0

@neymarjr_143 do listopada chyba grał cały czas,znaczy z kontuzją brzucha

0

@SkN zawszę będę bronił Maćka bo moim zdaniem nie jest sztuczny

0

@Messiah10 na wiem,że Messi = wszystko, ale Gdy Griezman nauczy się wykorzystywać to co ma to będzie wszystko wyglądać o niebo lepiej.

1

Skoro Griezman jest fatalny to co trzeba powiedzieć o CZCIGODNYM Aza?

0

@macio_944 przegra w Manchesterze za miesiąc

0

@FC1899Barca Messi nie strzelił 600 gola z Realem? Albo 500 . Fajnie się składa bo zaraz z nimi gramy!

0

@SuperVegeta dla Leo 8 bramek to może być miesiąc,zwłaszcza,że wszyscy wiedzą jak on ładuje w marcu i kwietniu. To nawet dziwne,że każdy traci impet tylko Leo i Cry lądują w ostatniej fazie sezonu

4

Zagrał dobry mecz,niech udowodni coś z lepszym rywalem
Zagrał słaby mecz i po co my go mamy.
Chłopak zagrał 20 minut,czemu my nie możemy się cieszyć,że Barry White zagrał po prostu dobrze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas nie zagra spokojnie!

0

@FC1899Barca ja widzę że on. Z Messim się zaczynają docierać

0

@Encore a ostatniego gola strzelił z Granadą, oby dziś strzelił jeszcze trzy, mówię poważnie,lepszej szansy nie będzie żeby ponoć rekord Cristiano z 5 bramkami w jednym meczu

0

@A_Gomesinho_21 już się skończyłeś śmiać? No mam nadzieję, bo wstawienie sobie okresu czasu kiedy UWAGA ofensywny pomocnik ma liczby jest super świetnym pomysłem. Wcale nie ma tendencji spadkowej, poza tym czy te staty są niesamowicie wywindowane? Może cztery sezony na prawdę imponujące,a reszta? No taka średnia szczerze, potem już w ogóle te liczby osłabły,ale tego jak wiemy już nie wrzuciłeś. Dodajmy, że De jong to defensywny pomocnik, przynajmniej tam wygląda dobrze. Liczby to nie jest jego specjalność i wcale ich mieć nie musi

1

@NeroTFP to powinno być przypięte na górze, super robota!

0

@NaFazieHitman niech biorą ich jak najwięcej, będzie sporo beki za parę lat, nie wierzę, że choć jeden zrobi karierę tam. Myślę,że upadek Zidana i rocznika zwycięzców zbiegnie się idealnie w czasie. My jak traciliśmy Xaviego, Inieste czy Valdesa mieliśmy już pewnych następców,którzy byli wręcz gotowi do gry.
Ter stegen- melodia przyszłości i Bravo czyli dobra firma ligi Hiszpańskiej, to musiało wypalic(Zibi nie był taki zły)
Przyjście Rakiticia było strzałem w 9 bo dyszka by było gdyby dwa lata temu PSG kupiło go za te 90 baniek, mimo to wywiązał się ze swoich zadań i był kluczowy przez cztery lata. Chociaż dwóch ostatnich lat nie można zaliczyć do udanych to ten transfer za 18 milionów był interesem życia.
Odejście Iniesty było niespodzianką dla każdego poza zarządem który w porę sprowadził Gomesa, Coutinho czy Suareza i Rafinhie ( to, że żaden nie podołał to już kwestia taktyki, kwoty odstępnego czy po prostu głowy. Najbliżej godziwego zastąpienia był dla mnie Rafinha,który jak był zdrowy to był pierwszym do wejścia, mimo że rzadko był zdrowy)
Puyola ciężko było zastąpić,ale Masherano i później Umtiti wywiązali się świetnie, wyprowadzenia Mashe nie miał żaden obrońca,szkoda,że wzrost nie ten bo umiejętności przeogromne ( Umtiti do kontuzji był przekotem i dziś wraca do formy)

A Real co? Nakupowal Ceballosa, James, Kovacicia, Lucasa czy illare i tak żaden nie dorywnuje Kross- Modric. Wyszedł im świetnie Casemiro,który pięknie zastąpił Xabiego i Khedire. A reszta? Militao ma zastąpić Ramosa, Mendy Marcelo, Hakimi i Odriozola Carvajala, Valverde ( dla mnie drugi Casemiro) Krossa , Hazard Ronaldo, Reiner Benzeme, Bale ma zastąpić uwaga: Odegard, Rodrygo, Vinicius,Asensio. Pięknie to wygląda na papierze,się w rzeczywistości Benzema, Ramos, Bale i Modric odejdą praktycznie na przestrzeni 2 lat. Jak ktoś myśli,że to FIFA i to są świetni zastępcy to jest w wielkim błędzie, wyobraza sobie ktoś utrate Mózgu, płuca, lewej ręki i prawej nogi w jednym momencie? Zanim się zaadoptujesz do nowego życia minie sporo czasu, nie? (Pomijając ta utrate Mózgu bo wiadomo) w Barcelonie wszystko stopniowo się zmieniało, w Realu będzie to hurtowa zmiana. Poza tym Mendy czy Reguilon, pierdyliard Brazylijczyków za 30 kola, Odriozola czy Hakimi, Curtua czy Lunin, Hazard czy Asensio, Isco czy Odegard itak dalej u tak dalej. To mi wygląda jak młodzieżowe galaktikos,nie wierzę w ten projekt.

0

@A_Gomesinho_21 to Iniesta musiał byc bardzo przeciętnym zawodnikiem w takim razie. Kreatywność to myślenie nieprostolinijne, De Jong łamie schematy potrafi się ustawić niekonwencjonalnie oraz podać w nie oczywistej pozycji.
Równie dobrze i Xavi i Kdb mogli mieć po 20 asyst po akcjach 2vs 1 gdzie tylko dali na pustaka,w tedy też powiedziałbyś że są kreatywni.
Obejrz sobie szczegółowo mecze De Jonga i zobacz jak fajnie chłopak myśli

0

@BarcaInfo w sumie śmieszne że wypowiada się zawodnik który był tylko odpadem z Barcy B. Wiem że zarząd zły ale ani Mboula ani Perez nie dawali jakości Barcelonie. Ten drugi na początku coś tam świeżego pokazał a potem dupa,nie wiem czego ludzie oczekuja i żałują. Wolę doświadczonego Martina niż jedno nożnego wolnego skrzydłowego, który wybitny technicznie też nie jest. Za Braitwhita dokładamy3-4 miliony? Mi nie szkoda

1

@A_Gomesinho_21 De Jong nie jest kreatywny? Ja jebe

0

@masakrator05 pamiętam w gimnazjum godzinę sprawdzałem ( nie widzę z zegara nad tablicą) pani wstała i szła zabrać mi telefon gdy już rękę wyciągnęła i się zbliżala,troszkę go odsunalem i zamknąłem i włożyłem do kieszeni. Nie oddam i koniec, chamstwo,ale nie żałuję;D

0

@Zirike niesportowe zachowanie

0

@masakrator05 w bramce stanie ci dziesięciu typa spokojnie, Plus bramkarz co piłki łapie, jak ktoś jest odporny na ból i się piłki nie boi to wyskoczy do niej tak,żeby nie mogli strzelić. Jestem w stanie sobie to wyobrazić
Inna sprawa, że wynik to dwucyfrowka xD

0

@Gaucho fakt,fajne te stroje, jeszcze jakby ten żółty pasek był mniej widoczny to już cud no i marzą mi się kołnierzyk

0

@Wojtas1080pl czyli ważny jest tu Internet,który zawodzi mnie cały czas, jak to wygląda z Iptv? Jakość mnie nigdy nie przerażała, zaczynałem przygodę z Pirlotv,ważne żeby to się nie ścinało

0

@NeroTFP nikt by sobię nic nie polubial i tyle,chyba, że było by milion multikont

0

@beznicku1000 dwie szklanki wody i świeże powietrze

0

@itmustbejoke takich jak Buffon i Casilias było milion tylko o wiele słabszych,takich jak Neuer nie było, będziemy mu to zawdzięczać jak Cruyffowi futbol totalny

0

@Yoshi94 nie głupie,ale nie posiadam takiej wiedzy, sprawdzanie po to żeby tu wpisać było by głupie

1

@TheNekro94 uważam,że bez Manuela nie było by cdzisuekszej generacji bramkarzy ktorzy grają na całej swojej połowie i są świetni w grze nogami. Za 30 i 40 lat zaczniemy to docenią , ponieważ to prekursor
Co do doboru słów to jakie byvtu lepiej pasowało? Neuer, Wolfgang czy Sacchi nie byli wybitnymi piłkarzami czy trenerami,ale bez nich nikt nie wymyślił by libero a później nikt by się tego nie pozbył. Dlatego użyłem słowa najważniejszy, bo byli najważniejsi dla rozwoju piłki

0

@Volk na Rivaldo nie mogę patrzeć od sagi z Neymarem, co tydzień inna wypowiedź. Że starej szkoły Barcelony już żadnego poza Guardiolą i Enrique nie mogę słuchać

0

Luźniutki temacik na rozluźnienie przed tyrką.
Najważniejsze 10 osób dla świata piłki nożnej:
Pele, Maradona, Arrigo Sacchi, Johan Cruyff, Wolfgang Frank, Pep Guardiola, Sir Alex Ferguson, Manuel Neuer, Leo i CR7.
Zapraszam do dyskusji i swoich typów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?