0

@COU_11 profesor robi na mnie najlepsze wrażenie

0

Mój tata jutro wjerzdza do Hiszpanii tirem. Czy on tam zostanie,czy wróci do Polski?

0

@NaFazieHitman podziwiam Trumpa, nie stąd nie z owąd nagle zamknęli granicę i dziękuję, problem pewnie tam się nie rozpowszechni. Czasem dobrze jest być samowystarczalnym państwem

0

@tristan87 to jest świetny pomysł,oby wszędzie tak było bo chciałbym powrotu York City do 4 ligi;))

0

@Szicek10 myślę, że krótka ciemność i albo rodzisz się jako bobas w nowym świecie,albo rodzisz się jako niewiadomo co w niewiadomo jakim wyobrażeniu świata w niewiadomo w jakim zamienniku obecnej rzeczywistości,s której chodzi o coś innego niż życie.

0

@Lord_Vader solipsyzm, świat jest tylko wyobrażeniem

0

@Lama20 jeżeli chodzi o tarczycę to i nadczynność i niedoczynność jest groźna w crosie z choroba która dotyka płuca i drogi oddechowe to może być nieciekawe. Bardzo możliwe że nie było jeszcze takiego przypadku w medycynie dlatego nikt nie wie nic o skutkach

0

@Aureczek to jest chyba niemożliwe xd

0

@Kuczek niech mi tę stację zamkną albo sam sobie l 4 zrobię bo już mam dość srac w gacie przed każdym kto przyjedzie cholera wie skąd

0

@ShinobiQWE jak dla mnie to bez sensu skoro już niektóre drużyny są w ćwierćfinałach. Jak są pewne problemy z liga mistrzów to mogli wszystkich powysylac do Australii, Ameryki czy Afryki i sobie tam dokończyć ligę mistrzów. W zasadzie ligi też mogli by tak dokończyć,ale tam to już to jest niewykonalne. trzeba było działać szybciej.

0

@KamQiX mnie papier śmieszy i mydło. Kuźwa takie Polaczki mądre a już dezynfekcji na bazie alkoholu nie umieją zrobić jak bimber każdy umie? Poza tym skoro to zapasy to po co mydło skoro i tak z domu nie wyjdziesz xd nie ma się po czym myć
. Tony papieru,a przecież wystarczy jak normalny człowiek cztery listki 3,4 razy dziennie w zależności od kobiety czy mężczyzny i dziękuję problem sam znika. Konserwy i ryż to rozumiem ale makaron? Chyba tylko po to żeby się zapchać, każdy taki grzybiarz a wydaje mi się że tylko y mnie w chacie zapas do grudnia jest. Widać w tym pewien absurd

0

@negreanu a ja słyszałem od znajomej co rodzinę ma, że większość już wróciła do pracy po kwarantannie, dzieciaki tylko w przedszkolu jeszcze w domu siedzą

2

@Hushovt ale nie w polskim, ogólnie nie świecie. Chyba nie ma nic z tak dobrym i ciekawym kontekstem

1

Czy jest coś na YT lepszego od GF Darwin?

1

@Hushovt chciałbym jakiegoś crossa, naukowego bełkotu i Drewniaka. Co za łby!

0

@MikusBarca ja wysłuchałem raz 6 zer i się zaczęło, tak, że potem kawałki dwa z umowy o dzieło i dopiero szprycer bo reszta mi się nie podobała

0

@MikusBarca jest parę oznak że ta płyta nabierze rozpędu właśnie z dniem premiery!

0

@DaPi potrzebują ... Sam nie wiem kogo,się myślę,że jak zostanie Pogba i będą rozkur..

6

@Tasde mordeczko niestety to tak jak z piciem w święta. Mówi się, że co roku wzrasta procent jeżdżących po pijaku,a to błąd. Co roku wzrasta procent złapanych.... Analogicznie zarazonych jest o wiele wiele więcej i Nawet o tym nie wiedzą,bo wirus uderza po dwóch tygodniach. Jeżeli tak się stanie to Włosi mimo wszystko będę w większej dupie niż się wydaje. Te kraje które nadal nie wariują a mają pojedyncze przypadki to najgorzej. Ciągle ludzie się zarażają,cały czas. Sam podejrzewam że mogę to nosić,aleefaczej mojego silnego organizmu to nie dotknie,ale co z babcią? Czy innymi bardziej podatnymi

3

A jakby tak zacząć normalnie sezon we wrześniu tylko zostawić różnice punktowe i zacząć od nowa sezon? Oczywiście dla Liverpoolu czy Realu to świetne wiadomości, dla espanyolu druga szansa, taka Barca zacznie z lepszym startem to samo Bayern czy Juve. Kto miał gorszy sezon będzie miał okazję wszystko nadrobić. Jedyny stratny to ci co awansują do 1 ligi, ponieważ oni za seansem będą musieli kolejny rok poczekać.

0

Gra w klimacie postąpi? Ktoś coś może polecić?

0

@PawkoFCB to powinien być obowiązek. Z każdym przyjściem do pracy ktoś może kogoś zarazić. To szczęście, że w zakładach nie było przypadków,bo choć jeden i taśmę szlak trafia na miesiąc

0

@NeroTFP szanuje, zawsze byłem ciekaw w jaki sposób wejść w taka fuche. Bardzo spoko zawód

0

@msmsms są jeszcze głąby co mówią,że to propaganda i tak na prawdę nami manipulują,szkoda,że w tej samej chwili ludzie umierają na to.

0

@norbi77 to nie jest problem odwołać gdy słyszy się o wirusie, znajomy pojechał w lutym i dziś na kwarantannie jest cała rodzina. Brawo!

0

@TheNekro94 a co ja mogę pamiętac z takich odległych czasów. Łudze tak nie wariowali chyba jeszcze,poza tym zostańmy i poczekajmy jak to się skończy!

0

@Ratamahatta wygrałeś;)

1

Nie sądziłem,że kiedyś będę żył w czasach pandemii
W 3025 r ludzie na historia będą mówić o koronawirusie i wielkich stratach jakie ten wirus wyrządził w 2020. Niesamowita jak historia tego kataklizmu rysuje się na naszych oczach

2

@matirix20 tak że ludzi powinni jakaś refleksje złapać i nie marzyć o tym Angliku. Ściągnięcie Neymara to priorytet. Cały mecz stojano a i tak na łatwości mijał i został zawodnikiem meczu

0

@Allbi Pani pracuję z klientem z całej Polski 12 h na dzień. Wiesz jacy z nas hipohobdrycy się porobili w pracy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?