0

@Colon historia chłopca z biedy do szczytu sławy zawszę potrafi rozczulić,zwłaszcza jak się tam znajduje cząstkę siebie

0

@NaFazieHitman czy to znaczy,że jak mam dużo euro to po wymianie na złote będę na plus?

0

@Gaucho gdyby nie kontuzję to by nastrzelal tych bramek co Messi i Ronaldo...

0

@NeroTFP mam jego koszulkę z 1998 orginal,to jest niesamowite

0

@DonMatteo901 w zasadzie to Boniek na rację, chętnie bym się dowiedział co to za ludzie

0

El fenomeno czy El pistolero? Wykończenie:?
Stwarzanie sytuacji:?
Spryt i instynkt:?

0

0

@Colon wpisz sobie konrad stanovski El fenomeno na YT i znajdziesz w sekundę. Nadczynność tarczycy podobno mu przeszkodziła też, ale co jak co takiego napastnika nie było od 20 lat, chociaż najbliżej był Pato,ale też go kontuzję wykończyły

1

@Witekk10 jak miałem 15/16 lat to przekroczyłem liczbe 500 i chyba 620 to jest ta liczba która najlepiej kojarzę, od tamtego czasu nie próbowałem, ale z tego co wiem to techniki się nie zapomina więc pewnie kiedyś to jeszcze pobiję

0

Właśnie wysłuchałem podcast o El fenomeno, parę razy prawie się rozpłakałem. Cóż to był za napastnik

0

Pytanie do kariery Fifa
Jak zrobić w tworzonym zawodniku 5 gwiazdek sztuczek?

0

@kewin zaraz po przerwie Rajd Leo i strzał koło bramki ach szkoda,ale to setka nie była

0

@Hiacynk sabella z takimi brakami to prawie wygrał, szkoda Leo ale w zasadzie mistrzostwa świata nie ma nie tylko on, bo też: Guardiola, Cruyff, Stoichkov, Hagi, Deyna, Lato, Boniek, Kluivert, Figo, Cristiano, Robben, Lineker i wielu innych

1

@IronSanHybrid zawszę potrafisz poprawić mi humor;) no i właśnie schodzę na grochówkę xD

0

Sądząc po tym co się dzisiaj dzieje w głowach ludzi, chciałbym na jeden dzień pukawke i licencję na zabijanie o więcej nie proszę;)

0

@Fabik87 no jak? Lewe skrzydło w za półtora roku dowidzenia. Szybko się okaże,że nie ma prawej nogi i poza schodzeniem na lepszą lewą wiele niepotrafi. Wspomnicie moje słowa

2

Dużo się mówi o młodym Torresie, Suarezie, Lewandowskim w kontekście naszego przyszłego snajpera, że ma być jak ktoś z powyższej trójki. Nikt natomiast nie wspomina o mega kocie jakim był młody Aguero,ojej jaki to był napadzior. Technika, szybkość, zwinność, ta południowo amerykańska manianka no i bycza siła w ataku na bramkę, bardzo profil zbliżony do Lautaro. Bardzo żałuję, że Aguero nigdy u nas nie zagrał i nie zagra. Gdybyśmy mieli więcej pieniędzy i nie trenował nas Pep to dziś byśmy mieli Aguero z Messim w podstawie zamiast Suareza. Musimy szukać kogoś na wzór Aguero właśnie, musi być to napastnik z Ameryki południowej,tacy u nas robili najwięcej roboty - Romario, Rivaldo, Suarez, Ronaldo. Lautaro za symboliczne 40 milionów by się nadał,ale nie za 110. Czy ktoś się orientuje czy w Ameryce południowej rośnie jeszcze jakiś goleador, który mógłby na fantazji wejść do drużyny? Gabriel Jesus, Lautaro, Gomez i tyle ja znam

1

@sawyer00 o kurczaki, coś bym głupiego znalazł. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to jak pięknie mnie pani policjant wylegitymowała podczas zabaw w aucie z dziewczyną,znaczy bardziej mi przerwała to było trochę smutne. Rok temu albo półtorej zdecydowałem się ojcu piwo podkraść no i że schowek był w drugim domu to wyslizgnalem się i wziąłem czteropak owinalem w kurtke z biedry i postanowiłem wrzucić na balkon, żeby było incognito. Niestety butelki niedolecialy i nic z nich nie zostało,w popłocu wrzuciłem wszystko do sąsiada za płot i spierdzielilem do domu, gdyby tego było mało następnego dnia Hype napisał, żebyśmy opisali co głupiego zrobiliśmy ecte wakacje.... No i się pochwalilem xD wujek przeczytał ojciec znalazł i śmieją się zemnie do dziś xD

0

@AdiKingu96 i co z tego, to w sumie tylko beka bo przychodzi kiedyś ramo i każdy wraca do normalności.

1

@kerouac chodzi o to żeby bolało bierz najbardziej ostre

1

@damian16161212 ludzie w końcu się obudzą że trzeba z tym żyć i tyle. Wiecznie takiego stanu nie będzie

3

@Pressinho bzdura, Neymar w zasadzie nie ma wahań formy. To że w ogórkowej lidze gra to inna sprawa,ale i tam trzyma poziom a jak gra? To trzeba zobaczyć bo wygląda to lepiej niż pewien polsk na VHS z czasów gry w Brazylii;D

0

@mekston Neymar w PSG liczby nadal ma genialne i regularność zachował od 2013 od kiedy przyszedł wszedł na najwyższy poziom

0

@FC1899Barca Inieste nad Lewego i myślę,że całkiem okej. Wiadomo, że Busquets powinien być w trójce ale ciężko kogoś przekonać że był tak kluczowy jak Leo a pamiętajmy że w rankingu brakuję Xaviego, Aguero, Riberiego, Robbena, Marcelo, Thiago Silva, Ibrahimović, Neuer, Davida Silvy, Reusa, Sancheza, Ter Stegena, Pique ,Alby czy Alaby

0

@VbamboeB bylem kiedyś wysoko na geniusie mogę spróbować,;)

0

@Arkon mógłby się odwdzięczyć Mu za to co dla niego zrobili i mógłby wrócić do PL

0

@HansLanda ile on był taki fenomenalny? Pierwszy sezon miał super,ale potem coraz gorzej. Szybko go przeskakiwał De Bruyne, Silva a dziś ma on mało wspólnego z bieganiem

0

@takisobiektos oczywiście, ale De Bruyne czy Firminho to klasa światowa i jednak De Bruyne się nie zasiedział w Wolfsburgu, sporo lat spędził na boiskach angielskich i to był talent, którego nie dostrzegł Mou. To że to był fenomen wiedział każdy, to samo Lukaku czy Salah, odszedł do słabszej ligi i nie dziwne, że nagle okazał się kocurem. Firminho i Matip to tak jak mówiłem, piłkarze Kloopa którzy w innym teamie by nie grali albo by nie weszli na taki poziom, gdyby nie fantastyczny Liverpool to co by o Bobbym mówiłi? Przecież on prawie bramek nie strzela gdyby byli pozycję,dwie niżej w tabeli to byłby pierwszym do odstrzału. Piłkarze u Kloopa> piłkarze którzy grali u Kloopa i wyjątkiem jest tylko Aubameyang i Lewy. Jednak obsada bramki w Niemczech zawszę była na najlepszym poziomie i rączej chodziło mi o zawodników z pola więc i Terstegen i Leno nie byli wymienieni

0

@A_Gomesinho_21 wszystko dobrze aż dojechałem do Sancho no i ręce opadły. Na prawdę nikogo przypadek Dembele nic nie nauczył? Nie bawmy się z BVB w transfery, Pep odpalił Sancho i nie wierze,że kolejny który pokazuje klasę w BVB da radę na najwyższym poziomie. Z Bundesligi wychodzili Costa, Aubameyang czy Pulisik i w zasadzie tylko ten Auba coś tam strzela,reszta na czele z Sahinem, Sczurle czy Ezilem to niewypały . Po odejściu z RM Oezil w zasadzie stał się zawodnikiem o którym świat powoli zapomina. Bundesliga ma swój system i odziwo ci piłkarze pasują głównie do założeń niemieckich trenerów lub klubów gdzie wyznaje się podobne wartości, akurat to co nauczył się Sancho w Niemczech za pewne nic mu nie da w Barcelonie. Sane, Draxler czy Meyer to trochę gwiazdy bundesligi które opuściły swój kraj i co? Sane ławka w City w decydujących meczach, Draxler wieczny urlop w PSG i zabawa w słabej lidze a Meyer mało pokazuje w Crystal. Jak szukamy skrzydłowych to daleko od bundesligi. Czy to nie dziwne, że super gwiazda Werner z klauzula 60 mln nie był kupiony przez kogokolwiek? Can w Liverpoolu i Juve słabiutko i zaczyna sobie radzić w BVB? Weigl odchodzi do Ligue 1 i tak świat o nim zapomniał. Sanchez w Lille też nic wielkiego nie gra.

1

Ostatnio staram się dowiedzieć o potomstwie legend na tle sportu. W zasadzie ciężko cokolwiek znaleźć o dzieciach (?) jordiego Cruyffa o Aleksandrze i Ronaldzie Nazario De Lima. Wiemy, że Thiago i Bracia Messi coś tam kopią, że Cristiano Junior będzie drugim ojczulkiem, Hagi Junior kopie w Glasgow no i że Daniele Maldini gra w Milanie a mlody Thuram rozwija się coraz lepiej, ale czy ktoś wie coś więcej o potomstwie najlepszych? Czy ktoś coś kopie,czy jest potencjał czy co kolwiek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?