jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@xVENUMx drążek, trzepak i jedziesz,więcej ci nie jest potrzebne
0
@blaise7 są jak ch, ojciec właśnie jedzie
0
@`Sin szczerze? Wszystkie oszczędności na Brazylię i do póki zdrowie pozwala to Copacabana i gramy ile da radę a reszta życia to pewnie samobójstwo,żeby nie zejść ze sceny pokonany przez chorobę. Wolałbym te chorobę gdzie wszystko jest dobrze a śmierć to kwestia paru dni
0
@Neymar0d kumplu, jak miałem 5-10 lat to miałem koszulki Rivaldo, Kluiverta czy nawet Croiffa prawie pod domem,ale w tedy nikogo poza Messim nie znałem...
0
@szymekbarca wytrzymam wszystko,tylko niech będę mógł z ziomkami pograć w piłkę bo oszaleje
1
@ShinobiQWE chyba że ludzie umierali by i nawet nie wiadomo na co by umierali
0
@Kamilos84 znaczy,gdyby nikt nie wiedział że jest jakiś wirus to nikt by nic nie zauważył xD
1
@NaFazieHitman po co się przejmować testami skoro serki tysięcy osób to mają, lepiej się martwić bądź cieszyć śmiertelnością, która świadczy o sile i organizacji społeczeństwa. Martwmy się lepiej żeby przez 14 dni nikt z domu nie wychodził,my jak i każdy z osobna
2
@Mat_Cat spadnie zaraz do trzech xd
0
@Kidd i oczywiście źle użyłeś tego cytatu
2
@DanielVeB chyba,że już tysiąc zaliczki wpłaciłeś
0
@marcin000019 widzę, że dziś jednym z głównych tematów jest zaczęty przezemnie El Fenomeno
1
@Damian11 moim zdaniem tylko uodpornienie nam pomoże, albo każdy się tym zarazi i kto ma przetrwać ten przetrwa, albo robimy aptekarskie podejście i bijemy się tak jeszcze rok. Oczywiście szalone pomysły rodem z lat 20 dwudziestego wieku, ale patrząc prawdzie w oczy, czy aby na pewno robimy dobrze? Jesteśmy za słabym państwem i zbyt egocentrycznym społeczeństwem, żeby to zwalczyć sposobem przeczekania, ale też nikt nie jest na tyle odważny, żeby spróbować walczyć organizmem z wirusem. Społeczeństwo silnych Norwegow, którzy właśnie wyszli z oceanu w styczniu dało by radę to przeżyć, ale Polskę mogło by to zabić. Tak samo jak zabiję nas rok bez pracy, nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie jak to tak dalej zostanie, ludzie materialnie spadną do poziomu Indi a bogaczami zostaną pracownicy stacji, aptek, szpitali czy służb i spożywczych. Nie ma jednego pewnego wyjścia... Oczywiście poza jednym, odłączamy od społeczeństwa osoby po 60 i chore a reszta wraca do normalności,jako zwykły Kowalski uważam, że to rewolucyjne, ale najszybsze wyjście. Ktoś modrzejexy mnie zaraz wyjaśni,ale poważnie nie wiem co mamy robić dalej, czy ktoś ma scenariusz na postawienie państwa na nogi?
0
@barcafan9512 cóż za przeciwległe bieguny;D
0
@AV0CAD0 mimo to lubię smoka z Diseldorfu,a z drugiego, pachołka Paulety przynajmniej można się pośmiać
4
Jako,że dziś dużo gadamy o El fenomeno to muszę się pochwalić. W lumpeksie dorwałem orginalny trykot z 1998 z 9 na plecach. Moim problemem jest nazwisko, chcę to zrobić samemu, ktoś podzieli się sposobem na doklejenie tych literek? Ciekawe pomysły?
0
@Colon nie zapominajmy o Roberto Baggio;)
1
@Hiacynk pisałem o tym rano żeby zobaczyć co będzie ważniejsze dla was w napastniku, czy wykończenie i liczby,czy jednak gracja i olbrzymie umiejętności. Suarez od 6 lat gra z Messim, wcześniej Neymar czy Iniesta. Ronaldo gdy był w primie timie grał w Barcelonie bez takich "pomocników" potem w Interze też nie miał kogoś kto dam mu trzy patelnie na mecz. W Realu i Milanie już albo emerytura albo plejada gwiazd - brak jakiej kolwiek stabilizacji a dobrze wiemy,że to jest ważne, żeby zawodnik złapał regularność, która Suarez od dawien dawna ma. Śmiem twierdzić, że Ronaldo grający z Leo byłby topem jeżeli chodzi o statystyki. Nie możemy również zapomnieć, że Ronaldo trzy razy pościli kolano, niestety domeną prawdziwych talentów jest jakaś wada wrodzona, u Leo to karłowatość a u Ronaldo liche więzadła i nadczynność tarczycy a u takiego Garinnchy krótsza noga, można powiedzieć,że więzadła pokrzyżowały mu nieco karierę, mimo to dwa medale mundialu mu to wynagradzają.
0
@jeyx77x dziękuję gentelmeni za pomocną radę!
1
@Danger204 psst pstt, tracę zasięg
0
@Neymar0d jestem w stanie się zgodzić, chociaż bardziej kompletny wydaje się De Bruyne
0
Wgniotlem, rejestrację w moim pojeździe, mogę się zgłosić po nową sztukę,czy próbować wyprostować i gdzie się udać;)?
0
@Colon od 5:00 zajerzdam telefon jakimiś hanlajdsami z jego udziałem,co za kot. Napastnik co był przed dzisiejszymi napastnikami 20 lat temu 0,o
Dziś powoli mniejszy, szybki ze świetną techniką i ułożona słabsza nogą napastnik wraca do łask. Rashford, Mbappe, Malen, Jesus... Ostatnie 10-15 lat to same wieże w stylu Lewandowski, Ibra, Cavani z wyjątkami w postaci Rooneya, Falcao czy Aguero ( który na koniec kariery stał się klocem). Jestem pewien,że ten typ napastnika powoli wraca i niedługo jakaś techniczna 9 zawita w Barcelonie;))
0
@NaFazieHitman to zabawne,bo każdy gadacske życie że na nic czasu nie ma,a gdy już ma to nie ma co robić xD
0
@MesQueUnClub_87 to nic by nie dało kolego
0
@Jordi10 ja bym przeżył, okno jeszcze wróci do domu,kwestia lat
0
@Jordi10 cudowny pomysł,mogli by jeszcze rikiego i Ansu wziąć na szlif
0
@NeroTFP z jednej strony trochę to rozumiem, to nie jest codzienność " być zarażonym" nie jeden by się po prostu nawalił bo usłyszał może o swój wyrok. Trochę zwariował wszystko podkoloryzować alkohol i są takie kwiatki
1
@FranzMaurer odmłodził go o 10 łat
0
@matirix20 myślę,że trio Neymar, Ronaldo Messi albo Ronaldo, Ronaldo Messi było by nie do zajechania