jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@socha ale mnie to rozśmieszyło xd
0
@Encore widziałem gdzieś zakład że De Bruyne strzeli celnie i 77 podań Pjanicia. Wyszło 250 za stówkę. Strony nie pamiętam ale brzmi jak absolutny pewniak
0
@messi564 jakby w tedy ktoś wypadł to Barca by sporo przegrała, to jest roznica-szczescie
1
@Chwytliwy dodam, że Pogba wraz z Bruno może na prawdę namieszać,dodajmy do tego możliwość ściągnięcia Sancho i wyjdzie na to,że siłę z przodu mają zaraz za Live i Man C. Rashford,Martial, Sancho wow,brzmi dobrze. zobaczymy co będzie w przyszłości
2
@Chwytliwy Pogba to świetny piłkarz a ma papiery na bycie najlepszym na swojej pozycji. W tym roku 27 urodziny i cała kariera przed nim. Ma wszystko żeby wymiatać ale chyba nie w United,ten projekt już upadł
0
@YoNoEntiendoNada Liverpol to się musi martwić, żeby nie wypaść z toru. Pragnę przypomnieć,że ostatnio coraz gorzej idzie im wygrywanie, gdyby nie Anfield nie wygrali by z West Hamen
1
@Bobo25 tylko, że zmęczenie pości w kolejnych fazach sezonu,u Valverde nie było nigdy ciężko i potem problemy Valverde i apatycznosc na boisku, słabość Coutinho ( polegającego na fizyce) wszystko się układa w całość
3
@Hiacynk Ederson > Kurła
0
@YoNoEntiendoNada kompletnie o Bale zapomniałem. Jednak Sancho, Greenwood, Sterling,Ali to nowa generacja angielskich piłkarzy i można w nich wierzyć
0
@escarabajo no czekaj jednego na zamach wziął,drugi poszedł na szybkość a przy strzale na początku się przeliczyłem. I tak imponująca akcja.
4
@Chwytliwy brickleberry to by mogli kontynuować
0
@YoNoEntiendoNada ostatni transfer brytoka,który był glosny to Beckham, a w tedy na świecie jeszcze Grenwooda nie było;D
A Sancho to tutaj każdy by chciał xD
0
@escarabajo tak.
0
@Gaucho w napastników to my nie umiemy, cała Hiszpania... Tylko pomocnicy i ewentualnie obrońcy. Jedyną nadzieją La Masji jest Konrad, Fati jeżeli chodzi o skrzydła
0
@Gaucho szanuję,aczkolwiek tylko po presezonie z prawdziwego zdarzenia. Wiosna i lato 2018 to czas Cou i top na świecie,nie pamiętam statystyk, ale były genialne
1
@beznicku1000 City unię w atak i gorzej obrona a Real unię w obronę a nie w atak. City będzie strzelać i wszystko zależy jak sobie Ramosinho poradzi że Sterlingiem, Aguero i Kdb. Nie wierzę w to,że bramki nie stracą!
0
Jak miałbym teraz kupic młody talent to tylko Grenwood, alez on poszedł przy trzecim golu United, całe boisko przebiegl, minął trzech i brazylianka, pięknie!
5
Jeżeli okazało się, że problemem Coutinho były sesje przedsezonowe z Valverde gdzie przygotowanie motoryczne leżało i kwiczało to chcielibyście powrotu? Skoro Setien nie odpuszcza to może wróciłby Cou,zwłaszcza, że sam Klopp chwalił go za ogromną pracę jaką wykonywał na treningach. W książce o Jurgenie pisze, że był zachwycony jego pracą i entuzjazmem z jakim pracował
0
@Gaucho Coutinho też wydawał się mieć świetna dynamikę, szybkość i drybling,okazało się,że nie ma nic
0
@Kamil92 za dzieciaka parę razy się "przegrałem" w piłkę ale teraz najlepiej codziennie bym grał.
0
@Gaucho kolejny Coutinho. Fałszywy lewy pomocnik,który najlepiej czuję się za napastnikiem. Sancho, Neymar u chyba się lista kończy
0
@JAZGAR600 za to z jednym ale jakim!
2
@mrboom szczerze,to jedyni z Napoli widoczni to Mertens, Insigne, Damne i Ospina
1
@Mesi12 chyba się nie da,u mnie też nie widzę
4
@Tomek_TF Mati ogarnął się w ostatnich latach, chwali Leoa po Realu też potrafi pojechać
3
@mcsarna nie zdziwię się jak do ćwierćfinału nie awansuję PSG, Real, Liverpol i Juventus xD
5
@Kwiatek67 szczerze to nie powiem,kompletnie uwagi nie zwracałem, gdy graliśmy do przodu to i tak zerkałem na obronę, żeby tam czegoś nie odjeb....
0
@MarioVeB! Takie plotki słyszałem. Btw a ktoś coś wie jak tam Sane i czemu nadal niegra. Ponad 6 miesięcy od jego kontuzji to samo Asensio
0
Czemu Sterling nie zagra dziś?
0
@Elosek no tak bo Ronaldo zawsze na wyjazdach gra pięknie. Moim zdaniem Leo najlepiej gra na neutralnym gruncie