0

W meczu z Bayernem na Czym nou Neymar przy trzecim golu założył siatkę Neuerowi?

W meczu z Realem 4-3 Iniesta strzelił pod poprzeczkę czy piłka poszła po poprzeczce i wpadla do siatki?

0

@YoungTalents który nie łapie prawie kontuzji?

1

@BigVu ostatnio często Katalończycy go wygrywali

0

@gryfiT. Zaraz minie rok jak odszedł,na prawdę macie taką krótka pamięć?

0

@Bykunn zgadzam się. Borek i Smoku umieją pociągnąć za sobą rozmowę i temat ale najczęściej dzieje się to gdy poważnie do tego podchodzą. Chętnie bym Pana Rudzkiego tam widział, częściej Hajte, Cwiakale, Piechotę, Krecidlo, Strejlau i od czapy tego Szpaka bo każdy z nich ma pewną specjalizacje i nietuzinkowośc. Ale żeby zrobić to trzeba znać umiar. Same barwy i otoczka muzyczna kanału jest taka nie piłkarska, zapraszanie co dwa dni innych osób robi chaos. Gdyby chłopski zaczęli od Misji Futbol i lajwow to było by dobrze. A teraz patrzę i codziennie coś nowego wychodzi i trochę nienadazam

4

Mam wrażenie,że ten kanał sportowy się kompletnie nie przyjmie. Misja Futbol i La Liga loca były proste i jakoś tak łatwo się na to czekało. Teraz za dużo tych chłopaków jest i aż mi się odechcewa na to patrzeć. Edek Durda jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem,bo jak kocham jego komentarz na Eurosporcie to tutaj muszę przewijać żeby go choć trochę zrozumieć. Za dużo kontentu pod tytułem: anegdoty no i wcześniej miało to jakby poważniejsza forme. Kibicuję chłopaka,ale nie będzie dla mnie to samo co było wcześniej

0

@Encore o 7 do spania, miło was znów widzieć

0

@Hiacynk De Jong, De Ligt ale i Lasse Shone czy Dolberg

0

@Kacper1432 Neymar wchodzi w prime time, gra identycznie jak w Barcelonie. Szybkość i zwinność to on straci za 5,6 lat. Jest cholernie klasowy i tego ja bym się trzymał

0

@Adamski69 mnie życie nauczyło,że skauting Borussi jest dobry tylko dla Borussi,bo poza Lewandowskim to nikt inny nie okazał się strzałem w dyszke dla innego klubu. Kagawa, Sahin, Hummels, Dembele, Emre Mor i ostatnio nikt nie wie czemu Pulisik nie gra także ja bym Sancho i Haalanda zostawił innym. Ekipy Jurgena Kloopa i BVB słyną z tego że zawodnik tylko i wyłącznie u nich jest genialny. Van Djik, Mane czy Firminho bez zespołu jakim jest Liverpool nadal byli by średniakami i boję się myśleć o Roberssonie, Milnerze czy Winlajdunie

0

@Bartek22 kopie prawą a lewą drybluje,to świadczy o niebywałej wyjątkowości. Ciekawe która nogą z leżanki wstaję w szpitalu

5

@patrykzmc2000 dajcie lepiej prawomocnego skrzydłowego. Wróci todibo i będę zachwycony

6

@masakrator05 odsyłam do Machday. Ter stegen to spokojny chłopak. Gdy Messi mówił każdy słuchał i nikt nawet nie mruknął. Nie odeniajmy książki po okładce

0

@Piotr89Sand jesteś taki słabiutki,że się grypy boisz?

0

@DaPi Liverpool za cztery mecze może zostać mistrzem,jestem pewien że to dowiozą

0

@DaPi tak,a ter stegen broni już u nas 6 lat,powtarzam 6 lat!

0

Tak patrzę po Wikipedi i grał u nas Jordi Crujif,ktoś może opisać mi jego grę i okoliczności jego przyjścia/ odejścia z klubu, jak drużyna go akceptowała i jak układają się współpraca z ojcem. Na Wiki nie ma nic o żonie i potomstwie,jestem ciekaw czy ma syna grającego w piłke. Pozostałe dzieciaki Johana też powinny mieć jakieś dzieci, jest jakiś młody Cruijf w Barcelonie czy Ajaxie,czy w ogóle jest w tym rodzie ktoś kto próbuje pójść w ślady dziadka?

1

@BaRcA!FaN Enrique miał autorytet, grał u Cruyffa, na tym można to zakończyć. Uważam, że bardzo się go niedoceniana. Wolałbym powrot Enrique niż Pepa

0

@PanZagadka zanim pójdę to zerwę więzadła

0

@SeeleyBooth nie, ale uciekam często i nagle tracę siłę w nogach

0

Mam problem psychologiczny, mianowicie wyobraziłem sobie kontuzję Deulofeu. Tersz tylko widzę jak przy wyskoku upadając kolano leci w bok i nie mogę przestać sobie to wyobrazić. Pomocy!

0

@ProMILs Suarez słynął z tego,że jak już na prawdę trzeba było to wpadało,zawsze unosił presję meczu no może poza pewnym wieczorem na Anfield,gdzie Leo dał mu patelnię

0

@Pewex odważne słowa biorąc pod uwagę że Real ograł troszkę przez szczęście słabiutka i potrącona Barcelonę. Jest tam walka i są nazwiska ale nadal gra na wrzutkę i na strzalopodania Viniciusa. Kibice Realu chyba najszybciej rosną w hurraoptymizm. Świetnie presuja i naciskają,ale szczerze? To tyle. City i Barcelona bez problemu robiły okazję a przecież jedna drużyna przechodzi z obrony do ataku genialnie a druga najchętniej podała by do bramkarza. To zbyt dobrze nie świadczy o nich

0

@masa11 BVB u siebie

18

Bardzo podoba mi się zachowanie Sarabii. To wszystko pokazuje, że duża część tej winy leży w zawodnikach. Przypomnę, że gdyby na miejscu Arthura, Leo i Griezmana był Suarez to byśmy dziś widywali same Campeones. Powiedzmy sobie szczerze, cztery absolutne setki, które były chybione. Nie możemy mówić,że nie wolno gdybać, bo te sytuacje były kluczowe , absolutnie kluczowe i tu trzeba obwiniać chłopaków,że się nie przyłożyli,bo wychodzi brak wykończenia. Były to sytuację których się nie wybacza, może sytuacja Arthura zrozumiem bo leciał przez 60 metrów sprintem ( środkowy pomocnik) zachował się niekonwencjonalnie i nie będę wymagał super wykończenia od niego,bo on akurat powinien odpowiadać za dostarczanie piłek. Bolą mnie najbardziej sytuację Messiego, który zwykle cis takiego strzela z zamkniętymi oczami. W sytuację z Marcelo nie zdążył się zasłonić, uważam,że gdyby Leo zdążył zrobić to co robi zawszę czyli ustawić się plecami do Marcelo to byłby gol,jednak zmęczenie zrobiło swoję. Mecz mnie kompletnie nie bolał, wierzę w Quique,bo ma świetne wyniki bez skrzydłowych i 9. Mamy 13 zawodników pierwszego kladu zdolnych do gry. Takiej sytuacji w Barcelonie nie było od dawna, przez to dostaje się pomocy i Messiemu,ale co oni mogą zrobić. Griezmana nie skrytykuje do póki będzie zasuwał, sam Guardiola mówił, że póki biegasz za dwóch to nie będę miał do Ciebie pretensji jak coś zepsujesz. Jest to środkowy napastnik jak Firminho, któremu do statystyk Antoine daleko mimo,że jest w wielkim Liverpoolu, który wszystkich boli:)

0

@Kwiatek67 Neymar to piłkarz zaraz za Ronaldo i Messim Bicz plis

2

@budel17 fajnie się czyta komentarze osób które to widzą. nie mamy ani jednego skrzydła a jedyny ruch na bokach to Fati i Senedo. Zobaczycie skrzydła City, PSG nawet Arsenalu,Interu czy United ma kto biegać

0

@BarcaInfo dowód,że nie kopiujesz bo nie ma k w słowie kontuzjowany

1

@Pawlak1992 ostatnio postawiono na Leo na skrzydle, super 9 i drugie skrzydło na najwyższy poziomie. Był biegający Rakitic i Alves w ostatniej wielkiej dyspozycji. Był Xavi i Iniesta, który z każdej sytuacji umie wyjść pewnie do dziś. Nie wiem czego nam potrzeba, ale jedno jest pewne,dużo musi się stać

0

@Veb1233 przygotowanie do sezonu i dziękuję. To że Mati Borek mówi,że piłkarz grając mecze może dojść do dyspozycji to prawda ale nie w wypadku gdy ktoś oddycha rękawami. Dr Jong nie ma siły grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?