jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB De Bruyne, Neymar, zdrowy Dembele i Lewandowski?
0
@kuz strach pomyśleć co by się w tedy działo z naszą gra
2
@Homeopata8989 zdrowy Dembele to piłkarz 3 albo cztery klasy lepszy. Problem,że nie jest zdrowy wiem wiem
2
@cat_r37 Pedri?
0
@L4ngust4 każdy kto przychodził tu w ostatnich trzech latach zalicza zjazd. Te okresy przygotowawcze i styl zabiły parę rzeczy, De jong,Arthur, Semedo, Griezman, Langlet, Coutinho, Dembele. Każdy na początku fajerwerki i dziwne,że potem się psuje wszystko
0
@Kurkmen ciężko trenujesz całe życie i gdy przyjeżdża Real to się nie chcę, logika
0
@D10SLEO czysty klasyk, poprawiony humor na cały dzień!
0
@Hrzan dokładnie, przecież po pierwszej połowie powinno być3-0 i Zidane wuefista
0
@Salwik92 nie to żeby coś, ale właśnie ty kalkulujesz trochę xD;)
0
@AlvaroHanso Semedo gra bardzo do przodu, wydaje mi się, że Arthur też lepiej czuje się u Setiena
1
@TheNekro94 kto jak kto ale Laik dobrych linijkach ma pojęcie, jedne z najlepszych skladni zdań w pl
0
@SuperVegeta jak Rodri De Bruyne i Gundogsn wychodzą spod ich pressingu bez żadnego problemu
1
@kerouac Arthur, Messi, Griezmann, drugi raz Messi który ma dam na sam i daje dogonić się Marcelo. Okazji żeby wygrać było mnóstwo
0
@prokofiew wgl lol Arthur grał wraz z Semedo bardzo Dobrze a ty jednak że słabiutko
0
@Chwytliwy wykończenie to jedna z mnóstwa rzeczy do poprawy. Czegoś takiegos jak decyzyjność praktycznie się nie da poprawić,zwłaszcza,że w tym kierunku nic się nie dzieje.
0
@msmsms Ronaldo powinien mieć pomnik i darmowe hot dogi na stadionie a ty nie wiesz czy on może wejść do szatni?
0
@Kengo od kiedy Quique dał nakaz gry do przodu to okazuje się,że coś tam potrafi. Dużo ruchu i te technika użytkowa na najwyższym poziomie, widać że sporo grał na małej przestrzeni
0
@Witam w lidze mistrzów może się wszystko stać,zwkasza jak odpadnie szybko Liverpool, Real, Juve czy Valencia
1
@fart prawda, nie ma na to schematu , nie dziwię się Arthurowi i De jongowi
0
@FC1899Barca nie widziałem momentu w którym Że Jong mógł zagrać odważniej. Gdy tylko jest miejsce to on i Arthur da piłkę ale komu ma dać jak Griezman i Messi nie robią żadnego ruchu
1
@Kettger City tydzień temu pokazała,że Tiki taka jest skuteczna gdy ktoś ma plan jak z niej skorzystać. Nawet jak będziesz miał miniguna to zabijesz bez planu parę ludzi,ale z planem możesz zdziałać więcej
0
@borys27 widzę,że ktoś w piłkę grał, oczywiście stwierdzam to po kwadratowych jajach
0
@kerouac wszystko okej ale ta pomoc stworzyła Trzy dwusetki, to że wychodzenie spod pressingu to nie poziom Guardioli to inna sprawa,bo dzisiejsza Barca w ogóle tego nie potrafi
0
@PatrychoO samobój Pique to nie gol viniciusa xD
1
@rainyy ta motoryka wieczną nie będzie przyjacielu. Gdyby nie szybkość to Vini by przepadł,obie bramki to fartuchy jak ch
3
Czego my chcemy jak trzech absolutnych 100 procentowych sytuacji nie wykorzystujemy? Myślę, że Real mistrzostwa nie odda a szkoda bo życzę im źle. Tyle szczęścia ile w tych strzałka mieli Mariano i Vinicius to głowa mała. Powiem jedno,nie chcę więcej oglądać Barcy bez 9
0
@Lares cztery mecze im zostały,ludzie
0
@DaPi ta pierwsza i ostatnia z domowych po tych trzech godzinach na myslu mogą być! Jedna na ligę ( ta pierwsza) a ta trzecia na ligę mistrzów.
2
@zodiak_10 jak nie żartujesz to zazdro
0
@beznicku1000 jeśli mnie pamięć nie myli to w finale pucharu króla 2014