Viniciusrm. Nigdy więcej piłkarzy od Niemców i Jurgena Kloopa

0

@Homeopata8989 tak jak z Bundesligi tak nie ufam Seria A. Czy ktoś wyszedł z seria A i zrobił karierę w ostatnich latach? Pogba, Alexis i chyba tylko tyle pamiętam. Z bunes liga jest identyczne, zachwytów na BVB nie ma końca a kto poza Lewym zrobił większą karierę? Hummels i może Aubameyang. Sahin, Dembele, Mor ,Pulisik, Altintop, Weigl, Alcacrer,. Żaden kariery nie zrobił i raczej nie zrobi. Brzydki Norweg i szybki Anglik skończą podobnie, albo pójdą i się odbiją albo zostaną na swoim podwórku bo tylko tam pasują

0

@tobiasson92 ja ludzie się dezynfekują i nie zbliżają do obcych to nie mam nic przeciwko,w taka pogodę w domu niecda się usiedzieć

0

@Coutinho007 jak się okaże,że wróci i wygra nam sezon to kończę z piłką

1

@l0Messini bo ci debile myśleli, że gospodarka padnie bo tom Hanks jest chory j zapas ryżu i makaronu który pewnie wyzywil by cały świat przez rok skończy się w półtorej dnia

0

@deyna2018 serial bardzo życiowy. Fin i Clark

1

@Tomek_TF Rajkard : nie można od tak oddawać takich gwiazd jak Ronaldinho, Etoo, Henry czy Yaya Toure
Guardiola: ;)

1

@MESSIah16 myślę,że nie maszans żeby nie wróciło. Pomyślmy, mamy cały marzec w kwarantannie,bo ludzie co się zarazili mają dwa tygodnie odpoczynku i ci co od nich się zarazili też,ale już tą drugą grupą nie powinna zarażać i przypadki pod koniec marca powinny cichnąć a ludzie do pracy wracać. Dla mnie najgorszy scenariusz to dwa tygodnie kwietnia gdzie jeszcze jakieś głąby zarażały w drugiej turze. Jestem pewien, że La Liga wróci do końca kwietnia

1

@jachuu9 super pomysł

0

@AmigoBlancos 1) khedira 2 - 3) Rooney

0

Odbycie się matury można włożyć między bajki, co z tym problemem zrobić? Wakacje, powtórka klasy czy co?

0

@puyol_presidend5 laca to chyba nigdy w kadrze nie nie grał. Nie wiem czemu go, Martial i wieku innych nie powołuje the szamps

0

@NaFazieHitman pech, Higuain, pan lysy z kitka i defensywa

0

@Szicek10 iluwaAm że już mogę to mieć z uwagi na bóle głowy i leciutkie gorączki, ale nie tknie mnie to nic a nic,ale babcia i reszta rodziny?

0

@A_Gomesinho_21 sentyment do 2010 chociaż 2014 też niczego sobie

0

@MrShakira wszystko do kosza wyrzuć. Po tym kryzysie ceny spadną nawet do 50 procent. Jak mówił Cwiakala i Disblaster lata 2000-2005

0

@tomono odkryty został w 2004 z tego co ty mówi, i tak był z wieloma z nas przez te lata

0

@FC1899Barca " trzeba sobie powiedzieć" " merytorycznie" człowiek mem ale charyzmę na

0

Sprawa robi się poważna, chłopski nawet na boisko nie chcą jechać pograć, coś tu jest nie tak.;(

0

@NaFazieHitman wystarczyło, żeby paru cymbałów odwołało wyjazdy do Włoch i żeby Włosi nie wpuszczali Chińczyków. W ogóle całą Europą mogła zrobić ograniczenie Chińczyków i było by wszystko dobrze.

1

@Kamiloza91 i dobrze, nie dać mistrzostwa Liverpoolowi to przestępstwo.

1

@arcziFCB polecam kupić spryt za stówę i masz dezynfekcję na dwa lata;)

2

@Khajio ja w ogóle nie ufam żadnemu trenerowi niemieckiemu

1

@AnnaMarianna Demi Lovato, Selena Gomez

0

@feiticeira nie wiem kto kłamie, ale u nas w mieście codziennie pracują

1

@matteoFCB ja nie wiem ile ty kibicujesz,ale ja już długo i powrót Neymara to konieczność. To,że tobie się wydaje,że na kogoś się wypił Neymar to nic nie znaczy. Cały transfer to była gierka a w klubie już dawno o tym wiedzieli, że chce odejść. W mediach jest jak zawszę inaczej,się serio myślisz, że w tydzień/ dwa ustalili wszystko? Dwa telefony i trzy faksy i Neymar w PSG? Barcelona dostała za niego pewnie więcej niż te 222 miliony,wiele rzeczy działo się pod stołem. Neymar dostał by tą kasę tutaj co dostał w PSG. Wierzę w projekt PSG bo jak nie wierzyć jak tam jest najwięcej pieniędzy na świecie? Neymar w żaden sposób nie przypomina typowego Brazylijczyka co po pierwszym sukcesie robi brzuszek i imprezy, od pierwszego meczu prawie zawszę był w formie i w niczym nie ustępował umiejętnościami od najlepszych. Ba nawet uważam, że był i nadal jest lepszy od Ronaldinho. Od Bartomeu każdy chcę odchodzić i nie wiem czasem czy też Neymar nie chciał,skoro Bartomeu nie chce zapłacić mujego pieniędzy. 70% dzieję się za kurtyną i tego pewnie się nigdy nie dowiemy,ale wierzę w to, że to był wielki wałek finansowy. Neymar wróciłby teraz jako gotowy następcą Leo i piłkarz wchodzący w najlepszy piłkarski wiek. Sytuacja na świecie się zmieniła i nie będzie kosztował 170 milionów. Jak dla mnie tylko Neymar nie żadne Sancha czy wernery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?