La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

0

Teraz jedynym meczem LM jaki mógłby się teoretycznie odbyć jest Barcelona-Napoli, ale w Hiszpanii też się nie ciekawie robi więc i na to nie ma najmniejszych szans. Juventus nie może grać, Real nie może grać, Chelsea nie może grać. UEFA ma podjąć decyzję 17 marca.
Powinni jak najszybciej wydać komunikat o zawieszeniu europejskich rozgrywek i nie trzymać drużyn grających w LE w niepewności. Czy może będą kontynuować ten kabaret i poproszę Juventus, Real i Chelsea i pewnie jeszcze inne kluby o wycofanie się z rozgrywek?

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Żaden mecz LM narazie się nie odbędzie. Niby jak Napoli z Włoch wyjedzie? Zresztą w Hiszpanii sytuacja taka sama. Nie ma to po prostu sensu. Lepiej nie ryzykować.

0

@FranzMaurerJa dobrze o tym wiem, ale UEFA na siłę to przedłuża.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE nic nie zrobia zarowno napoli jak i barceolna by odmowily meczu w obecnej sytuacji

0

@ShinobiQWE jak dla mnie to bez sensu skoro już niektóre drużyny są w ćwierćfinałach. Jak są pewne problemy z liga mistrzów to mogli wszystkich powysylac do Australii, Ameryki czy Afryki i sobie tam dokończyć ligę mistrzów. W zasadzie ligi też mogli by tak dokończyć,ale tam to już to jest niewykonalne. trzeba było działać szybciej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?