jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lares Pezet to Pezet xd Laikike1 to również Laikike1 jest
0
@KSSniper każdy co innego podaje
0
@NeroTFP prawdziwi kibice liverpolu właśnie piją browarka z Kloopem po meczu a nie blaznia się w internecie jak domniemani wielcy kibice Barcy co na meczu nigdy nie byli
0
@barcelonaLM myślę,że nie. Suarez w primie strzelał więcej niż Leo i. Ronaldo a to niebywały wyczyn
1
@IronSanHybrid Pezet, Laikike 1 ma myślę, że Sebek i nie tylko ma tu konto
0
@Coutinho007 możesz mieć, rację,się dziś oczy krwawią od niego
0
@stone80 co dziwne, Keita i Gino zawszę było drewniani,mimo to Klopp zasłaniał ich minusy. Tam jedyny piłkarz kojarzący mi się z czymś innym niż bieganie jest Chemberlain
0
Oglądał l.pool i powiem szczerze,że Rakitic u nich byłby najbardziej kreatywnym pomocnikiem. Oby w lato kupili takiego sp,który umie ruszyć, strzelić, dograć ale i wrócić i popracować
2
@socha to Messi się zbliża do City może
0
@Coutinho007 jak twój nick, marnował by się, jednak na ofensywnym pomocniku bardzo mógłby namieszać
1
@kubix05 często myślę o Beksinskim,gdy już został całkiem sam, i wiem, że nie poczuł ulgi jak go rozrywala stał
2
@Lord_Vader dobry ofensywnym pomocnik z niego,jednak boję się,że podzielilby los Griezmana i grałby na lewym skrzydle
2
@COU_11 mój Qruel odszedł 21 stycznia 2019 już paraliż go wykończył. Pamiętam jak jeszcze żywego musiałem wyrzucić na mróz do dołu, nawet go nie chowałem. Dziś żałuję, że nie dałem go w jakieś pudełko i go zakopałem. Jednak widok jego paraliżu był dla mnie zbyt bolesny żebym mógł wytrzymać do rana. Moja myszka,od tamtego czasu żadnych małych przyjaciół to duży ból jest dla mnie
0
Czy to nie będzie debiut Quique Setiena w Lidze Mistrzów. Ogromny test dla niego, jeżeli wygramy w dobrym stylu i nie przygniecie nas stadion to będę dobrej myśli!
0
@Colon Adama Traore
1
@FC1899Barca i słusznie,mi też się fatalnie kojarzy;)
2
Hipotetycznie: Martin w 13 meczach ligowych strzela z 15-10 bramek i notuje jakaś asyste do tego, gra wszystko i ładuje co mu spadnie na nogę.
Dajemy mu szansę czy usilnie kupujemy następcę Suareza i się po pozbywamy
2
@Kengo jak ja nie mogę się doczekać ligi mistrzów jutro
1
@NeroTFP całe szczęście,że Neymar posiada boiskową arogancję,dzięki której dziesiątki razy łapał dla nas żółtko , albo stały fragment gry. Jest to jedyna osoba która potrafiła irytować przeciwników techniką a zarazem bezczelnością świetnie to współgrało z kupionym czasem i rozdrażnieniem rywala. Kto w piłkę nie grał nie rozumie, jak to jest gdy cię oo nogach kopia a ty cały czas musisz być spokojny
0
@4drian0 ale będę oglądał,aż miło
0
@Hiacynk Neymar to pobiję w cztery sezony,oby nie miał ku temu szans
1
@pinasmeister myślę,że nie. Mbappe podzieli los Pele i nigdy nie zagra w powaNej lidze. Na razie liga mistrzów go weryfikuję, więc to aż tak nie boli, mimo to ma ogromny talent i genialne liczby
1
@Adamski69 śmiałem się jak skręciłem nogę, śmiałem się jak Dembele miał uraz to będę się śmiał jak Hazard nie będzie grał przez kontuzję. Trochę luzu czarnuchu, to tylko piłka a Hazard nie umrze z braku gry,
2
@krzychu1526 zdecydowanie jedna z najlepszych pomocy w dziejach. Zdecydowanie top 10
0
@Katalonik97 Courtous nie jest wybitnym bramkarzem
1
@MiczenS hmm ale gdy Neymara po nogach kosili to ludzie mówili że go tu nie chciał bo jest kontuzjogenny xd
2
@student97r był czas kiedy Hazard powinien opuścić Londyn, został i się zasiedział. Poszedł do Madrytu zaczął jeść burgery i nie trenował ciężko. Kiedyś próbowano go porównywać do Neymara, ale szanujmy się. Tyle ile się mówi o głupocie Neymara,ale jednak trzyma formę od kiedy przyszedł do Europy właściwy
0
@MontelQ z każdym dniem coraz bardziej śmieje się z wyboru Krzysia i jego agentów. Nazwałem ich nawet baranami,za co wiele osób mnie zjechało. Oczywiście prędzej spadną niż coś osiągnąć, ale w końcu na piłce to się trzeba znać,nie to co ja xD
1
@DonAndresFCB na szczęście patrząc na mecz Martin ma więcej;)
0
@ollo0 i mecz zostanie odwołany.