jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@cchesterr43 pamiętam VHS, pamiętam DVD i oczywiście blu ray. Chyba stary Jestem
0
@fortunate_son Właśnie się dowiedziałem,że Babel gra w Ajaxie,wow
0
@chavez świetne, oraz zwiedza świat,bierze udział w eventach.
Leo może być genialnym ambasadorem ale jako trener napastników? Ktoś kto indywidualnie weźmie do siebie pod skrzydło takiego Karamoko Dembele czy innego Moukoko ( ten dzieciak, BVB chyba) i powie" tutaj szukaj przestrzeni, staraj się odgrywać w tym momencie tak i w tedy musisz być tu"
1
@Hiacynk to Dobrze, mamy rewanż za pewna główkę
0
@Mathew86 a potem 4rsenal
Potem gdzieś tam Alves w jedenastce roku
0
@mekston teoretycznie 2 gole na mecz to nie dużo przecież
2
@jeyx77x ostatnio Griezman miał w meczu trzy setki, gdzie on w Atletiko miał trzy setki. Barca umie dać okazję do pokazania się w ofensywie,jak nikt inny
2
Barcelona i nowi zawodnicy;
Barca charakteryzuje się tym, że piłkarze ofensywni dostaje wiele miejsca na pokazania swoich zalet. To głównie dzięki Leo i murowaniu bramki przez przeciwnika. Przykład Coutinho, wszystko było z nim dobrze w L.poolu póki u nas nie dostał miejsca oraz pilki do nogi,gdy już dostał piłkę i mógł bawić się w tworzenie i kreowanie to po prostu wymiekl. Mnóstwo innych piłkarzy po prostu dostają dużo miejscami robi się dziura w głowie, gdy trzeba było ruszyć piłka była wycofywana bo większość się bała podjąć ryzyko i pokazać umiejętności. Ta zaletę wykorzystał Neymar, który miał mnóstwo miejsca i czasu żeby się pokazać i rozruszać swoje zalety techniczne gdy cała uwaga była absorbowana przez Leo.
W Liverpoolu van Djik jest też podobnym przykładem, bo z pilkarza no nema stał się klasowym defensorem ,czemu- bo dali mu robić w obronie to co robi najlepiej oraz wywindowali jego zalety, dostał to czego obrona potrzebowała i van dijk dostał to czego potrzebował. Wierzę w to,że piłkarz typu naszego Martina poprzez multum sytuacji zawdzięczanych Leo, strzeli jakieś bramki i pokażę swoje umiejętności, które na pewno ma. Nagle może się okazać, że potrafi super strzelać i potrafi genialnie się ustawić, potrafi to czego w Leganes nie mógł dostać.
1
@Kidd a może akurat ktoś się zna. Mamy tutaj znawców,( prawdziwych) od historii, motoryzacji, medycyny, byłyc h sportowców;) ludzi co pracowali za granicą, speców od statystyk i wielu wielu innych
0
@cosinus90 jak to nie może grać w lM?
0
To co? Martin nieszczęśliwa v7?
0
@Statistics w 12 kolejek można strzelić 20 goli bez problemu,kwestia czy Lewy dociągnięcie czy młody się zatrzyma
0
Haland ma szansę dogonić Lewego w B1 czy jednak już to niemożliwe?
23
Już rowerkiem do pracy z 5 kilometrów i jakoś tak człowiek odrazu lepiej z rana funkcjonuje!
1
@KmN obejrzyj sobie nowego Cwiakiego. Dla mnie zawszę będzie: Hazard, nie: AZAR
Militao, nie: MILITĄ
itp,itp
Szkoda, że nikt nigdy Ronaldinho Gaucho nie mówił poprawnie. Kraj przemądrzałych erudytów a tymczasem na zachodzie i na wschodzie mają głęboko wbite co gdzie i jak,ma być wygodnie i przejrzyście - o to chodzi w tym zawodzie
0
@Tomek_TF trochę wstyd szczerze mówiąc. Jestem ciekawy kiedy Real zrezygnuje z Hazarda, narazie pół roku do kosza,myślę , że jeszcze półtora roku w ten formie i dowodzenia
1
@puyol_presidend5 Messi i dopiero potem Neymar . W takiej kolejności chłopcze
0
@PieN jak Barca grała z Interem w 2010 to była moja jedyna nadzieję, że Barca nie przegrała we Włoszech. Przeżywałem te skróty jak głupi, tyle emocji i czekania,niech tego nie brakuje! Oczywiście brak internetu zrobił swoję,ale jednak
0
Wymiana prawie 1 do jeden Perez i Martin to dobry deal
12
Widzę zachwyty nad Holandem zresztą słuszne,ale czemu nikt nie pisze o słabym Mbappe. Co roku jest to samo, pierw Real potem United a teraz Borrusia. Wiem że potężny mundial był,ale gwiazd wielkich imprez nie brakuję - James chociażby. Mbappe wygląda dobrze tylko w słabej L1, w lidze mistrzów problemy zaczynają się zaraz po fazie grupowej. Czy to aby na pewno przypadek czy może Mbappe to nie taki wielki talent jak się go przedstawia
1
@marcin000019 na gwizdek z różnego? Chyba w piłkę nie grałeś chłopcze
0
@SuperVegeta jak on może nie umieć przegrywać jak przegrał w swoim życiu więcej niż cokolwiek wygrał. Liga mistrzów i dwa razy bundesliga - to było najważniejsze. A tyle co on przegrał to aż żal wymieniać
3
@Hiacynk grać z Atletiko na wyjeździe to zupełnie inna rzecz. Jest parę stadionow w Europie na które nikt nie chciałby jechać i na pewno jest to Wanda
0
@takisobiektos z tym bym się kłócił bo poza rajdem z Argentyną to nie wiele więcej pamiętam. Kadra Francji była tak mocarna,że bez niego też by sobie poradziła
0
@SuperVegeta ale jeden zero to dla tego Luverpolu parę minut roboty,powiedzmy sobie szczerze
0
@panczo o to to jestem spokojny,ciekawe co z PSG,bo jak teraz odpadną to myślę, że Neymar i Mbappe zrobią ostry out
4
Jak tam Mbappe nadal złote dziecko czy jednak już 4 rok nie potrafi nic w Europie pokazać?
0
@adi7adi8 piłkarze interesują się takimi rzeczami. Ma parę kolegów z Hiszpanii
1
Obym doczekał się czasów że mogę oglądać ligemistrzow we wtorek i środę a w sobotę i niedzielę Barcelonę i ligę angielską
0
@sebasek99 najpełniejszą zima, dziś na krótki rękaw bo u mnie 12+. W tym roku nie spadł śnieg a od stycznia ciągle na plusie, dwa razy może na minus pogoda poszła. Oby takich zim więcej