jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bykunn no i masz w cholerę rację. Tak zwany konflikt interesów,ale póki złotego środka nie znajdziemy to musimy wybrać pieniądze, rozwój czy życie i spokój. Włosi turlali się tylko dwa tygodnie i nagle bum bo się posypało z każdym krajem może być to samo. Mnie ta sprawa wzięła bo rodzina że wsi obok jest w kwarantannie i w zasadzie ja sam pracuję w zawodzie gdzie już miałem szansę spotkać osobę z tym wirusem i też latam myć ręce co parę minut. W moim przypadku też miesiąc np bez pracy byłby strzałem finansowym,ale no kurcze jednak boję się o dwie babcię, dziadka, dziewczynę co w Łodzi studiuję, że to wszystko może nagłe przyjść. Sam o siebie sie tak nie boję. Od dziecka zabiegany za piłką na minusowych temperaturach,nie raz też w takich pracowałem i prawie wcale nie choruje, mimo to wolałbym być bezpieczny.
Dodam jeszcze,że na działanie wirusa trzeba trochę poczekać i kto wie czy ja już no nie jestem chory? Oczywiście trochę placebo, ale jednak strach jest
0
@Hiacynk a ja takiego Kane w Barcelonie bardzo bym chciał. Barca zawszę fajnie się czuła z takim wykończeniowe wykończeniowcem jak Duży i Silny Harry. Hanry, Ibra, Eto, Ronaldo czy Suarez zawsze ten kontrast był fajny jak koło siebie był szybki jak wiatr Messi z boku przyklejony do piłki Neymar, Villa czy Sanchez a na środku kloc co piłka my się odbija, ale gdy już uderzy to raczej wpada
3
Swoją drogą skoro sytuacja w Hiszpanii, Angli i Polsce wygląda na razie bardzo dobrze to niech jak najszybciej zacznie się profilaktyka, mecze bez kibiców, zamknięte granicę, badania, wzrost świadomości no i po prostu apel o mydło. Póki jest dobrze to jest dobrze,ale jak to mówią,każdy jest nieśmiertelny dopóki nie umrze. Tyle chłopa z wojska,straży miejskiej czy innych organów porządkowych nudzi się w rutynie dnia codziennego, zabijając ją jakimiś ćwiczeniami czy wlepywaniem bzdurnych mandatów. Nie lepiej by było za hamować na jakiś czas różne imprezy i wydarzenia, zrezygnować z idiotycznych wyjazdów za granicę i oo prostu w domu posiedzieć. Gdyby zaangażować w miastach trochę chłopa w rutynowe badania albo chociaż wysłać ludzi pod granicę i zablokować wjazd i wyjazd. Ja wiem, że pieniądze są najważniejsze, ale wolałbym żeby kraj i firmy trochę straciły niż,żeby komuś ktoś bliski umarł. Włochy posypały się w dwa tygodnie i o ile Chiny z tego wychodzą to Europa dopiero nabierze tego swianstwa do siebie.
0
@Kurkmen ja wiem,że większość transferów których kibice chcieli nie wypaliła. To może pora skończyć marzyć o Sanchach i Wernerach,tylko dać działać trenerowi?
0
@kielon93 nie zauważyłeś,że partnerka jest w ciąży?
1
@Gaucho nie wiem może coś mnie ominęło, ale Messi wcale nie zagrał takiego meczu jak Neymar i to o Brazylijczyku się głównie mówiło. To raczej nie prawda, a kulisy poznamy za parę naście lat. Oby wrócił i wziął dyche po Messim
0
@Veb1233 442 Alexa Fergusona
1
@SonBarcaGoku zagra zagra, narazie odpoczywa z powodu tego nieszczęśliwego barku,ale na Real wróci
1
@DaPi myślę kumplu,że gdyby nie Ederson, kontuzję i szczęście Pepa do środkowych obrońców to ta liga była by do wygrania. Na prawdę dziwne, że Pep w 10 lat nie mógł narzekać tylko na Pique i Puyola a takto zawsze jakieś kwiatki
0
W takie bezchmurne noce jak tę przypomina mi się jakim festiwalem był Kemp. Możliwość przebywania face to face z Tede, Sariusem, dwa sławy, Słoniem, Biszem, tech 9ine, Tokenem ehh.
Żaden festiwal hiphopowy niecda wam tyle co Kemp,kto był ten wie
12
@NeroTFP to się już nigdy nie znudzi
0
@Altarin masz rację,ale dobrze to nie wygląda
0
Jak Real przegra ligę z Messim to to będzie jakiś kryminał. Szczerze to możemy nie winić Zidane ( w zasadzie każdego innego trenera się zawszę wini,ale gdy Real przegrywa to postronni kibice winią piłkarzy) ale jak oni na prawdę przegrają ligę to Zidane powinien na taczkach polecieć. Tyle kasy do wydania, mogą mieć każdego a mają problem z konsekwencją i impetem. Dodajmy do tego odpadnięcie z City i na prawdę słabiutko to wygląda
0
Pamiętam gdy laicester goniło Liverpool,teraz patrzę i 32 punkty różnicy
0
@kamil9040 robotę by zamknęli, jakieś plusy by były xd
0
@NeroTFP trzeba sobie powiedzieć,że i Holender i Francuz mieli bardziej momenty niż byli gwiazdami najwyższego formatu jak Leo, Cr. To poziom takiego Ibry, Suareza czy Hazarda
5
@PieN Douglas 2 to było pewne
0
@Hiacynk Pogba mógłby się z nim dogadać
2
Ciepłe crosainty i mecze angielskiej ligi!
0
@Bartek22 często dobrego wracam. W Barcelonie dostaniesz tyle szans że wielu z nich nie trafisz, tylko Barca ma takie warunki. Wszystko przez Leo bo we dwójkę nie jeden mecz nam wygrali gdzie Suarez ma mniej roboty dzięki Leo
0
@COU_11 nie wiem co w w oyarzabalu widzicie. Pewnie drogi jak cholera,jak dla mnie niczym wyjątkowym się nie wyróżnia
0
@cules100pro nie wiem czy Schalke będzie chciało wydać 30 milionów na tego Pana,oby Todibo był następcą Pique
0
@itmustbejoke dziś nie chcemy jego powodu bo jest stary i ma 28 lat xD
0
@NeroTFP jak niecelowe to genialnie zagrane,bo ja patrząc na impet, drogę wychamowan i przypadkowość jestem w stanie uwierzyć że to nie było celowe
1
W Internecie krąży opinia,że Vidal był na spalonym. Pytam się jak skoro piłke odbił rywal i dopiero przejął ja Vidal. Nie wiem jak to teraz jest ale mnóstwo bramek pada od podania obrońcy do napastnika drużyny przeciwnej gdy ten jest na spalonym. Więc jak to jest
2
Nigdy więcej Mexyku,nigdy więcej meczów w tym stylu
0
@xVENUMx jovic, Felix,, Dembele, Hazard, Lo Celso, Harry Maguire, Coutinho, Cancelo, Sarabia, Piątek
0
@DonAndrzejos przypomnę,że do stycznia grał bajke.
0
@NeroTFP jesteś kotem. Pragnę byc tu oznaczony!
0
@siwy2n6f2 strimworld robi super robotę,tylko wejdź na kanał zagraniczny. Nie ścina się nic