0

@pluszek Liga Angielska na razie też odpada. Totki, Chelsea out. Zostanie tylko City a z Hiszpanii Barca. Jest dobrze

0

@nadachu fakty są takie że w 2003 był koronaeirus i nikt się tym nie przejmował a chyba w tedy rządził SLD czy inne dziwadła

2

@Szicek10 dużo w tym prawdy. Oni z każdym meczem będą coraz bardziej zieloni w zachowaniu na boisku. Liga mistrzów to elitarne rozgrywki i liczy się bardzo doświadczenie

0

@Kamilos84 mógł płuc na nich i traktować wirusa jak Jutsu. Myślę,że chłopcy by obsrali zbroję

0

@Darshan1010 szkoda mi Dele, Ło celso i Kane. Mogli by grać wszędzie z lepszymi trenerami i osiągać sukcesy!

1

Mecze Lipska z Totenhamem to powinien być podręcznik dla kibiców z La Rambla. Ruch z przodu i na skrzydłach, wymienność pozycji i okazuje się, że z średniaka jakim jest Sabicer robi się klasowy pomocnik/ skrzydłowy. Gdyby takie możliwości miał ZNÓW De Jong i w końcu Arthur to działu by się cuda,ale lepiej jest zgonic że żaden z nich nie będzie Xavim i Iniesta bo nie są kreatywni

0

@CzescCzolem jeżeli masz ochotę na drugą połowę nie wyjść to jak najbardziej xD

0

@NeroTFP belardi, Otamendi czy Tagliafico to bardzo dobrzy gracze, wygląda to coraz lepiej

0

@ShinobiQWE jakby odwołali euro to kanał sportowy by się rozpadł z rozpaczy

1

@YoungTalents zrobiłem podobnie mam lat 20. Nie udało się pogodzić domu, dziewczyn, studiów, pracy i sportu... Potworna decyzja..

0

Coś cicho o Holandii, Anglii, Portugali czy wschodzie jezeli chodzi o wirusa. Ukraina, Białoruś czy Rosja chyba nie miały x tym w ogóle styczności

0

@KrystianR no w końcu La rambla zobaczy jakim generałem jest Marc w porównaniu z innymi bramkarzami xd

0

@Stoiczkow nie,ale czy korona przechodzi przez warzywa w ogóle? Mam ogródek i razem z grzybami i ziemniakami starczy całej rodzinie jedzenia do zimy także luz

0

@chavez bierze tele dzwoni do Nike, że chcę reklamę i oni zrobią z nim reklamę bo to Ronaldinho. Przecież FIFA 20 za jego wizerunek jakiś pieniądz mu płaci. No i nieważne do jakiego domu wejdzie Brazylijczyk to i tak każdy pozwoli mu u siebie zamieszkać bo to legenda.
Myślę, że zaraz wyjdzie z więzienia i się ogarnie trochę

1

@Avada Kedavra na kierownicy? Cytując mojego trenera : " nie biegaj, patrz na Sławka - on stoi i tylko rzuca za obrońców "
" Grasz do Sławka i masz spokój"

4

Jeszcze się okaże,że Rakitic ma kontuzję i z Napoli może zagrać tylko Frankie w pomocy;D nie ogrywajmy Collado i Puiqa bo są słabi i nie dadzą rady fizycznie

15

Każdemu kto mieszka poza miastem, życzę dziś wyjść na dwór,do ogródka i zrobić coś na działce czy gdzie kolwiek. Przepiękna pogoda! Od rana za szpadelkiem i czuję się człowiek świetnie w taka pogodę!:)

1

Jakby zagrać całą Ligę Mistrzów do końca bez kibiców to koniec może być w finale. Z naszych może zejść presją psychiczna a reszta nie ma wsparcia

0

@tadzik447 pierwszy raz to w tym roku słyszę i oby ostatni,ja lecę po łopatę i do roboty aż miło!

0

@Katalonbar a te Chińczyki co na iifonach siedzą to coś tam pomagają?

1

@Pablit w nocy ktoś mnie za to skarcił,ale tak innego składu nawet nie możemy postawić. Wolę już żeby Riqui z Collado zagrali po 45 niż zagrać jakimś innym wynalazkiem w środku pola

0

@Konias4318 słyszałem głosy o Sonie czy innych podobnych

0

@Hiacynk nadal tylko kontry i zaczną się męczyć z Aston Villa

4

@Jakchcesz ja tam wiele zrobiłem dla głodnych dzieci, swoje sam karmię

0

@4drian0 ja się tylko grzecznie pytam. Bo co na 424 chcesz grać. Musi być jakiś pomocnik a najwyżej ze szkółki w tej formacji jest Puiq. Ostatnio świetne spotkanie w Barcy B, więc może wróci do łask

0

Czy my na mecz z Napoli nie mamy czasem tylko De Jonga i Rakiticia? Czy o czymś zapomniałem? Pasowało by dać zagrać Riquiemu troszkę,bo właśnie w takich meczach nagle chłopak może wejść i pokazać że miejsce mu się należy

0

@Bykunn współczuję. Ja miałem w życiu może z dwie poważne choroby. Za młodu wiadomo .... Taka popularna teraz mi z głowy wpadla, dwa lata temu trzy tygodniowa grypa,po której miesiąc do siebie dochodziłem bo było zagrożenie o niewydolność mięśnia sercowego, a poza tym zdrow jak ryba

0

@Criss18Barca Greenwood

0

@Bykunn a nie chciałbyś mi tyrki ogarnąć? Zawsze lubiłem klimat leków, aptek, całej medycyny i pomocy ludziom::D

0

@Witam jest to możliwe tylko przy kwarantannie w twoim mieście. Ja się boje czy pojadę na Dalmację w lato:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?