jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek Liga Angielska na razie też odpada. Totki, Chelsea out. Zostanie tylko City a z Hiszpanii Barca. Jest dobrze
0
@nadachu fakty są takie że w 2003 był koronaeirus i nikt się tym nie przejmował a chyba w tedy rządził SLD czy inne dziwadła
2
@Szicek10 dużo w tym prawdy. Oni z każdym meczem będą coraz bardziej zieloni w zachowaniu na boisku. Liga mistrzów to elitarne rozgrywki i liczy się bardzo doświadczenie
0
@Kamilos84 mógł płuc na nich i traktować wirusa jak Jutsu. Myślę,że chłopcy by obsrali zbroję
0
@Darshan1010 szkoda mi Dele, Ło celso i Kane. Mogli by grać wszędzie z lepszymi trenerami i osiągać sukcesy!
1
Mecze Lipska z Totenhamem to powinien być podręcznik dla kibiców z La Rambla. Ruch z przodu i na skrzydłach, wymienność pozycji i okazuje się, że z średniaka jakim jest Sabicer robi się klasowy pomocnik/ skrzydłowy. Gdyby takie możliwości miał ZNÓW De Jong i w końcu Arthur to działu by się cuda,ale lepiej jest zgonic że żaden z nich nie będzie Xavim i Iniesta bo nie są kreatywni
0
@CzescCzolem jeżeli masz ochotę na drugą połowę nie wyjść to jak najbardziej xD
0
@NeroTFP belardi, Otamendi czy Tagliafico to bardzo dobrzy gracze, wygląda to coraz lepiej
0
@ShinobiQWE jakby odwołali euro to kanał sportowy by się rozpadł z rozpaczy
1
@YoungTalents zrobiłem podobnie mam lat 20. Nie udało się pogodzić domu, dziewczyn, studiów, pracy i sportu... Potworna decyzja..
0
Coś cicho o Holandii, Anglii, Portugali czy wschodzie jezeli chodzi o wirusa. Ukraina, Białoruś czy Rosja chyba nie miały x tym w ogóle styczności
0
@KrystianR no w końcu La rambla zobaczy jakim generałem jest Marc w porównaniu z innymi bramkarzami xd
0
@Stoiczkow nie,ale czy korona przechodzi przez warzywa w ogóle? Mam ogródek i razem z grzybami i ziemniakami starczy całej rodzinie jedzenia do zimy także luz
0
@chavez bierze tele dzwoni do Nike, że chcę reklamę i oni zrobią z nim reklamę bo to Ronaldinho. Przecież FIFA 20 za jego wizerunek jakiś pieniądz mu płaci. No i nieważne do jakiego domu wejdzie Brazylijczyk to i tak każdy pozwoli mu u siebie zamieszkać bo to legenda.
Myślę, że zaraz wyjdzie z więzienia i się ogarnie trochę
1
@Avada Kedavra na kierownicy? Cytując mojego trenera : " nie biegaj, patrz na Sławka - on stoi i tylko rzuca za obrońców "
" Grasz do Sławka i masz spokój"
4
Jeszcze się okaże,że Rakitic ma kontuzję i z Napoli może zagrać tylko Frankie w pomocy;D nie ogrywajmy Collado i Puiqa bo są słabi i nie dadzą rady fizycznie
15
Każdemu kto mieszka poza miastem, życzę dziś wyjść na dwór,do ogródka i zrobić coś na działce czy gdzie kolwiek. Przepiękna pogoda! Od rana za szpadelkiem i czuję się człowiek świetnie w taka pogodę!:)
1
Jakby zagrać całą Ligę Mistrzów do końca bez kibiców to koniec może być w finale. Z naszych może zejść presją psychiczna a reszta nie ma wsparcia
0
@tadzik447 pierwszy raz to w tym roku słyszę i oby ostatni,ja lecę po łopatę i do roboty aż miło!
0
@Katalonbar a te Chińczyki co na iifonach siedzą to coś tam pomagają?
1
@Pablit w nocy ktoś mnie za to skarcił,ale tak innego składu nawet nie możemy postawić. Wolę już żeby Riqui z Collado zagrali po 45 niż zagrać jakimś innym wynalazkiem w środku pola
0
@Konias4318 słyszałem głosy o Sonie czy innych podobnych
0
@Hiacynk nadal tylko kontry i zaczną się męczyć z Aston Villa
4
@Jakchcesz ja tam wiele zrobiłem dla głodnych dzieci, swoje sam karmię
0
@4drian0 ja się tylko grzecznie pytam. Bo co na 424 chcesz grać. Musi być jakiś pomocnik a najwyżej ze szkółki w tej formacji jest Puiq. Ostatnio świetne spotkanie w Barcy B, więc może wróci do łask
0
Czy my na mecz z Napoli nie mamy czasem tylko De Jonga i Rakiticia? Czy o czymś zapomniałem? Pasowało by dać zagrać Riquiemu troszkę,bo właśnie w takich meczach nagle chłopak może wejść i pokazać że miejsce mu się należy
0
@Bykunn współczuję. Ja miałem w życiu może z dwie poważne choroby. Za młodu wiadomo .... Taka popularna teraz mi z głowy wpadla, dwa lata temu trzy tygodniowa grypa,po której miesiąc do siebie dochodziłem bo było zagrożenie o niewydolność mięśnia sercowego, a poza tym zdrow jak ryba
0
@Criss18Barca Greenwood
0
@Bykunn a nie chciałbyś mi tyrki ogarnąć? Zawsze lubiłem klimat leków, aptek, całej medycyny i pomocy ludziom::D
0
@Witam jest to możliwe tylko przy kwarantannie w twoim mieście. Ja się boje czy pojadę na Dalmację w lato:)