La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

4

Mam wrażenie,że ten kanał sportowy się kompletnie nie przyjmie. Misja Futbol i La Liga loca były proste i jakoś tak łatwo się na to czekało. Teraz za dużo tych chłopaków jest i aż mi się odechcewa na to patrzeć. Edek Durda jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem,bo jak kocham jego komentarz na Eurosporcie to tutaj muszę przewijać żeby go choć trochę zrozumieć. Za dużo kontentu pod tytułem: anegdoty no i wcześniej miało to jakby poważniejsza forme. Kibicuję chłopaka,ale nie będzie dla mnie to samo co było wcześniej

konto usunięte

2

@jeyx77x dla mnie wszystko co wychodzi z pod ręki Stanowskiego to cyrk i wyłudzanie pieniędzy.

4

@jeyx77x Moim zdaniem oni są w rozkroku. Chcą robić poważną telewizję, tyle że w internecie, ale widzą, że np to co robi Michał Pol ma dużo większy zasięg i oglądalność w sieci. I wychodzą takie połączenia Borka, który próbuje śmieszkować z barszczyku :D Moim zdaniem nie wszyscy się do wszystkiego nadają. Pol może nie jest największą skarbnicą wiedzy o sporcie, ale za to ma charyzmę i po prostu naturalną ciągotę do takiego śmiesznego prezentowania treści, również podchodzi do swojej osoby dość lajtowo (oczywiście to wszystko może być maska i teatr ale jeśli tak to bardzo dobry). Natomiast Borek ma ogromną wiedzę, widać że jest pasjonatem sportu i powinien moim zdaniem zostać w takiej roli, merytorycznego eksperta, a nie śmieszka :D A taki np Stanowski w ogóle wydaje mi się typem bardziej producenta niż osobowości przed kamerą. Oczywiście to mogą być tylko moje spostrzeżenia i okaże się że nikt inny tak tego nie widzi

konto usunięte

1

@Bykunn Borek nie potrafi się bawić mam wrażenie, ma wiedzę, jest merytoryczny ale ma takie braki jak właśnie charyzma i to coś za co chcesz go oglądać, i jak właśnie próbuje być zabawny to mu to nie wyjdzie, Stanowski według mnie nie powinien nawet się odzywać, fajnie że idę w nowe, bo tv w necie staje się coraz bardziej popularniejsze na przykładzie netflixa itp, ale no chyba za bardzo chcą albo mają braki.

1

@Bykunn Tak jak to kiedyś Patryk Mirosławski w Asie Wywiadu pytał śp Pawła Zarzecznego o Stanowskiego, to ten mówi że owszem, potrafi bardzo pięknie pisać, bo to w końcu jego uczeń, ale w telewizji prezentuje się dramatycznie, gorzej nawet niż Mirosławski xD


0

@Bykunn zgadzam się. Borek i Smoku umieją pociągnąć za sobą rozmowę i temat ale najczęściej dzieje się to gdy poważnie do tego podchodzą. Chętnie bym Pana Rudzkiego tam widział, częściej Hajte, Cwiakale, Piechotę, Krecidlo, Strejlau i od czapy tego Szpaka bo każdy z nich ma pewną specjalizacje i nietuzinkowośc. Ale żeby zrobić to trzeba znać umiar. Same barwy i otoczka muzyczna kanału jest taka nie piłkarska, zapraszanie co dwa dni innych osób robi chaos. Gdyby chłopski zaczęli od Misji Futbol i lajwow to było by dobrze. A teraz patrzę i codziennie coś nowego wychodzi i trochę nienadazam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?