- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
3
Bramkarz i linia defensywna na korzyść Realu, linia pomocy i ataku na korzyść City. Oczywiście patrząc na formę i "papier". Kozacki mecz się szykuje mimo ostatnich wpadek Realu. No i City zapewne wyjdzie z pianą w ustach, ze względu na fakt, że mogą przez następne dwa lata w ogóle nie zagrać w Lidze Mistrzów. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się to spotkanie ze wszystkich, 8 w fazie pucharowej.
3
@Hiacynk Ederson > Kurła
0
@jeyx77x Mimo słabego początku Belga, nie ma opcji. Courtois miewa coraz więcej takich meczów w Realu, jakie prezentował w Chelsea. Moim zdaniem właśnie Ederson jest przeceniany. Jest po prostu dobrym bramkarzem i to tyle, ale w top 10 miałbym problem, żeby go umiejscowić.
1
@Hiacynk dlaczego linia pomocy na korzysc City? Przeciez Casemiro zjada Rodriego, a do tego Zidane na pewno wystawi tez Kroosa z Valverde i Isco, wiec Real bedzie bardzo przeszkadzal City w rozgrywaniu pilki poprzez zageszczenie. Ciezko sie gra przeciwko srodkowi pola Realu kiedy sa zmotywowani i maja swoj dzien.
A jeszcze jest stary, ale jary Modric, bo chociaz sadze ze u gory bedzie Bale z Benzema, to nie mozna wykluczyc, ze Zidane wystawi to samo, co na Atleti - z 5 pomocnikami.
Zgadzam sie co do Edersona - ma szczescie, ze gra w tak dobrym zespole, ale dopoki grali swietnie i go nie potrzebowali, tak dlugo nie bylo widac, ze to jednak nie jest klasa swiatowa.
1
@YoNoEntiendoNada No Casemiro zjada Rodriego i to tyle. Modrić na ten moment nie jest lepszy od Silvy, a Kroos od De Bruyne. ;)
0
@Hiacynk ale City ciezko sie gra przeciwko zespolom grajacym wysokim pressingiem - widac to w Anglii, gdzie jeszcze do niedawna przeciwnicy bali sie ich i trzymali z tylu, co bylo bledem. To sie zmienilo, gdyz coraz wiecej druzyn stosuje pressing na obroncach City, ktorzy czesta graja bardzo wysunieci i ktorzy gubia sie, gdyz nie sa do tego przyzwyczajeni. Fakt, brakowalo im Laporte, ale to nie zmienia faktu, ze Real to jeden z mniej wygodnych przeciwnikow dla nich, a orzynajmniej kiedy sa w formie.
Sadze, ze to bedzie wyrownany mecz, ale Real ma przewage - a ze w City duzo zalezy od Rodriego, ktory ma przed soba ciezkie spotkanie zwazywszy na to, jak agresywnie gra Casemiro, to uwazam ze to bardzo ich oslabia.
Na pewno atakujacy City moga strzelic bramki z niczego i tutaj wygladaja duzo lepiej niz Real, ktory bedzie musial liczyc na dobry dzien Benza.
0
@YoNoEntiendoNada To znaczy wiadomo, że boisko zweryfikuje i do reszty się zgadzam - oni wolą właśnie jak przeciwnik się zamyka, bo gra atakiem pozycyjnym stoi obecnie na najwyższym poziomie właśnie w City (moim zdaniem). Jak oni grają z West Hamem, Norwich czy kimkolwiek innym, to taki zespół zna atuty Obywateli i od razu się cofa i oddaje piłkę, nawet nie pressując. Dzisiaj będzie wyrównany mecz, częściej przy piłce będzie City, ale Real się rzuci jak sęp na padlinę. Na papierze uważam, że City ma lepszą pomoc, ale papier i nazwiska nie zawsze grają, bo Silva i De Bruyne mogą mieć gorszy dzień, a wtedy wystarczy, że Kroos zagra na swoim dobrym poziomie i może być pozamiatane. Przy takich gigantach technicznych, to uważam, że dzisiaj kluczowy będzie właśnie środek pola.
1
@Hiacynk zgadzam sie, srodek to dzisiaj klucz do sukcesu. Prawdopodobnie bedzie to jedno z lepszych spotkan w tej kolejce LM - mam nadzieje, ze nie zawiedzie, bo czasem duze oczekiwania ostatecznie psuja widowisko.