- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
2
Dużo się mówi o młodym Torresie, Suarezie, Lewandowskim w kontekście naszego przyszłego snajpera, że ma być jak ktoś z powyższej trójki. Nikt natomiast nie wspomina o mega kocie jakim był młody Aguero,ojej jaki to był napadzior. Technika, szybkość, zwinność, ta południowo amerykańska manianka no i bycza siła w ataku na bramkę, bardzo profil zbliżony do Lautaro. Bardzo żałuję, że Aguero nigdy u nas nie zagrał i nie zagra. Gdybyśmy mieli więcej pieniędzy i nie trenował nas Pep to dziś byśmy mieli Aguero z Messim w podstawie zamiast Suareza. Musimy szukać kogoś na wzór Aguero właśnie, musi być to napastnik z Ameryki południowej,tacy u nas robili najwięcej roboty - Romario, Rivaldo, Suarez, Ronaldo. Lautaro za symboliczne 40 milionów by się nadał,ale nie za 110. Czy ktoś się orientuje czy w Ameryce południowej rośnie jeszcze jakiś goleador, który mógłby na fantazji wejść do drużyny? Gabriel Jesus, Lautaro, Gomez i tyle ja znam
3
@jeyx77x A młody Tevez?:) Argentyna ostatnimi laty wychowała paru napadziorów:)
Z resztą tak sobie staram przypomnieć... Ktoś w ostatnich latach "wyprodukował" więcej ofenwysnych graczy na tym poziomie co Argentyna? Leo, Tevez, Aguero, Higuain, Lautaro, Di Maria, Lavezzi, Dybala, a jeszcze "mniejsze" nazwiska jak Lamela, Correa, Ocampos.
1
@escarabajo Już nie mogę edytować, a przecież jeszcze Icardi:)
0
@jeyx77x Martinez zagrał pół sezonu, ma problem ze skutecznością, słabo gra jako jeden napastnik. Aguero od zawsze strzelał bardzo dużo, do tego jemu nie robiło problemu gra jako jednego napastnika. Werner jest tańszy i lepszy.
@escarabajo wymienić Lautaro obok tych zawodników to potwarz dla nich....oni przez długi czas byli na Topie, a Martinez nie bardzo.
1
@Bagsik88 Wypisałem ofensywnych ludzi, nie czepiaj się. Bo zaraz będzie "wymienić Higuaina obok Leo" bla bla bla. przeczytaj jeszcze raz sens mojej wypowiedzi.
0
@escarabajo Nie czepiaj się tylko zrozum sens mojej wypowiedzi.....Leo i Gonzalo od lat są na TOP-ie.