La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

2

Barcelona i nowi zawodnicy;
Barca charakteryzuje się tym, że piłkarze ofensywni dostaje wiele miejsca na pokazania swoich zalet. To głównie dzięki Leo i murowaniu bramki przez przeciwnika. Przykład Coutinho, wszystko było z nim dobrze w L.poolu póki u nas nie dostał miejsca oraz pilki do nogi,gdy już dostał piłkę i mógł bawić się w tworzenie i kreowanie to po prostu wymiekl. Mnóstwo innych piłkarzy po prostu dostają dużo miejscami robi się dziura w głowie, gdy trzeba było ruszyć piłka była wycofywana bo większość się bała podjąć ryzyko i pokazać umiejętności. Ta zaletę wykorzystał Neymar, który miał mnóstwo miejsca i czasu żeby się pokazać i rozruszać swoje zalety techniczne gdy cała uwaga była absorbowana przez Leo.
W Liverpoolu van Djik jest też podobnym przykładem, bo z pilkarza no nema stał się klasowym defensorem ,czemu- bo dali mu robić w obronie to co robi najlepiej oraz wywindowali jego zalety, dostał to czego obrona potrzebowała i van dijk dostał to czego potrzebował. Wierzę w to,że piłkarz typu naszego Martina poprzez multum sytuacji zawdzięczanych Leo, strzeli jakieś bramki i pokażę swoje umiejętności, które na pewno ma. Nagle może się okazać, że potrafi super strzelać i potrafi genialnie się ustawić, potrafi to czego w Leganes nie mógł dostać.

2

@jeyx77x ostatnio Griezman miał w meczu trzy setki, gdzie on w Atletiko miał trzy setki. Barca umie dać okazję do pokazania się w ofensywie,jak nikt inny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?