1

@Katalonbar każdy klub podupadnie, wrócimy do 2008 i kupno kogoś za 90mln w górę będzie ciężkie przez parę lat.

0

@pinasmeister trochę racji w tym mają:D

0

@Kompletny raczej na Madagaskar kibice innej drużyny nie dolecą więc nie ma się o co bać

0

@Katalończyk 99 jak wcale,jak już połowa drużyn jest w ćwierćfinale? Było nie grać rewanżów i jakoś byvto było, ale teraz ja bym te ligę mistrzów dokończył. Najlepiej gdzieś daleko gdzie wirusa nie ma. Nawet po jednym meczu

0

@Transu96 nie wiem czy ktokolwiek się na to zgodzi, ani nauczyciele ani rodzice ani uczniowie. Mi się wydaje, że ktoś tu będzie powtarzał klasę

0

@lukas10 Sterling i Sancho to piłkarze o dwie klasy lepsi.

6

@barcelonaLM szwagier jest wojskowym i są narazie szkoleni i przygotowywani na wszelki wypadek, żeby" stać na kasie w Biedronce" cis jest na rzeczy

0

@Culé a muerte co tldo tych diet się się zgodzę. To że nie żrą cukru i tluszczy w postaci burgerów tylko im pomoże

0

@Mordechaj Polska zareagowała błyskawicznie w przeciwieństwie każdego innego państwa. Poza tym podobno wirus w ciepłe niezabsrdzo się lubuje, jak w kwietniu przyjdą ciepłe dni i susza to wirus może nie mieć się zbyt dobrze. Poza tym wariactwo Polaków raz może się przydać i przez tę dezynfekcję ludzie po prostu mogą przestać się zarażać. Równie dobrze wirus może skończyć się za 2,3 tygodnie

0

@Janiama wróci,jak się ciepło zrobi.

2

@Bartek46 hja cię pierdzielę, profesor po tłustym czwartku

0

@Uukasz_93 tam szybko się zrobi lato i możliwe, że ten wirus się nie rozprzestrzeni. Myślę, że im u nas będzie cieplej tym wirus umrze;)

0

@DanielOOL tu zarobił by to samo,tu nie chodzi o kasę

0

@PatrykBarcelona pięknie to zrobił ale jakiego on kopa o ziemię dał po tym strzale, farfocle trochę z tego był;) dobrze,że tego nie widać,ale jak się przyjrzysz to zauważysz jak bardzo paluchy po ziemi poszły

0

@Triv44 to co proponuję Premier League to genialny pomysł. 22 zespoły awans Leeds i West Brom a w przyszłym spada 5 . Nie będzie pucharu ligi. Gdyby zrobili to w Primera Division to była by bajka, choć szkoda, że Leganes i Espsnyol nie spadną,ale przynajmniej jakaś sprawiedliwość . Oczywiście puchar króla albo superpuchar poszedł by w niepamięć.

0

@Lisek Tomasz Cwiakala mówił, że to może spowodować transfery za mniejsze pieniądze w przyszłych latach, obu miał rację;))

1

@kaziks dajmy sobie spokój z Lautaro, póki nie stanie się lepszym piłkarzem,jedynym graczem za którego warto zapłacić dużo pieniędzy jest Neymar

0

@Uukasz_93 co jak co ale są firmy globalne jak Pizza Hut, Shell, Apart, Nike, Adidas, McDonald, Burger King czy KFC gdzie po prostu paru szefów o kilka stanowisk wyżej od pracowników nie kupi sobie turbo Porshe w czerwcu tylko lipcu. Te firmy muszą i mają pogotowie na kryzysowe sytuację, więc każdy na umowie o pracę powinien dostać swoje pieniądze. Uważam nawet, że te wielomiliardowe firmy powinny okazać się jakimś rodzajem pomocy i nawet wspomóc gownazerie na umowie zlecenie, żeby ich nie pozbawić pieniedzy na miesiąc, półtorej. Gorzej jeżeli chodzi o mniejsze sklepy i małe firmy, ale jak wspomniałem te kolosy w swojej branży nic nie stracą,po prostu zarobią mniej. Mój regionalny dostaje już wypłatę w dolcach na poziomie około 15-20 a jego szef już sobie liczy 50 szef szefa szefa zarabia do miliona więc jak ktoś ma stracić to niech stracą ci najbogatsi, żeby Ci co odwalają najbrudniejszą robotę mogli dzieci nakarmić.

1

@AV0CAD0 to współczuję Islandczyków oraz mieszkańca Anchorage

0

@sewciu50 aż chce się na spacer iść!

0

Zwrot "ja cię nie nienawidzę" musi być dla osób niepolski jezycznych straszną językowa zagwistka, znacie proste polskie zwroty które w angielskim są tak przekombinowane , że dla zwykłego Anglika czy Amerykanina są nawet nieznane?

0

@draxidox data ważności jest tylko umowna. Więź otwórz powachaj,jeżeli były w lodówce cały czas to jest szansa, że będą okej, osobiście bym nie ryzykował

0

@AnnaMarianna warzywka. Przynajmniej nie umrę po tych dwóch tygodniach jak w wypadku burgerów czy frytek

0

@Kukiz FCB myślę,że bez przesady. Slad po chorobie zmięknie do połowy maja max. Ja mam Chorwację na wrzesień/ sierpień i też jestem spokojny.

0

@macio_944 większość już zapasy zrobiła. Zaraz nastanie sytuację gdzie przyjdą ogromne dostawy bo ludzie wariują a tu nie ma kto robić zakupów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB Sieradz, Łódzkie ja się trzymam, z resztą nie ma kontaktu

0

@Danny Gaucho to jak on ich w tedy wyrolował... Był w tym samym wieku co teraz Mbappe, czy ktoś uważa, że Mbappe byłby choć trochę w stanie to powtórzyć? Wątpię, zatańczył niesamowicie

0

@BarcaInfo te czasy kiedy Gomes po gorszym sezonie dostał drugą szansę, Dembele kiedy jest jeszcze ogromnym talentem, który miał pecha i tyle.

0

@puyol_presidend5 wiesz,że zarobek to głównie diety. Łatwo powiedzieć nie jedź,jak masz kredyt na 200 k rodzinę na utrzymaniu i wiele więcej. Osobiście ja z mamą źle nie zarabiamy i w zasadzie mogły odpuścić, ale narazie fajnie by było gdyby wrócił. Poza tym szkoda mi mamuchny bo martwi się za trzech, że będzie tam siedział i wiesz - niepewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?