La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2230 Culés

3

Swoją drogą skoro sytuacja w Hiszpanii, Angli i Polsce wygląda na razie bardzo dobrze to niech jak najszybciej zacznie się profilaktyka, mecze bez kibiców, zamknięte granicę, badania, wzrost świadomości no i po prostu apel o mydło. Póki jest dobrze to jest dobrze,ale jak to mówią,każdy jest nieśmiertelny dopóki nie umrze. Tyle chłopa z wojska,straży miejskiej czy innych organów porządkowych nudzi się w rutynie dnia codziennego, zabijając ją jakimiś ćwiczeniami czy wlepywaniem bzdurnych mandatów. Nie lepiej by było za hamować na jakiś czas różne imprezy i wydarzenia, zrezygnować z idiotycznych wyjazdów za granicę i oo prostu w domu posiedzieć. Gdyby zaangażować w miastach trochę chłopa w rutynowe badania albo chociaż wysłać ludzi pod granicę i zablokować wjazd i wyjazd. Ja wiem, że pieniądze są najważniejsze, ale wolałbym żeby kraj i firmy trochę straciły niż,żeby komuś ktoś bliski umarł. Włochy posypały się w dwa tygodnie i o ile Chiny z tego wychodzą to Europa dopiero nabierze tego swianstwa do siebie.

3

@jeyx77x no to fajne podejście bo wiele małych firm takiego miesiąca izolacji nie przeżyje. Ciekawe co powiesz tym ludziom z nierzadko z kredytami którzy w miesiąc stracą wszystko na co pracowali latami. A uwierz mi tylko największe firmy mają duże poduszki finansowe na takie czasy.

2

@jeyx77x A nie po co, poczekajmy aż umrze 1000 osób, a zakażonych będzie ok 10 tyś. wtedy wprowadzimy. I tak w każdym kraju europy :)

3

@Bykunn no i masz w cholerę rację. Tak zwany konflikt interesów,ale póki złotego środka nie znajdziemy to musimy wybrać pieniądze, rozwój czy życie i spokój. Włosi turlali się tylko dwa tygodnie i nagle bum bo się posypało z każdym krajem może być to samo. Mnie ta sprawa wzięła bo rodzina że wsi obok jest w kwarantannie i w zasadzie ja sam pracuję w zawodzie gdzie już miałem szansę spotkać osobę z tym wirusem i też latam myć ręce co parę minut. W moim przypadku też miesiąc np bez pracy byłby strzałem finansowym,ale no kurcze jednak boję się o dwie babcię, dziadka, dziewczynę co w Łodzi studiuję, że to wszystko może nagłe przyjść. Sam o siebie sie tak nie boję. Od dziecka zabiegany za piłką na minusowych temperaturach,nie raz też w takich pracowałem i prawie wcale nie choruje, mimo to wolałbym być bezpieczny.
Dodam jeszcze,że na działanie wirusa trzeba trochę poczekać i kto wie czy ja już no nie jestem chory? Oczywiście trochę placebo, ale jednak strach jest

2

@jeyx77x No ja pracuję w galerii handlowej i mam obniżoną farmakologicznie odporność bo jestem cały czas leczony :D Także tego ;) Ale bardziej się jednak boję tego, że nagle firma uzna że ludzie nie będą teraz robić zakupów i przestanie płacić. Bo wtedy nie bardzo wiem co zrobię. Za to jak będę chory to wiem co zrobię :D Zostanę w domu i się wyleczę. Sam problem wirusa uważam za przesadzony, niemniej konsekwencje sytuacji jaka powstała na świecie mnie przerażają

0

@Bykunn a nie chciałbyś mi tyrki ogarnąć? Zawsze lubiłem klimat leków, aptek, całej medycyny i pomocy ludziom::D

0

@jeyx77x Klimaty medyczne to ja znam dobrze od strony pacjenta :D Może dlatego ten wirus mnie tak nie przeraża :D I tak przez ostatnie 3 lata leżałem w szpitalach z 2.5 miesiąca, a leki biorę codziennie. W pracy się ze mnie śmieją że jestem lekomanem :D

0

@Bykunn współczuję. Ja miałem w życiu może z dwie poważne choroby. Za młodu wiadomo .... Taka popularna teraz mi z głowy wpadla, dwa lata temu trzy tygodniowa grypa,po której miesiąc do siebie dochodziłem bo było zagrożenie o niewydolność mięśnia sercowego, a poza tym zdrow jak ryba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?